Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Na Sokratesa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sokratesa, oferowane bezpośrednio przez

Home Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Sokratesa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Na SokratesaNa Sokratesa

5 zdjęć

Na Sokratesa
Na Sokratesa
Na Sokratesa
Na Sokratesa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 8 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

„Na Sokratesa” to 2 – etapowa inwestycja, na którą składają się dwa połączone ze sobą budynki o nowoczesnej architekturze.

Rozpoczęcie budowy zaplanowano na sierpień 2014 roku, zaś zakończenie na kwiecień 2016 roku (dot. etapu I) i na maj 2017 roku (dot. etapu II). W budynkach zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 29.68 do 62m2, wśród których znajdą się kawalerki, oraz mieszkania 2 i 3 - pokojowe.

Lokale usytuowane na parterze posiadają ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach balkony. Na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże z miejscami postojowymi, część parteru została przeznaczona na lokale usługowo-handlowe.

Osiedle Sokratesa jest usytuowane zaledwie kilkaset metrów od stacji metra Młociny w samym centrum zielonych Bielan przy ulicy Sokratesa, która znajduje się pomiędzy ul. Kasprowicza, a ul. Wólczyńską i jest przedłużeniem ul. Przy Agorze. Liczne linie autobusowe i tramwajowe pozwalają szybko dostać się do centrum stolicy oraz innych dzielnic miasta. Dodatkowym atutem zakupu mieszkania na osiedlu Na Sokratesa jest dostęp do rozbudowanej sieci usług gastronomicznych i rozrywkowych oraz punktów usługowych. Wysoki komfort życia zapewniają również żłobki, przedszkola oraz szkoły zlokalizowane blisko inwestycji.

Osiedle znajduję się w sąsiedztwie terenów leśnych i rekreacyjnych blisko takich miejsc jak Lasek Bielański czy Lasek Lindego, co zachęca do spacerów oraz aktywnego wypoczynku.

„Na Sokratesa” to miejsce, które zostało zaprojektowane nowocześnie i funkcjonalnie. To połączenie komfortu i elegancji, dlatego zaspokoi potrzeby bardzo wymagających mieszkańców. Osiedle jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych zawodowo, młodych i dynamicznych, szukających nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, ale również tych, którzy poszukują spokoju w zaciszu rodziny.

Inwestycja Na Sokratesa znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Sokratesa (8.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Home Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Na Sokratesa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 8 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Na Sokratesa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Home Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Na Sokratesa?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Na Sokratesa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 62 metrów od inwestycji Na Sokratesa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tołstoja 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Na Sokratesa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Na Sokratesa znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Koko i Muu żłobek muzyczny w odległości 58 m, Integracyjne Przedszkole "Świat Dziecka" w odległości 213 m, Zespół Szkół nr 49 w odległości 214 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Na Sokratesa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 141 m, Goldoniego w odległości 445 m, Eurodental w odległości 468 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Na Sokratesa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka, w odległości 136 m znajduje się Żabka, w odległości 167 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Na Sokratesa w odległości 37 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 289 m znajduje się boisko / kort, w odległości 315 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 12.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023