JANPUL logo

JANPUL

Warszawa, ul. Białołęcka 259
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma JANPUL powstała w 1998r.

Od początku swej działalności wykazuje się dynamicznym rozwojem, o czym może świadczyć szereg inwestycji zrealizowanych na terenie województwa mazowieckiego (wielorodzinne budynki mieszkalne, osiedle kameralnych domów wielorodzinnych, domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej, etc.

Głównym przedmiotem naszej działalności jest projektowanie, budowa i sprzedaż mieszkań w małych, kameralnych budynkach wielorodzinnych realizowanych na działkach własnych firmy i zależnych spółek celowych.

Zajmujemy się obsługą inwestycji od momentu zakupu działki do przekazania wybudowanych obiektów mieszkańcom.

Dzięki pełnemu zakresowi wykonywanych prac, wiedzy o każdym etapie realizacji inwestycji oferujemy w pełni profesjonalne usługi w tym zakresie.

Zajmujemy się również inwestorstwem zastępczym i doradztwem w zakresie wszelkich inwestycji budowlanych oraz projektowaniem, korzystając z własnych pracowników oraz współpracując z najlepszymi projektantami branżowymi i ekspertami projektowaniem.

Nadrzędnym celem firmy JANPUL jest satysfakcja Klienta.

Zespół tworzący naszą firmę to kompetentni ludzie, którzy łączą wiedzę z doświadczeniem, by móc sprostać wymaganiom Klientów.

W każdym przypadku dbamy o budowanie zaufania, indywidualne podejście do potrzeb Klienta przy zachowaniu stabilnej i konkurencyjnej pozycji na rynku.

Zakończyliśmy sprzedaż 18 inwestycji

Kontakt

JANPUL logo
JANPUL
Warszawa, ul. Białołęcka 259
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: