Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K. logo

Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K.

Warszawa, ul. Fortuny 9
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K. to jedna z 7 064 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Warszawie.

W swojej ofercie deweloper Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K. posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 20 m² do 69 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Bliska Residence.Każda inwestycja Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K. posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 35 nieruchomości w województwie mazowieckim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K..

Posiadamy w sprzedaży 35 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Bliska Residence
  gotowe
  „Bliska Residence” to oryginalny budynek na warszawskiej Pradze, który zostanie zlokalizowany nieopodal ulic Mińskiej i Grochowskiej, w pobliżu Parku Skaryszewskiego od strony jeziorka Kamionkowskiego. Projekt wpisuje się w unikatową architekturę i obraz tej modnej oraz dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy. To także rozwiązanie, które łączy możliwość stabilnej inwestycji mieszkaniowej ze wszystkimi aspektami ochrony poprzez umowę deweloperską i jednocześnie zakupu komercyjnego z wieloletnią umową najmu.• 196 nowoczesnych apartamentów inwestycyjnych• nowoczesne, wygodne 1- i 2-pokojowe apartamenty o powierzchni od 20 do 35 mkw• świetna opcja dla najmu krótko- i długoterminowego (z gwarantowanym najmem)• cena metra kwadratowego w tym modnym apartamentowcu od 10.975 zł +VAT• inwestorzy mają możliwość całkowitego odliczenia 23% VAT• kupujący może skorzystać z usługi renomowanego operatora Vola Residence. Oferuje on najem długoterminowy, który zapewnia 7% zysku rocznie z najmu. Szczegółowe informacje w materiałach do pobrania – „Oferta najmu”• wszystkie apartamenty inwestycyjne zostaną wykończone „pod klucz” w wybranym pakiecie. Szczegółowe informacje w materiałach do pobrania – „Wykończenie i wyposażenie”• nowoczesna i efektowna architektura – budynek zaprojektowany przez pracownię architektoniczną „Beczak & Beczak”• doskonała i bezpieczna propozycja skierowana dla osób zainteresowanych ulokowaniem środków na rynku nieruchomości

  Bliska Residence

  od 10 975 zł/m2
  ul. Bliska 17 , Kamionek, Praga-Południe, Warszawa(3.7 km od centrum)
  Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K. logo
Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K.
Warszawa, ul. Fortuny 9
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: