Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Racławicka Park etap II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Racławicka, oferowane bezpośrednio przez

i2 DEVELOPMENT S.A.

Wrocław, Fabryczna, Grabiszyn-Grabiszynek, ul. Racławicka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Racławicka Park etap IIRacławicka Park etap II

6 zdjęć

Racławicka Park etap II
Racławicka Park etap II
Racławicka Park etap II
Racławicka Park etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 233 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (206 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja pod nazwą  Racławicka Park będzie kolejnym etapem nowopowstałego osiedla mieszkaniowego na Grabiszynku we Wrocławiu, znajdującego się w kwadracie ulic Racławicka, Stolarska, Tapicerska, Lakiernicza.

Architekci projektując osiedle zainspirowali się stylem budownictwa z lat dwudziestych i trzydziestych XX wieku, którego przykładem jest we Wrocławiu kameralna architektura Sępolna czy Biskupina. Powstałe dzięki ich zaangażowaniu rozwiązania są nie tylko nowoczesne i funkcjonalne, ale także oryginalne.

Projekt architektoniczny przedmiotowej nieruchomości zakłada wybudowanie dwóch budynków, oznaczonych jako budynek I-II oraz budynek III-IV, w których będą łącznie 233 mieszkania od 1- do 4-pokojowych, o metrażu od 26,92 do 78,03 mkw. (istnieje możliwość łączenia mieszkań).

Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub/oraz, w przypadku mieszkań na parterze, tarasy. P

onadto projekt przewiduje 5 podziemnych hal garażowych z 206 miejscami parkingowymi, jak również niezbędną ilość miejsc postojowych przy budynkach.

Inwestycja Racławicka Park etap II znajduje się na Grabiszynie-Grabiszynku, ul. Racławicka (4.3 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez i2 DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Racławicka Park etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 233 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Racławicka Park etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (206 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Racławicka Park etap II?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Racławicka Park etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2143 metrów od inwestycji Racławicka Park etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Racławicka Park etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Racławicka Park etap II znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Centrum Edukacji Międzynarodowej w odległości 235 m, szkoła w odległości 255 m, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej w odległości 274 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Racławicka Park etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: M-med w odległości 791 m, ESTmedica w odległości 847 m, Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 891 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Racławicka Park etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 156 m znajduje się Sad Babuni, w odległości 389 m znajduje się Żabka, w odległości 408 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Racławicka Park etap II w odległości 186 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 201 m znajduje się boisko / kort, w odległości 304 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023