Racławicka Park etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Racławicka, oferowane bezpośrednio przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Racławicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 72 oferty w najbliższej okolicy!

Racławicka Park etap II

6 zdjęć

Racławicka Park etap II
Racławicka Park etap II
Racławicka Park etap II
Racławicka Park etap II

Najbliższe inwestycje

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Inwestycja pod nazwą  Racławicka Park będzie kolejnym etapem nowopowstałego osiedla mieszkaniowego na Grabiszynku we Wrocławiu, znajdującego się w kwadracie ulic Racławicka, Stolarska, Tapicerska, Lakiernicza.

Architekci projektując osiedle zainspirowali się stylem budownictwa z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku, którego przykładem jest we Wrocławiu kameralna architektura Sępolna czy Biskupina. Powstałe dzięki ich zaangażowaniu rozwiązania są nie tylko nowoczesne i funkcjonalne, ale także oryginalne.

Projekt architektoniczny przedmiotowej nieruchomości zakłada wybudowanie dwóch budynków, oznaczonych jako budynek I-II oraz budynek III-IV, w których będą łącznie 233 mieszkania od 1- do 4-pokojowych, o metrażu od 26,92 do 78,03 mkw. (istnieje możliwość łączenia mieszkań).

Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub/oraz, w przypadku mieszkań na parterze, tarasy. P

onadto projekt przewiduje 5 podziemnych hal garażowych z 206 miejscami parkingowymi, jak również niezbędną ilość miejsc postojowych przy budynkach.

Inwestycja Racławicka Park etap II znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Racławicka (4.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Racławicka Park etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 233 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Racławicka Park etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (206 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 233 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne (206 miejsc).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Racławicka Park etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Racławicka Park etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Racławicka Park etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rymarska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Racławicka Park etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Racławicka Park etap II znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT Fundacji Edukacji Miedzynarodowej w odległości 330 m, Międzynarodowe Liceum Ogółnokształcące we Wrocławiu w odległości 330 m, Wroclaw International School w odległości 330 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Racławicka Park etap II w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: