Plus Park

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInkom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 315 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Malownicze - budynek L(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Marszowice, ul. Wereszyckiego (12.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 999 brutto/m2
  Osiedle Malownicze - budynek L
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 42 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Osiedle Malownicze Sp. z o.o. Sp. K.
 • Leśnica ul. Brzezińska(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Leśnica, ul. Brzezińska (12.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 821 brutto/m2
  Leśnica ul. Brzezińska
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 39 - 94 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 4 oferty
  SBM Maślice
 • Osada Złotnicka(1.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Złotniki, ul. Złotnicka (11.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 865/m2
  Osada Złotnicka
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 50 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  Jakon Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

W Plus Parku zaplanowaliśmy 13 niewielkich, składających się jedynie z 6-ściu mieszkań, budynków. Osiedle podzielone zostało na strefę rekreacyjną (przestronne ogrody i balkony od strony zielonej okolicy, bez widoku na drogę i parking) oraz typowo użytkową (składającą się z osiedlowej uliczki i miejsc postojowych przed budynkami). Dla rodziców z najmłodszymi mieszkańcami Plus Parku stworzymy dodatkowo strefę zabaw.Przyjazna infrastruktura będzie jedynie uzupełnieniem. Najistotniejsze kryje się w najważniejszym miejscu - w Państwa przyszłym mieszkaniu. Stworzyliśmy najbardziej funkcjonalne projekty, których wygodę odczuwać będą Państwo każdego dnia. Jakie przygotowaliśmy plusy? We wszystkich mieszkaniach można wydzielić osobną kuchnię lub łączyć pokoje. W każdym pomieszczeniu zaplanowaliśmy duże okna - także w łazienkach, dzięki czemu mieszkania będą jasne i słoneczne.Postawiliśmy na maksymalny komfort, dlatego pozostawiamy Państwu do wyboru trzy sprawdzone rozkłady: 2-pokojowe 42,4 m2 oraz 3-pokojowe 52,1 m2 i 60,2 m2, powtarzalne dla każdej z 13 willi miejskich w ramach osiedla. W każdym z nich istnieje możliwość wydzielenia osobnej kuchni. Wybór należy do Państwa: otwarty na salon aneks kuchenny lub osobne pomieszczenie z oknem. W mieszkaniach zaplanowaliśmy miejsca pod funkcjonalną zabudowę systemową, dzięki czemu będą mogli Państwo efektywnie wykorzystać całą przestrzeń. Zadbaliśmy także o strefę rekreacji.Do każdego mieszkania przypisany jest duży ogród - na parterze lub balkon - na wyższych kondygnacjach. Na energooszczędność wpłyną nowoczesne materiały budowlane w połączeniu z zainstalowaną rekuperacją.

Inwestycja Plus Park znajduje się na Marszowicach, ul. Marszowicka (12.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Inkom S.A..

Inwestycja Plus Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 78 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Plus Park pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inkom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 78 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Plus Park

Dzięki lokalizacji inwestycji w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Leśnickiego, mieszkańcy zyskają dodatkową przestrzeń rekreacyjną, na którą składa się 21 hektarów parkowej zieleni z zagospodarowanymi alejkami spacerowymi, ścieżkami biegowymi i placem zabaw. Osiedle zlokalizowane jest przy Zamku w Leśnicy z urokliwym przyzamkowym ogrodem. Do plusów lokalizacji zaliczyć należy także bliskość sklepów, bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej, liczne szkoły, przedszkola i boiska znajdujące się w promieniu 0,5 - 2 km od inwestycji. Inwestycja łączy w sobie plusy życia w dużym mieście, pozwalając jednocześnie uciec od miejskiego gwaru i zanurzyć się w otoczeniu zieleni.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Plus Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Plus Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hartmana.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Plus Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 15.09.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie