Willa Błękitna

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIndai Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 229 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Oxyvia(0.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Oksywie, ul. Bosmańska (3.6 km od centrum Gdyni)
  Ceny od: 6 800 brutto/m2
  Oxyvia
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 54
  Powierzchnia: 35 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Dla inwestora 27 ofert
  Archicom Polska S.A.
 • Rezydencja Kino Marynarz(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Obłuże, ul. Bosmańska 127 (3.8 km od centrum Gdyni)
  Rezydencja Kino Marynarz
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 55 - 86 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Kino Marynarz Sp. z o.o.
 • Murapol Nadmorskie Tarasy(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Oksywie, ul. Nasypowa/Śmidowicza (3.6 km od centrum Gdyni)
  Murapol Nadmorskie Tarasy
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 169
  Powierzchnia: 26 - 60 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Murapol S.A.

Opis Inwestycji

Willa Błękitna to wyjątkowa, kameralna inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w Gdyni, przy ul. Zielonej. Jej położenie gwarantować będzie przyszłym mieszkańcom komfortowy odpoczynek po całodziennych trudach dnia, jednocześnie dając możliwość korzystania z licznych atrakcji okolicy. Bliskość morza, lasów, pełnej infrastruktury handlowo – oświatowej oraz szybki dojazd do centrum to dodatkowe atuty lokalizacji.Willę Błękitna” zaprojektowaliśmyjako kameralny obiekt mający dać jego mieszkańcom poczucie spokoju i komfortu. Znajdzie się w niej zaledwie 8 mieszkań dwu i trzy-pokojowych usytuowanych na dwóch kondygnacjach o powierzchni od 47 do blisko 60m2.Bliskość pełnej infrastruktury komunikacyjnej, handlowo- usługowej, oświatowej, a także rekreacyjnej będzie dodatkowym atutem dla osób poszukujących wygody, aktywnego wypoczynku i ceniących swój czas.W podziemiu usytuowaliśmy halę garażową bezpośrednio komunikującą ją windą z wyższymi kondygnacjami. W tak niskim, kameralnym budynku winda jest rozwiązaniem bardzo rzadko spotykanym, charakterystycznym dla inwestycji projektowanych w najwyższym standardzie. Jest ona jednak wielkim ułatwieniem dla rodzin z małymi dziećmi, czy też mieszkańców wnoszących do domu zakupy.Troszcząc się o bezpieczeństwo zadbaliśmy by każde z mieszkań wyposażone było w drzwi antywłamaniowe, a hala garażowa w roletę zamykającą do niej dostęp dla osób niepożądanych.

Inwestycja Willa Błękitna znajduje się na Oksywiu, ul. Zielona (4.1 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Indai Sp. z o.o..

Inwestycja Willa Błękitna została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Willa Błękitna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Indai Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, morze.

Lokalizacja inwestycji Willa Błękitna

W centrum dzielnicy Obłuże, przy ulicy Zielonej, w sąsiedztwie lasu oraz morza, budujemy dla Państwa willę miejską „Błękitna Willa”. Doskonała lokalizacja zapewni Państwu dogodny dostęp do głównych arterii komunikacyjnych oraz w bezpośrednim sąsiedztwie przystanku komunikacji miejskiej. W ciągu kilku minut będziecie mogli dotrzeć samochodem do Śródmieścia Gdyni bądź na obwodnicę trójmiejską. Atutem lokalizacji „Willi Błękitna” jest bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy. bliskość placówek edukacyjnych ( w bezpośrednim sąsiedztwie przedszkole „Pod Żaglami”, szkoły podstawowe, gimnazjum, liceum ogólnokształcące) i opieki zdrowotnej oraz licznych punktów usługowych i sklepów dając mieszkańcom „Willi Błękitna” komfort mieszkania w kameralnym budynku mając dosłownie „na wyciągnięcie ręki” zalety mieszkania w dużym mieście. Dla ceniących sobie aktywność fizyczną lokalizacja ta gwarantuje różnorodne tereny rekreacyjne: ścieżki rowerowe na przylądek Oksywie, ogólnodostępny Klub Sportowy WKS, ścieżki spacerowe na wybrzeże Zatoki Puckiej. Serdecznie polecamy Państwu mieszkanie w „Willi Błękitna” – jednym z najlepszych miejsc na terenie Gdyni. Sprawdź nowo powstałe mieszkania na sprzedaż Obłuże.

Oksywie to gdyńska dzielnica o powierzchni 3,5 km kw leżąca nad brzegiem Morza Bałtyckiego i zamieszkana przez 15 tys. mieszkańców. Od południa sąsiaduje z portem Marynarki Wojennej, od wschodu z brzegiem Morza Bałtyckiego, od zachodu z Obłużem a od północy z dzielnicą Babie Doły i tamtejszym lotniskiem, na którym co roku odbywa się jedna z najważniejszych imprez muzycznych w kraju, Open Air Festiwal. Największe arterie dzielnicy to ul. Bosmańska i ul. iż. J. Śmidowicza. O nadmorskim charakterze dzielnicy może świadczyć jej dostęp do plaży, ale też położona na północy Osada Rybacka z zabytkowymi domami rybaków a na południu – Akademia Marynarki Wojennej. W odległości 1 km od Oksywia mieści się Śródmieście, w którym można znaleźć m.in. Statek- Muzeum Dar Pomorza, dworzec PKP Gdynia Główna czy muzeum Akwarium Gdyńskie. Największa galeria handlowa w okolicy to Pasaż Handlowy Bosman a największy supermarket dzielnicy to położony na południu Kaufland. W południowej części dzielnicy mieści się kino Grom.

Komunikacja

Największe ulice dzielnicy to biegnące ze wschodu na zachód ul. Śmidowicza i ul. Bosmańska, na których zatrzymują się autobusy komunikacji miejskiej. W odległości ok.1 km na południe mieście się stacja Gdynia Główna, z której można dojechać do największych polskich miast i na mniejsze Gdyńskie dworce. Lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku mieści się w odległości ok. 35 km.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Błękitna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Willa Błękitna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dąbka - Zielona.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Błękitna znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 35 "Pod Żaglami" w odległości 150 m, Integracyjny Punkt Przedszkolny Tuptusie w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Błękitna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia lekarska NZOZ "Obłuże-Oksywie" w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Błękitna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Piekarnia-Cukiernia Konkol, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 90 m znajduje się Delikatesy Justynka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Błękitna w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.06.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie