Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Golden Lion Development logo

Golden Lion Development

Łódź, ul. Lotnicza 22/2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Golden Lion to spółka deweloperska, której celem jest sprzedaż mieszkań wysokiej jakości w spokojnych oraz bezpiecznych osiedlach wśród niskiej zabudowy, oferowanych w przystępnych cenach.

Nasze nowe mieszkania dedykujemy klientom, którzy poszukują własnej przestrzeni do życia w mieście. Projektowane przez nas budynki znajdują się w ciekawym otoczeniu, wśród zieleni, z łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej, ale z dala od zgiełku miasta. Kameralne sąsiedztwo, własny ogród oraz bliskość terenów rekreacyjnych sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi, a niskie koszty eksploatacji i atrakcyjna cena lokalu stanowią wspaniałą alternatywę dla trudnego wyzwania, jakim jest budowa domu.

NOWOCZESNA FIRMA

Jesteśmy firmą rodzinną, która od 2008 roku związana jest z łódzkim rynkiem nieruchomości. Naszą działalność rozpoczynaliśmy od rewitalizacji budynków oraz sprzedaży wyremontowanych mieszkań. Z początkiem 2012 roku stworzyliśmy nową markę Golden Lion Investments – Developer Łódź, której celem jest budowanie wysokiej jakości mieszkań w kameralnych budynkach deweloperskich. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się głównie nieruchomości zlokalizowane w spokojnych, zielonych osiedlach, wśrod niskiej zabudowy. Na miarę potrzeb naszych klientów tworzymy enklawy zieleni i spokoju w granicach tętniącego życiem miasta.

Naszą firmę wspiera zespół wykwalifikowanych pracowników z następujących

dziedzin: inżynieria i budownictwo, koordynacja projektów, sprzedaż oraz marketing. Współpracujemy również z cenionymi na łódzkim rynku architektami, dzięki którym nasze nieruchomości są funkcjonalne, nowoczesne i cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Realizując własną strategię biznesową kierujemy się zasadami odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Od 2013 roku nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma, mającym na celu promowanie uczciwego biznesu. Od 2017 roku jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich – organizacji promującej tzw. Kodeks Dobrych Praktyk zatwierdzony przez UOKIK. Organizacja skupia firmy dbające o jakość realizowanych inwestycji oraz przestrzegających zasad i norm przewidzianych w polskim prawie budowlanym. Firmy zrzeszone w związku deweloperów kładą nacisk na budowanie partnerskiego i otwartego dialogu z klientem. Nasze członkostwo w PZFD jest potwierdzeniem wiarygodności i wysokich standardów jakie stosujemy w praktyce.

W 2019 roku otrzymaliśmy nagrodę w konkursie „Wzorowa Firma" Województwa Łódzkiego, w kategorii Lider Budownictwa- Najlepsza Firma Deweloperska w Województwie, organizowanego pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego."

Zakończyliśmy sprzedaż 12 inwestycji

Kontakt

Golden Lion Development logo
Golden Lion Development
Łódź, ul. Lotnicza 22/2
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023