ATAL Aura

13 zdjęć

ATAL Aura
ATAL Aura
ATAL Aura
ATAL Aura

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji ATAL Aura dostępnych jest 38 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (38)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 154 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 268 do 298 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

*Wykończenie Standard 1000zł/m2 *Wykończenie Standard Plus 1100zł/m2 *Wykończenie VIP 1200zł/m2

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, ogródek.

Komórki lokatorskie:

posiada (115): wielkość 2,51-7,98 m2 cena: 3 000 zł/m2 zakup nie jest obowiązkowy

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (57 miejsc): zewnętrzne, 24 000 zł dla mieszkań 1 i 2 pokojowych.
 • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc): 34 000 zł-40 000 zł w zależności od szerokości miejsca, tylko dla mieszkań od 3 pokoi.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 38 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 102 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 240 162 do 693 464 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 800 do 7 800 zł.

Opis płatności:

20/40/20/20%.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji ATAL Aura znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Aura będzie Ci sprzyjać

Kameralne osiedle niedaleko centrum miasta

ATAL Aura to niewielkie osiedle, które powstanie w otoczeniu terenów zielonych i zabudowy jednorodzinnej, a jednocześnie blisko centrum Łodzi oraz ośrodków akademickich i biznesowych. To idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie spokój, komfort i bezpieczeństwo, jak również wygodny dostęp do biznesowej, edukacyjnej i kulturalnej oferty miasta. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi, ale też osobach młodych i aktywnych. Jego doskonała lokalizacja z pewnością skusi także inwestorów, szukających możliwości korzystnej lokaty kapitału.

Mieszkania skrojone do Twoich potrzeb

Inwestycja obejmie 3 budynki, w których łącznie zaprojektowano 154 mieszkania o zróżnicowanej powierzchni od 31 do 102 mkw. Dzięki temu każdy z przyszłych nabywców może wybrać apartament idealnie skrojony do jego indywidualnych potrzeb. Na osiedlu znajdą się także dwa lokale usługowe. Budynki będą mieć 6 kondygnacji naziemnych i jedną podziemną, w której w sumie znajdzie się 107 miejsc garażowych. Dodatkowo na terenie inwestycji przewidziano również 57 miejsc zewnętrznych. Parkowanie samochodu na osiedlu ATAL Aura będzie więc wygodne i bezproblemowe, co docenią wszyscy zmotoryzowani.

Komfort i funkcjonalność

Niewątpliwym atutem będą przestronne balkony oraz indywidualne ogródki, z których skorzystają mieszkańcy lokali położonych na parterze. Wszystkie mieszkania zostały zaplanowane zgodnie z zasadami funkcjonalności, tak by zapewnić maksimum komfortu przyszłym użytkownikom. Duże okna oraz korzystne usytuowanie względem stron świata, gwarantują doskonałe nasłonecznienie pomieszczeń.

Przyjazna i stylowa architektura

Każdy z trzech budynków został zaprojektowany według wzorców architektury modernistycznej. Dominować będzie biel, z niewielkimi akcentami szarości. Elewacja będzie minimalistyczna i elegancka. Uwagę zwrócą przełamania i nieregularne bryły budynków, a całe osiedle zaprojektowane będzie w kształcie litery U. Pozwoliło to architektom na zaaranżowanie kameralnego dziedzińca, na którym nie zabraknie miejsca na bezpieczny i nowoczesny plac zabaw. Wokół przewidziano inne elementy małej architektury oraz liczne zielone nasadzenia, dzięki, którym centralny plac stanowić będzie ulubione miejsce wypoczynku i spotkań towarzyskich dla mieszkańców. Na patio prowadzić będzie wysoka brama, wkomponowana w jedną z fasad, obok której zaprojektowane zostaną lokale usługowe. Wszystko to stworzy niezwykle interesującą i świetnie skomponowaną całość.

Inwestycja ATAL Aura znajduje się w Sródmieściu-Wschód, ul. Telefoniczna 21 (3.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 154 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji ATAL Aura w sprzedaży jest 38 nowych mieszkań o powierzchni od 31 do 102 metrów kwadratowych, w cenie od 6 800 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 31 m2 w cenie od 240 162 zł (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni 50 m2 w cenie od 367 706 zł (1 mieszkanie)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 55 do 73 m2 w cenie od 397 512 zł (18 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 76 do 89 m2 w cenie od 521 295 zł (17 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni 102 m2 w cenie od 693 464 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (57 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (107 miejsc)

W inwestycji znajduje się 115 komórek lokatorskich wielkość 2,51-7,98 m2 cena: 3 000 zł/m2 zakup nie jest obowiązkowy.

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja Inwestycja wyróżni się dogodną lokalizacją. Połączy w sobie komfort i kameralną atmosferę podmiejskiego osiedla z bliskością centrum miasta. Na ulicę Piotrkowską dotrzemy stąd w około 10 minut samochodem. Istnieje też możliwość skorzystania z komunikacji miejskiej. Blisko do pracy, szkoły, na uczelnię Z jednej strony sąsiedztwo terenów zielonych oraz domów jednorodzinnych pomoże odetchnąć od zgiełku miasta. Z drugiej osiedle zlokalizowane będzie w pobliżu ośrodków akademickich i biurowych. Wymienić można w tym kontekście między innymi kampus Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Akademickim Związkiem Sportowym, pływalnią i orlikiem. Tuż obok funkcjonują szkoły średnie i podstawowe oraz przedszkola. Istotnymi punktami zlokalizowanymi w sąsiedztwie inwestycji są Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Uniwersytetu Medycznego, zaliczane do największych i najnowocześniejszych szpitali w Polsce oraz kompleks biurowy Green Horizon. Wszystko to sprawia, że ATAL Aura stanowi doskonałą propozycję dla osób pragnących skorzystać z bogatej oferty edukacyjnej oraz z dynamicznie rozwijającego się rynku pracy w Łodzi. Twój początek podróży Lokalizacja osiedla umożliwi jego przyszłym mieszkańcom także sprawny wyjazd z miasta. Nieopodal znajduje się największy węzeł komunikacyjny w tej części Europy – skrzyżowanie autostrad A1 i A2. Dojazd do każdej z tych tras zajmuje nie więcej, niż kilkanaście minut. Najbliższy wjazd na A1 (węzeł Brzeziny) usytuowany jest w odległości zaledwie 10 kilometrów. Trasa ta prowadzi z Gdańska na Śląsk i dalej do Czech, stanowi też wschodnią obwodnicę Łodzi. Dodatkowo zapewnia szybkie połączenie z drogą ekspresową S8 w kierunku Wrocławia. Natomiast autostrada A2 przebiega w odległości tylko 15 kilometrów (węzeł Stryków) i pozwala dotrzeć do Warszawy oraz Poznania, a w niedalekiej przyszłości połączy się z budowaną trasą S14, czyli ostatnim z elementów łódzkiego ringu autostradowego.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ATAL Aura?

Przyszli mieszkańcy inwestycji ATAL Aura mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji ATAL Aura znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Telefoniczna - Bystrzycka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Aura w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.03.2022
Data aktualizacji: 09.09.2022

Ten deweloper znacznie szybciej odpowiada na zapytania telefoniczne

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Sródmieściu-Wschód

Oferty w Sródmieściu-Wschód

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: