Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 317 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bliska Residence

3 zdjęcia

Bliska Residence
Bliska Residence
Bliska Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 196 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, rzeka

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

„Bliska Residence” to oryginalny budynek na warszawskiej Pradze, który zostanie zlokalizowany nieopodal ulic Mińskiej i Grochowskiej, w pobliżu Parku Skaryszewskiego od strony jeziorka Kamionkowskiego. Projekt wpisuje się w unikatową architekturę i obraz tej modnej oraz dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy. To także rozwiązanie, które łączy możliwość stabilnej inwestycji mieszkaniowej ze wszystkimi aspektami ochrony poprzez umowę deweloperską i jednocześnie zakupu komercyjnego z wieloletnią umową najmu.

• 196 nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych

• nowoczesne, wygodne 1- i 2-pokojowe apartamenty o powierzchni od 20 do 35 mkw

• świetna opcja dla najmu krótko- i długoterminowego (z gwarantowanym najmem)

• cena metra kwadratowego w tym modnym apartamentowcu od 10.975 zł +VAT

• inwestorzy mają możliwość całkowitego odliczenia 23% VAT

• kupujący może skorzystać z usługi renomowanego operatora Vola Residence. Oferuje on najem długoterminowy, który zapewnia 7% zysku rocznie z najmu. Szczegółowe informacje w materiałach do pobrania – „Oferta najmu”

• wszystkie apartamenty inwestycyjne zostaną wykończone „pod klucz” w wybranym pakiecie. Szczegółowe informacje w materiałach do pobrania – „Wykończenie i wyposażenie”

• nowoczesna i efektowna architektura – budynek zaprojektowany przez pracownię architektoniczną „Beczak & Beczak”

• doskonała i bezpieczna propozycja skierowana dla osób zainteresowanych ulokowaniem środków na rynku nieruchomości

Inwestycja Bliska Residence znajduje się na Kamionku, ul. Bliska 17 (3.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Bliska Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 196 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bliska Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Atrakcyjna lokalizacja – Bliska Residence znajduje się kilka minut spacerem od 8-hektarowego Soho Factory, 38-hektarowego Portu Praskiego, plaży nad Wisłą z widokiem na Starówkę, czy odrestaurowanej wytwórni wódek „Koneser” oraz w okolicy stacji warszawskiego metra Stadion Narodowy

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bliska Residence?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliska Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Bliska Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Wschodnia 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bliska Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliska Residence znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO w odległości 130 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 5 w odległości 130 m, CIV Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w odległości 130 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bliska Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Bliska Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Biedronka, w odległości 220 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliska Residence w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 60 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.09.2020
Data aktualizacji: 13.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Kamionku

Oferty na Kamionku

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: