Golden Lion Development logo

Golden Lion Development

Łódź, ul. Lotnicza 22/2
O nas
Oferta
Oferty specjalne
Kontakt

Informacje o nas

Golden Lion to spółka deweloperska, której celem jest sprzedaż mieszkań wysokiej jakości w spokojnych oraz bezpiecznych osiedlach wśród niskiej zabudowy, oferowanych w przystępnych cenach.

Nasze nowe mieszkania dedykujemy klientom, którzy poszukują własnej przestrzeni do życia w mieście. Projektowane przez nas budynki znajdują się w ciekawym otoczeniu, wśród zieleni, z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej, ale z dala od zgiełku miasta. Kameralne sąsiedztwo, własny ogród oraz bliskość terenów rekreacyjnych sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi, a niskie koszty eksploatacji i atrakcyjna cena lokalu stanowią wspaniałą alternatywę dla trudnego wyzwania, jakim jest budowa domu.

NOWOCZESNA FIRMA

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 2008 roku związana jest z łódzkim rynkiem nieruchomości. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od rewitalizacji budynków oraz sprzedaży wyremontowanych mieszkań. Z początkiem 2012 roku stworzyliśmy nową markę Golden Lion Investments – Developer Łódź, której celem jest budowanie wysokiej jakości mieszkań w kameralnych budynkach deweloperskich. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się głównie nieruchomości zlokalizowane w spokojnych, zielonych osiedlach, wśrod niskiej zabudowy. Na miarę potrzeb naszych klientów tworzymy enklawy zieleni i spokoju w granicach tętniącego życiem miasta.

Naszą firmę wspiera zespół wykwalifikowanych pracowników z następujących

dziedzin: inżynieria i budownictwo, koordynacja projektów, sprzedaż oraz marketing. Współpracujemy również z cenionymi na łódzkim rynku architektami, dzięki którym nasze nieruchomości są funkcjonalne, nowoczesne i cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Realizując własną strategię biznesową kierujemy się zasadami odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Od 2013 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma, mającym na celu promowanie uczciwego biznesu. Od 2017 roku jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji promującej tzw. Kodeks Dobrych Praktyk zatwierdzony przez UOKIK. Organizacja skupia firmy dbające o jakość realizowanych inwestycji oraz przestrzegających zasad i norm przewidzianych w polskim prawie budowlanym. Firmy zrzeszone w związku deweloperów kładą nacisk na budowanie partnerskiego i otwartego dialogu z klientem. Nasze członkostwo w PZFD jest potwierdzeniem wiarygodności i wysokich standardów jakie stosujemy w praktyce.

W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę w konkursie „Wzorowa Firma" Województwa Łódzkiego, w kategorii Lider Budownictwa- Najlepsza Firma Deweloperska w Województwie, organizowanego pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego."

Posiadamy w sprzedaży 17 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Enklawa Pienista
  4 kw. 2023
  ENKLAWA PIENISTA – ZIELONA PRZYSTAŃ NA MAPIE ŁODZI Inwestycja Enklawa Pienista powstaje z myślą o osobach stawiających na komfort, jakość życia oraz spokój, jaki daje obcowanie z przyrodą. Tylko u nas znajdziesz wyjątkowe atrakcje w postaci klubu mieszkańca z play-roomem, bawialnią, „kawiarnią” i letnim ogródkiem, czy plenerowej strefy relaksu zlokalizowanej w otoczeniu drzew. Enklawa Pienista,

  Enklawa Pienista

  od 7 200 zł/m2
  ul. Pienista 80 , Lublinek-Pienista, Polesie, Łódź(4.6 km od centrum)
  Golden Lion Development

Oferty Specjalne

Zakończyliśmy sprzedaż 12 inwestycji

Kontakt

Golden Lion Development logo
Golden Lion Development
Łódź, ul. Lotnicza 22/2
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: