Ogrody Sztuki

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGolden Lion Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ogrody Sztuki dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
4
3
72,26 m²
1
461 700 zł
5
3
66,86 m²
1
427 200 zł
17
3
57,34 m²
Parter
366 400 zł
18
3
61 m²
1
389 800 zł

Opis Inwestycji

Ogrody Sztuki

OGRODY SZTUKI to inwestycja usytuowana w centrum Łodzi przy ul. Czeremoskiej6,8. Składa się z jednego, kameralnego, czterokondygnacyjnego budynku wielorodzinnego. Zaprojektowano w nim trzydzieści dwa mieszkania o powierzchniach 40 -72 m2.

Inwestycja Ogrody Sztuki znajduje się na Bałutach-Dołach, ul. Czeremoska 6/8 (3.6 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Golden Lion Development.

Inwestycja Ogrody Sztuki jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Sztuki pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 57 do 72 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 72 m2 w cenie od 366 400 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Golden Lion Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: garaże w bryle budynku i miejsca parkingowe na ogrodzonym terenie inwestycji.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 57 do 72 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 366 400 do 461 700 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Sztuki

• położenie w spokojnej uliczce z widokiem na skwer Szustrowej a jednocześnie w centrum Łodzi • w sąsiedztwie niska zabudowa • w pobliżu ulica Wojska Polskiego z komunikacją miejską, licznymi sklepami i punktami gastronomicznymi • bliskość wyższych uczelni (ASP, UŁ, UM) i kompleksów biurowych • miejsce dla aktywnych - w okolicy tereny zielone: Skwer J. Szustrowej, Park Ocalałych, Park • im. Szarych Szeregów, Zieleniec przy Wojska Polskiego, Park Helenów, a w niedalekiej • odległości Las Łagiewnicki • w okolicy placówki edukacyjne, szpitale • komunikacja miejska w odległości 100 m • położenie umożliwiające łatwy dojazd do centrum miasta i dróg wylotowych poza Łódź

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Sztuki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Ogrody Sztuki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wojska Polskiego - Sporna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Sztuki znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole przy ZOW "Ochronka Bałucka" Sióstr Salezjanek w Łodzi w odległości 150 m, Publiczne Gimnazjum nr 10 w Łodzi w odległości 410 m, Przedszkole Miejskie nr 9 w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Sztuki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centralny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Łodzi Ośrodek Pediatryczny im. Marii Konopnickiej w odległości 200 m, Przychodnie w odległości 210 m, ZOZ Łódź-Bałuty: Przychodnia Zdrowia nr 9 w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Sztuki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 270 m znajduje się Spożywczy, w odległości 440 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Sztuki w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 30.09.2019

Data aktualizacji: 23.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie