Apartamenty Senatorska

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Senatorska, oferowane bezpośrednio przez Hreit

Łódź, Górna, Górniak, ul. Senatorska 29
Apartamenty Senatorska

5 zdjęć

Apartamenty Senatorska
Apartamenty Senatorska
Apartamenty Senatorska
Apartamenty Senatorska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Senatorska dostępnych jest 27 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
158
1
69,14 m²
1
166
1
69,14 m²
2
69
2
48,68 m²
1
1
3
58,87 m²
Parter
347 333 zł
31
3
57,51 m²
2
345 060 zł
67
3
49,56 m²
Parter
109
3
49,77 m²
Parter
81
3
52,58 m²
1
118
3
51,72 m²
1
119
3
49,77 m²
1
73
3
52,69 m²
2
93
4
64,52 m²
Parter
84
4
64,52 m²
1
99
4
64,52 m²
1
111
4
63,85 m²
1
157
4
63,37 m²
1
164
4
64,43 m²
1
196
4
58 m²
1
221
4
62,88 m²
1
103
4
64,52 m²
2

Opis Inwestycji

Apartamenty Senatorska w samym centrum Łodzi.

Wyjątkowa propozycja dla wymagających Klientów.

„Apartamenty Senatorska” zlokalizowane w samym centrum Łodzi przy ulicy Senatorskiej są doskonałą propozycją dla tych, którzy cenią sobie prywatność z jednej strony, z drugiej – czerpią korzyści wynikające z życia w ścisłym centrum miasta, gwarantując tym samym maksymalny komfort życia. Miasto artystów i nowoczesnych technologii. To unikalne miejsce zainspirowało architektów do zaprojektowania klasycznej architektury w nowoczesnej odsłonie, gdzie doskonały design łączy się z innowacyjnością i funkcjonalnością. Elewacje o pionowych podziałach dodają bryłom lekkości, a zdobione, ręcznie formowane płytki klinkierowe w kolorze ciemnej czerwieni, doskonale wpisują się w klimat uroczych łódzkich kamieniczek, natomiast metalowo – szklane elementy nawiązują do industrialnego charakteru miasta. W swojej koncepcji łączy formy nowoczesnej architektury ze sztuką współczesną. To propozycja unikalnego konceptu na polskim rynku nieruchomości - starannie wyselekcjonowanego projektu mieszkaniowego, zapewniającego atrakcyjną stopę zwrotu przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa.

W trzech stylowych apartamentowcach przewidziano 263 mieszkań 1-,2-,3- i 4- pokojowych o zróżnicowanych metrażach od 25 mkw. do 70 mkw. oraz 8 lokali usługowych. Zachowano idealne proporcje między metrażami i układami mieszkań a powierzchnią części wspólnych. Wszystkie mieszkania na wyższych kondygnacjach posiadać będą balkony, natomiast dla tych znajdujących się na parterze, zaplanowano prywatne ogródki. W kondygnacji podziemnej przewidziano 263 miejsc postojowych dla samochodów osobowych, zadbano też o przestrzeń dla parkingu rowerowego. Na potrzeby przyszłych lokatorów dodatkowo w ofercie dostępnych jest 37 komórek lokatorskich. W każdym budynku znajdą się również windy cichobieżne.

W sztuce wyboru, czego chcieć więcej?

- Zadzwoń, zapytaj i dokonaj najlepszego!

Inwestycja Apartamenty Senatorska znajduje się na Górniaku, ul. Senatorska 29 (1.9 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Hreit.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 263 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Senatorska w sprzedaży jest 27 nowych mieszkań o powierzchni od 49 do 69 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni 69 m2 (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni 49 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 59 m2 (8 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 58 do 65 m2 (16 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Hreit przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (263 miejsca)

W inwestycji znajduje się 37 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 263 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (37)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (263 miejsca).
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 27 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 49 do 69 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Apartamenty Senatorska znajduje się 1 oferta rekomendowana do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Łódź, to trzecie największe miasto w Polsce, liczące blisko 700 tysięcy mieszkańców. Kiedyś miasto przemysłowe, dzisiaj to miejsce artystów i nowoczesnych technologii. Ziemia obiecana dla studentów, filmowców, miłośników sztuki oraz murali, miasto o niepowtarzalnym industrialnym i wielokulturowym charakterze. Według raportów i statystyk jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Europie Środkowo-Wschodniej „Apartamenty Senatorska”, to inwestycja zlokalizowana w samym centrum miasta. Perfekcyjnie położona w otoczeniu obiektów proponujących ofertę kulturalną. Doskonale skomunikowana z dostępem do pełnej infrastruktury na wyciągnięcie ręki. W bliskim sąsiedztwie znajdują się bowiem szkoły, przedszkola, galerie sztuki, kina, restauracje, centra handlowe, ośrodki zdrowia i kluby fitness. W pobliżu znajdują się również przystanki tramwajowe i autobusowe. Genialna lokalizacja zapewnia możliwość dotarcia pieszo do wielu ważnych punktów na mapie miasta.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Senatorska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Senatorska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Apartamenty Senatorska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kilińskiego - Senatorska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Senatorska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Senatorska znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Mistrzostwa Sportowego im.Kazimierza Górskiego w Łodzi -Szkoła Podstawowa w odległości 310 m, SZKOŁA MISTRZOSTWA SPORTWEGO IM.K.GÓRSKIEGO-LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE w odległości 310 m, Bursa Szkolna SMS w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Senatorska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: LuxMed w odległości 170 m, Szpital w odległości 510 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Senatorska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Senatorska w odległości 290 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.09.2019
Data aktualizacji: 21.10.2021
Hreit logo

Hreit

Apartamenty Senatorska

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

al. Piłsudskiego 3 (budynek CBL 1 piętro), 90-368 Łódź

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: