Na Sokratesa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sokratesa, oferowane bezpośrednio przez Home Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Sokratesa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Na Sokratesa

5 zdjęć

Na Sokratesa
Na Sokratesa
Na Sokratesa
Na Sokratesa

Najbliższe inwestycje

 • Sokratesa 17b
  Pod wynajem

  Ogrody Wenus

 • Apartamenty Przy Agorze 6
  Pod wynajem

  Home Invest Sp. z o.o.

 • Kwitnące Bielany
  od: 9 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Unimax Development

Opis Inwestycji

„Na Sokratesa” to 2 – etapowa inwestycja, na którą składają się dwa połączone ze sobą budynki o nowoczesnej architekturze.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano na sierpień 2014 roku, zaś zakończenie na kwiecień 2016 roku (dot. etapu I) i na maj 2017 roku (dot. etapu II). W budynkach zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 29.68 do 62m2, wśród których znajdą się kawalerki, oraz mieszkania 2 i 3 - pokojowe.

Lokale usytuowane na parterze posiadają ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach balkony. Na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże z miejscami postojowymi, część parteru została przeznaczona na lokale usługowo-handlowe.

Osiedle Sokratesa jest usytuowane zaledwie kilkaset metrów od stacji metra Młociny w samym centrum zielonych Bielan przy ulicy Sokratesa, która znajduje się pomiędzy ul. Kasprowicza, a ul. Wólczyńską i jest przedłużeniem ul. Przy Agorze. Liczne linie autobusowe i tramwajowe pozwalają szybko dostać się do centrum stolicy oraz innych dzielnic miasta. Dodatkowym atutem zakupu mieszkania na osiedlu Na Sokratesa jest dostęp do rozbudowanej sieci usług gastronomicznych i rozrywkowych oraz punktów usługowych. Wysoki komfort życia zapewniają również żłobki, przedszkola oraz szkoły zlokalizowane blisko inwestycji.

Osiedle znajduję się w sąsiedztwie terenów leśnych i rekreacyjnych blisko takich miejsc jak Lasek Bielański czy Lasek Lindego, co zachęca do spacerów oraz aktywnego wypoczynku.

„Na Sokratesa” to miejsce, które zostało zaprojektowane nowocześnie i funkcjonalnie. To połączenie komfortu i elegancji, dlatego zaspokoi potrzeby bardzo wymagających mieszkańców. Osiedle jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych zawodowo, młodych i dynamicznych, szukających nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, ale również tych, którzy poszukują spokoju w zaciszu rodziny.

Inwestycja Na Sokratesa znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Sokratesa (8.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Home Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Na Sokratesa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynek posiada od 8 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Na Sokratesa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Home Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 8 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Sokratesa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Na Sokratesa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tołstoja 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Sokratesa znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 409 " KRÓLESTWO MACIUSIA I" w odległości 320 m, Zespół Szkół nr 49 w odległości 320 m, LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Na Sokratesa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Goldoniego w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Sokratesa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Sokratesa w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 16.06.2014
Data aktualizacji: 12.02.2018

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: