Apartamenty Senatorska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Senatorska, oferowane bezpośrednio przez

Hreit

Łódź, Górna, Górniak, ul. Senatorska 29

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 891 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty SenatorskaApartamenty Senatorska

5 zdjęć

Apartamenty Senatorska
Apartamenty Senatorska
Apartamenty Senatorska
Apartamenty Senatorska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 4 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 263 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (37)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (263 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Senatorska w samym centrum Łodzi.

Wyjątkowa propozycja dla wymagających Klientów.

„Apartamenty Senatorska” zlokalizowane w samym centrum Łodzi przy ulicy Senatorskiej są doskonałą propozycją dla tych, którzy cenią sobie prywatność z jednej strony, z drugiej – czerpią korzyści wynikające z życia w ścisłym centrum miasta, gwarantując tym samym maksymalny komfort życia. Miasto artystów i nowoczesnych technologii. To unikalne miejsce zainspirowało architektów do zaprojektowania klasycznej architektury w nowoczesnej odsłonie, gdzie doskonały design łączy się z innowacyjnością i funkcjonalnością. Elewacje o pionowych podziałach dodają bryłom lekkości, a zdobione, ręcznie formowane płytki klinkierowe w kolorze ciemnej czerwieni, doskonale wpisują się w klimat uroczych łódzkich kamieniczek, natomiast metalowo – szklane elementy nawiązują do industrialnego charakteru miasta. W swojej koncepcji łączy formy nowoczesnej architektury ze sztuką współczesną. To propozycja unikalnego konceptu na polskim rynku nieruchomości - starannie wyselekcjonowanego projektu mieszkaniowego, zapewniającego atrakcyjną stopę zwrotu przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

W trzech stylowych apartamentowcach przewidziano 263 mieszkań 1-,2-,3- i 4- pokojowych o zróżnicowanych metrażach od 25 mkw. do 70 mkw. oraz 8 lokali usługowych. Zachowano idealne proporcje między metrażami i układami mieszkań a powierzchnią części wspólnych. Wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą balkony, natomiast dla tych znajdujących się na parterze, zaplanowano prywatne ogródki. W kondygnacji podziemnej przewidziano 263 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, zadbano też o przestrzeń dla parkingu rowerowego. Na potrzeby przyszłych lokatorów dodatkowo w ofercie dostępnych jest 37 komórek lokatorskich. W każdym budynku znajdą się również windy cichobieżne.

W sztuce wyboru, czego chcieć więcej?

- Zadzwoń, zapytaj i dokonaj najlepszego!

Inwestycja Apartamenty Senatorska znajduje się na Górniaku, ul. Senatorska 29 (1.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Hreit.

Inwestycja Apartamenty Senatorska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 263 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Senatorska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hreit przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (263 miejsca)

W inwestycji znajduje się 37 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Łódź, to trzecie największe miasto w Polsce, liczące blisko 700 tysięcy mieszkańców. Kiedyś miasto przemysłowe, dzisiaj to miejsce artystów i nowoczesnych technologii. Ziemia obiecana dla studentów, filmowców, miłośników sztuki oraz murali, miasto o niepowtarzalnym industrialnym i wielokulturowym charakterze. Według raportów i statystyk jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Europie Środkowo-Wschodniej „Apartamenty Senatorska”, to inwestycja zlokalizowana w samym centrum miasta. Perfekcyjnie położona w otoczeniu obiektów proponujących ofertę kulturalną. Doskonale skomunikowana z dostępem do pełnej infrastruktury na wyciągnięcie ręki. W bliskim sąsiedztwie znajdują się bowiem szkoły, przedszkola, galerie sztuki, kina, restauracje, centra handlowe, ośrodki zdrowia i kluby fitness. W pobliżu znajdują się również przystanki tramwajowe i autobusowe. Genialna lokalizacja zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wielu ważnych punktów na mapie miasta.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Senatorska?

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Senatorska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2405 metrów od inwestycji Apartamenty Senatorska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Fabryczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Senatorska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Senatorska znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierza Górskiego w odległości 196 m, Zespół Szkół Samochodowych i Mechatronicznych w odległości 344 m, Family School - Szkoła Języków Obcych, Przedszkole Montessori w odległości 377 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Senatorska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LuxMed w odległości 148 m, III Szpital Miejski im. dr. Karola Jonschera w odległości 417 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 575 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Senatorska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 471 m znajduje się Biedronka, w odległości 520 m znajduje się Revolve Fitness, w odległości 544 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Senatorska w odległości 223 m znajduje się boisko / kort, w odległości 264 m znajduje się boisko / kort, w odległości 264 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 16.09.2019
Data aktualizacji: 18.03.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: