ATAL Aura

Mieszkania na sprzedaż ul. Telefoniczna, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Telefoniczna 21

Ceny od: 7 468 zł/m2
ATAL Aura

13 zdjęć

ATAL Aura
ATAL Aura
ATAL Aura
ATAL Aura

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

72 - 79/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

6

Budynki

3

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Stoki - 1150 m

Przystanek Tramwajowy - 520 m

Przystanek Autobusowy - 200 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

9 placówek medycznych, 29 placówek edukacyjnych, 9 kawiarni i restauracji, 14 sklepów, 33 obiekty sportowe, 11 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 154 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wykończenie BASIC +999 zł/m2 Wykończenie OPTIMUM +1 249 zł/m2 Wykończenie PREMIUM +1 499 zł/m2 W ceny mieszkań nie jest wliczone wykończenie balkonu (+ 600 zł/m2).

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada (115): wielkość 2,51-7,98 m2; cena: 3 500 zł/m2; zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (57 miejsc) : zewnętrzne, 25 000 zł dla mieszkań 1 i 2 pokojowych
 • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc) : 35 000 zł-41 000 zł w zależności od szerokości miejsca, tylko dla mieszkań od 3 pokoi

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 4 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 72 do 79 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 560 594 do 592 758 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 468 do 7 826 zł

Opis płatności:

20/60/20

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Aura będzie Ci sprzyjać

Kameralne osiedle niedaleko centrum miasta

ATAL Aura to niewielkie osiedle, które powstanie w otoczeniu terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej, a jednocześnie blisko centrum Łodzi oraz ośrodków akademickich i biznesowych. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój, komfort i bezpieczeństwo, jak również wygodny dostęp do biznesowej, edukacyjnej i kulturalnej oferty miasta. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi, ale też osobach młodych i aktywnych. Jego doskonała lokalizacja z pewnością skusi także inwestorów, szukających możliwości korzystnej lokaty kapitału.

Mieszkania skrojone do Twoich potrzeb

Inwestycja obejmie 3 budynki, w których łącznie zaprojektowano 154 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 31 do 102 mkw. Dzięki temu każdy z przyszłych nabywców może wybrać apartament idealnie skrojony do jego indywidualnych potrzeb. Na osiedlu znajdą się także dwa lokale usługowe. Budynki będą mieć 6 kondygnacji naziemnych i jedną podziemną, w której w sumie znajdzie się 107 miejsc garażowych. Dodatkowo na terenie inwestycji przewidziano również 57 miejsc zewnętrznych. Parkowanie samochodu na osiedlu ATAL Aura będzie więc wygodne i bezproblemowe, co docenią wszyscy zmotoryzowani.

Komfort i funkcjonalność

Niewątpliwym atutem będą przestronne balkony oraz indywidualne ogródki, z których skorzystają mieszkańcy lokali położonych na parterze. Wszystkie mieszkania zostały zaplanowane zgodnie z zasadami funkcjonalności, tak by zapewnić maksimum komfortu przyszłym użytkownikom. Duże okna oraz korzystne usytuowanie względem stron świata, gwarantują doskonałe nasłonecznienie pomieszczeń.

Przyjazna i stylowa architektura

Każdy z trzech budynków został zaprojektowany według wzorców architektury modernistycznej. Dominować będzie biel, z niewielkimi akcentami szarości. Elewacja będzie minimalistyczna i elegancka. Uwagę zwrócą przełamania i nieregularne bryły budynków, a całe osiedle zaprojektowane będzie w kształcie litery U. Pozwoliło to architektom na zaaranżowanie kameralnego dziedzińca, na którym nie zabraknie miejsca na bezpieczny i nowoczesny plac zabaw. Wokół przewidziano inne elementy małej architektury oraz liczne zielone nasadzenia, dzięki, którym centralny plac stanowić będzie ulubione miejsce wypoczynku i spotkań towarzyskich dla mieszkańców. Na patio prowadzić będzie wysoka brama, wkomponowana w jedną z fasad, obok której zaprojektowane zostaną lokale usługowe. Wszystko to stworzy niezwykle interesującą i świetnie skomponowaną całość.

Inwestycja ATAL Aura znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Telefoniczna 21 (3.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja ATAL Aura została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 154 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji ATAL Aura w sprzedaży są 4 nowe mieszkania o powierzchni od 72 do 79 metrów kwadratowych , w cenie od 7 468 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (57 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc)

W inwestycji znajduje się 115 komórek lokatorskich wielkość 2,51-7,98 m2; cena: 3 500 zł/m2; zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja

Inwestycja wyróżni się dogodną lokalizacją. Połączy w sobie komfort i kameralną atmosferę podmiejskiego osiedla z bliskością centrum miasta. Na ulicę Piotrkowską dotrzemy stąd w około 10 minut samochodem. Istnieje też możliwość skorzystania z komunikacji miejskiej.

Blisko do pracy, szkoły, na uczelnię

Z jednej strony sąsiedztwo terenów zielonych oraz domów jednorodzinnych pomoże odetchnąć od zgiełku miasta. Z drugiej osiedle zlokalizowane będzie w pobliżu ośrodków akademickich i biurowych. Wymienić można w tym kontekście między innymi kampus Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Akademickim Związkiem Sportowym, pływalnią i orlikiem. Tuż obok funkcjonują szkoły średnie i podstawowe oraz przedszkola. Istotnymi punktami zlokalizowanymi w sąsiedztwie inwestycji są Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego, zaliczane do największych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce oraz kompleks biurowy Green Horizon. Wszystko to sprawia, że ATAL Aura stanowi doskonałą propozycję dla osób pragnących skorzystać z bogatej oferty edukacyjnej oraz z dynamicznie rozwijającego się rynku pracy w Łodzi.

Twój początek podróży

Lokalizacja osiedla umożliwi jego przyszłym mieszkańcom także sprawny wyjazd z miasta. Nieopodal znajduje się największy węzeł komunikacyjny w tej części Europy – skrzyżowanie autostrad A1 i A2. Dojazd do każdej z tych tras zajmuje nie więcej, niż kilkanaście minut. Najbliższy wjazd na A1 (węzeł Brzeziny) usytuowany jest w odległości zaledwie 10 kilometrów. Trasa ta prowadzi z Gdańska na Śląsk i dalej do Czech, stanowi też wschodnią obwodnicę Łodzi. Dodatkowo zapewnia szybkie połączenie z drogą ekspresową S8 w kierunku Wrocławia. Natomiast autostrada A2 przebiega w odległości tylko 15 kilometrów (węzeł Stryków) i pozwala dotrzeć do Warszawy oraz Poznania, a w niedalekiej przyszłości połączy się z budowaną trasą S14, czyli ostatnim z elementów łódzkiego ringu autostradowego.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ATAL Aura?

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ATAL Aura mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1150 metrów od inwestycji ATAL Aura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Stoki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ATAL Aura znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Aura znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie nr 14 w odległości 530 m, Szkoła Podstawowa nr 79 w odległości 530 m, Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego w odległości 540 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ATAL Aura jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Fragmat-Med w odległości 820 m, Venomed w odległości 820 m, Prima-Med w odległości 820 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ATAL Aura składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Spar Express, w odległości 510 m znajduje się Biedronka, w odległości 530 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Aura w odległości 190 m znajduje się Centrum Sportu Uniwersytetu Łódzkiego, w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 190 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.03.2022
Data aktualizacji: 29.11.2023
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Drewnowska 43a lok. LB1, 91-002 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: