4 Apartments

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursus, Niedźwiadek, ul. Balicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 214 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

4 Apartments

9 zdjęć

4 Apartments
4 Apartments
4 Apartments
4 Apartments

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : po 2 miejsca postojowe na lokal w indywidualnych garażach podziemnych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja 4Apartments jest usytuowana przy ul. Balickiej 6, na osiedlu Niedźwiadek w Ursusie.

Działka objęta inwestycją sąsiaduje z dwoma działkami z niską zabudową od strony południowej, z dwoma działkami z niską zabudową od strony zachodniej, z jedną działką niezabudowaną od strony wschodniej oraz z jedną działką zabudowaną drogą gminną od strony północnej. Na działce o powierzchni 840m2, zaprojektowano dwa budynki bliźniacze czterokondygnacyjne – łącznie 4 lokale o powierzchni zabudowy 259m2. Każdy lokal mieszkalny o powierzchni 135m2 posiada przynależny garaż dwustanowiskowy o powierzchni 50m2 zlokalizowany na kondygnacji podziemnej oraz ogródek na poziomie terenu. Na parterze każdego lokalu znajduje się salon z aneksem kuchennym i strefą jadalną, WC oraz część komunikacyjna ze schodami. Na pierwszym piętrze zaprojektowano 2 pokoje, łazienkę, schowek oraz część komunikacyjną, zaś na drugim piętrze dwa pokoje, łazienkę, garderobę oraz . Dodatkowo z pokoju na drugim piętrze zaprojektowane jest wyjście na zadaszony taras o powierzchni 6,2m2. Oba budynki oddzielone są placem manewrowym na poziomie garaży, do którego prowadzi pochylnia od ul. Balickiej, wzdłuż wschodniej granicy działki. Na poziomie parteru, dojścia do drzwi wejściowych do lokali zostały zaprojektowane w postaci kładek stalowych wykończonych deską, co nadaje inwestycji nowoczesnego wyglądu i prestiżu.

Planowany termin zakończenia budowy do dnia 31.01.2016r.

Inwestycja 4 Apartments znajduje się na Niedźwiadku, ul. Balicka (9.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez L&S Homes Sp. z o.o.

Inwestycja 4 Apartments została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji 4 Apartments nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców L&S Homes Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Ursus, jedna z najmniejszych warszawskich dzielnic, zajmuje powierzchnię 9 kilometrów kwadratowych. Położona jest w zachodniej części stolicy, w odległości 9 km od centrum miasta. Sąsiaduje z dzielnicami Warszawy: Włochami i Bemowem oraz podwarszawskimi gminami: Ożarowem Mazowieckim, Piastowem i Michałowicami. Na uwagę zasługuje korzystne położenie komunikacyjne Ursusa u zbiegu międzynarodowych dróg kołowych i kolejowych. Ursus posiada też dobre połączenie drogowe z Krajowym i Międzynarodowym Portem Lotniczym 'Okęcie'. Dzielnica Ursus słynie z bezpieczeństwa, wszechobecnej zieleni i rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. W całej dzielnicy znajdują się 3 parki miejskie, liczne przedszkola, 4 szkoły podstawowe, 4 gimnazja, liceum ogólnokształcące, 2 kryte basen, stadion piłkarski, siłownie oraz wiele prywatnych i publicznych zakładów opieki zdrowotnej. Sprawną komunikację Ursusa z pozostałą częścią Warszawy oraz z gminami ościennymi umożliwiają połączenia PKP i SKM, miejskie linie autobusowe oraz północna (S8) i południowa (S2) obwodnica Warszawy, połączone z autostradą A2. Na granicy dzielnicy Ursus i Dzielnicy Włochy zlokalizowana jest al. 4 czerwca 1989r., która po zakończeniu budowy będzie umożliwiała wyjazd z dzielnicy nie tylko w kierunku al. Jerozolimskich (Ochota i Centrum), ale też ul. Połczyńskiej (Bemowo i Wola). W odległości 250m od inwestycji znajduje się supermarket spożywczo-przemysłowy, w odległości 600m – park miejski, a w odległości 650m stacja kolejowa PKP Ursus.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji 4 Apartments?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 4 Apartments mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji 4 Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji 4 Apartments znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 4 Apartments znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Akademia Małych Smoków w odległości 350 m, Integracyjne Niepubliczne Przedszkole Montessori Elipsoida w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 4 Apartments składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Lidl, w odległości 220 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 4 Apartments w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Niedźwiadku

Oferty na Niedźwiadku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: