Na Sokratesa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Home Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 167 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • METROBIELANY budynek D, etap 4(0.2 km dalej)

  Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Lekka 1 (8.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 600/m2
  METROBIELANY budynek D, etap 4
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 53 - 76 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  TK Development
 • Nocznickiego 29(0.3 km dalej)

  Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Nocznickiego 29 (8.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 600 brutto/m2
  Nocznickiego 29
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 40 - 82 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  P. B. Konstanty Strus
 • Sokratesa 17b(0.3 km dalej)

  Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Sokratesa 17b (8.5 km od centrum Warszawy)
  Sokratesa 17b
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 27
  Powierzchnia: 48 - 127 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Ogrody Wenus

Opis Inwestycji

„Na Sokratesa” to 2 – etapowa inwestycja, na którą składają się dwa połączone ze sobą budynki o nowoczesnej architekturze.Rozpoczęcie budowy zaplanowano na sierpień 2014 roku, zaś zakończenie na kwiecień 2016 roku (dot. etapu I) i na maj 2017 roku (dot. etapu II). W budynkach zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 29.68 do 62m2, wśród których znajdą się kawalerki, oraz mieszkania 2 i 3 - pokojowe.Lokale usytuowane na parterze posiadają ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach balkony. Na poziomach -1 i -2 znajdą się garaże z miejscami postojowymi, część parteru została przeznaczona na lokale usługowo-handlowe.Osiedle Sokratesa jest usytuowane zaledwie kilkaset metrów od stacji metra Młociny w samym centrum zielonych Bielan przy ulicy Sokratesa, która znajduje się pomiędzy ul. Kasprowicza, a ul. Wólczyńską i jest przedłużeniem ul. Przy Agorze. Liczne linie autobusowe i tramwajowe pozwalają szybko dostać się do centrum stolicy oraz innych dzielnic miasta. Dodatkowym atutem zakupu mieszkania na osiedlu Na Sokratesa jest dostęp do rozbudowanej sieci usług gastronomicznych i rozrywkowych oraz punktów usługowych. Wysoki komfort życia zapewniają również żłobki, przedszkola oraz szkoły zlokalizowane blisko inwestycji.Osiedle znajduję się w sąsiedztwie terenów leśnych i rekreacyjnych blisko takich miejsc jak Lasek Bielański czy Lasek Lindego, co zachęca do spacerów oraz aktywnego wypoczynku.„Na Sokratesa” to miejsce, które zostało zaprojektowane nowocześnie i funkcjonalnie. To połączenie komfortu i elegancji, dlatego zaspokoi potrzeby bardzo wymagających mieszkańców. Osiedle jest idealnym rozwiązaniem dla osób aktywnych zawodowo, młodych i dynamicznych, szukających nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, ale również tych, którzy poszukują spokoju w zaciszu rodziny.

Inwestycja Na Sokratesa znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Sokratesa (8.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Home Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Na Sokratesa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań. Budynek posiada od 8 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Na Sokratesa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 68 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Home Invest Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 8 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Na Sokratesa

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 50 metrów od inwestycji Na Sokratesa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny TOŁSTOJA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Na Sokratesa znajduje się 70 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: LX Liceum Ogólnokształcące im. Wojciecha Górskiego w odległości 300m, Przedszkole Nr 409 w odległości 350m, Przedszkole Nr 341 Z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Salon Optyczny LOOK, w odległości 250 m znajduje się Gabinet pediatryczny dr Zofia Miłoszewska, w odległości 300 m znajduje się Milkodent.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 550 m znajduje się Kościół Św. Marii Magdaleny, w odległości 550 m znajduje się Kościół Św. Marii Magdaleny, w odległości 1000 m znajduje się Kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 550 m znajduje się Ogrody Irene Sylwia Kołodziejczyk, w odległości 600 m znajduje się Miejsce mocy, w odległości 800 m znajduje się Calypso Fitness.

Data publikacji: 16.06.2014

Data aktualizacji: 12.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie