Wiśniowy Sad

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez JANPUL

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Białołęcka 259

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 366 ofert w najbliższej okolicy!

Wiśniowy Sad

4 zdjęcia

Wiśniowy Sad
Wiśniowy Sad
Wiśniowy Sad
Wiśniowy Sad

Najbliższe inwestycje

 • Viva Garden
  od: 5 990 zł/m2

  Victoria Dom S.A.

 • Apartamenty Ostródzka
  od: 6 250 zł/m2

  ATAL S.A.

 • Miasteczko Brzeziny
  Pod wynajem

  NAPOLLO

Opis Inwestycji

ŚWIĘTUJ Z NAMI NASZE 15 URODZINY!!!

TYLKO TERAZ 15 tys. rabatu na zakup własnego „M”

Osiedle “Wiśniowy Sad” to propozycja dla ludzi aktywnych, a jednocześnie poszukujących ciszy i spokoju.

Położone na terenie Zielonej Białołęki ma dogodną komunikację do centrum Warszawy, ale kusi zielonym sąsiedztwem Puszczy Słupeckiej.

“Wiśniowy Sad” to nowoczesne, funkcjonalne domy i mieszkania w niskich budynkach, umiejscowione wzdłuż zielonej alei, obsadzonej drzewami śliwy wiśniowej.

Kameralna zabudowa

14 niewielkich budynków mieszkalnych, nawiązujących charakterem do zabudowy jednorodzinnej; mieszkania parterowe z wyjściami do indywidualnych, wygrodzonych ogródków

21 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej z samodzielnymi ogródkami o powierzchni ok. 500 m2

elegancka architektura łącząca tradycyjne rozwiązania z nowoczesnym wyglądem

1,8 ha stanowią tereny zielone

Wygoda i bezpieczeństwo

wjazdy na teren osiedla od ul. Szlacheckiej i Białołęckiej

przy wjazdach – budynki ochrony oraz miejsca parkingowe dla gości

2 place zabaw dla dzieci, odizolowane od ruchu ulicznego i odpowiednio nasłonecznione

specjalnie zaprojektowane zbiorniki retencyjne gromadzące wodę deszczową do podlewania ogródków

lokale usługowe na terenie osiedla

w pobliżu centra handlowe, punkty usługowe, szkoły i przedszkola

Dogodna lokalizacja

w dzielnicy Białołęka, pomiędzy ul. Białołęcką i ul. Szlachecką

ok. 50 m do przystanku autobusowego

ok. 800 m do przystanku tramwajowego

ok. 2 km do trasy Toruńskiej

w niedalekiej przyszłości projektowane drogi szybkiego ruchu, w tym nowy Most Północny, którego budowa już się rozpoczęła

Termin realizacji mieszkań z podziału- gotowe

Inwestycja Wiśniowy Sad znajduje się na Brzezinach, ul. Białołęcka 259 (9.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera JANPUL.

Inwestycja Wiśniowy Sad została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 146 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Wiśniowy Sad pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper JANPUL przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 35 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 146 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa.

Dach

Stropodach wentylowany- płyta żelbetowa, paraizolacja, wełna mineralna gr. 20 cm, drewniana więźba. Pokrycie- blacha dachówkowa powlekana w kolorze grafitowym.

Elewacja

Systemowa, tynkowana na ociepleniu zaprojektowana w oparciu o kontrast rodzajów powierzchni - tynku gładkiego i fakturowanego, okładziny i betonowej.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe: profil PCV 4/5 komorowy, biały od wewnątrz, drewnopodobny od zewnątrz, szklenie dwuszynowe K/1,1 W/m/, okucia obwiedniowe z mikrowentylacją w skrzydle RU i nawiewnikami w górnych ramiakach.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań stalowe, antywłamaniowe klasy C, , w okleinie drewnopodobnej, wyposażone w wizjer, zamek i próg, ościeżnica stalowa lakierowana.

Balkony

Wykończenie balkonów - szlichty cementowe przygotowane pod płytki, balustrady ażurowe, konstrukcji stalowej, malowane lub ocynkowane. Wykończenie tarasów na parterze- wyjście do przedogródków: płyty chodnikowe z betonu wibrowanego na podsypce żwirowej w obrzeżu z krawężników betonowych. Wygrodzenie przedogródków - stalowe ażurowe z siatki zgrzewanej powlekanej, mocowanej do systemowych słupków

Posadzka

Szlichta cementowa (w jednym poziomie) zatarta na gładko pod indywidualne wykończenie.

Ściany

Tynki cementowo - wapienne w łazienkach i WC, w pozostałych pomieszczeniach tynki gipsowe malowane dwukrotnie farbą emulsyjną, białą.

Sufity

Tynki gipsowe malowane dwukrotnie farbą emulsyjną, białą.

Parapety zewnętrzne

Z blachy stalowej powlekanej w kolorze grafitowym.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu o grubości 3 cm.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna, internetowa, instalacja domofonowa, dzwonkowa.

Ogrzewanie

Z kotłowni własnej.

Wentylacja

Grawitacyjna - 1 kratka na łazienkę i w.c., 2 kratki w kuchni (możliwość podłączenia okapu), wloty zabezpieczone kratkami w kolorze białym.

Wyposażenie łazienki

Instalacje sanitarne: ciepła i zimna woda prowadzona w warstwach podłogowych i po ścianach zakończone podejściem pod urządzenia wg projektu. Kanalizacja sanitarna prowadzona po ścianach zakończona podejściami z rur kielichowatych PCV do urządzeń wg projektu.

Wyposażenie kuchni

Instalacje sanitarne: ciepła i zimna woda prowadzona w warstwach podłogowych i po ścianach zakończone podejściem pod urządzenia wg projektu. Kanalizacja sanitarna prowadzona po ścianach zakończona podejściami z rur kielichowatych PCV do urządzeń wg projektu. Instalacja gazowa: rury stalowe prowadzone po ścianach zakończone podejściem pod kuchenkę gazową.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest w warszawskiej dzielnicy Białołęka, przy ul. Białołęckiej.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiśniowy Sad mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Wiśniowy Sad znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Danusi 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wiśniowy Sad znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt przedszkolny "Przygoda z Naturą" w odległości 130 m, Niepubliczne Przedszkole Integracyjne "Dom Rozwoju Przedszkolaka Promyczek" w odległości 200 m, Niepubliczne Przedszkole Wesoły Domek w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wiśniowy Sad jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wielospecjalistyczna Przychodnia i Szpital chirurgii jednego dnia (w budowie) w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wiśniowy Sad składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 500 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wiśniowy Sad w odległości 170 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: