Osiedle Moderno

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • SEMPRE(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Piękna 66 (2.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 750 brutto/m2
  SEMPRE
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 78
  Powierzchnia: 26 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 27 ofert
  DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.
 • Nyska Residence(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Nyska 59 (2.6 km od centrum Wrocławia)
  Nyska Residence
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 25 - 69 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 43 oferty
  Lech-Pol Invest Company Sp. z o.o. Sp. K.
 • Piękna 21(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, ul. Piękna 21 (2.7 km od centrum Wrocławia)
  Piękna 21
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Twórcy Osiedla Innova (ul. Nyska/Piękna) przedstawiają swoją drugą inwestycję we Wrocławiu:Osiedle Moderno.Cztery lata po rozpoczęciu budowy Osiedla Innova (531 mieszkań), która obecnie znajduje się już na ostatnim etapie (112 mieszkań), grupa FPP zaskakuje nowym projektem. Budynek składa się ze 158 mieszkań łączących wszystkie cechy Osiedla Innova i nowe udogodnienia, będące efektem sugestii klientów i działu sprzedaży. Wśród tych udogodnień należy wyróżnić niespotykaną liczbę komórek lokatorskich (113 komórek na 158 mieszkań) ulokowanych w większości na poszczególnych kondygnacjach, wspólne pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce, okna panoramiczne, plac zabaw dla dzieci i miejsce rekreacji dla dorosłych, parking podziemny oraz zamknięte boksy do selektywnej zbiórki odpadów spełniające kryteria ekologiczne.BudynekNa czterech kondygnacjach nadziemnych rozmieszczonych jest 158 mieszkań, natomiast na kondygnacji podziemnej mieści się parking. Podobnie jak wszystkie inwestycje zrealizowane przez FPP, także OSIEDLE MODERNO wyróżnia się starannym i dokładnym wykończeniem parkingu podziemnego, co stanowi cechę rozpoznawczą grupy FPP.W budynku znajdują się trzy klatki schodowe, z których każda składa się z holu wejściowego z wydzielonym boksem do przechowywania rowerów i wózków dziecięcych. Projektanci OSIEDLA MODERNO szczególną uwagę poświęcili zapewnieniu mieszkańcom miejsca przeznaczonego do przechowywania, dlatego uwzględnili w projekcie 107 komórek lokatorskich, co oznacza, że praktyczny schowek przynależy do prawie 70% mieszkań. Dużą zaletą jest to, że 96 komórek jest ulokowanych na poszczególnych kondygnacjach, a zatem odległość od mieszkania do komórki to zaledwie kilka metrów. Natomiast wnętrza mieszkań będą miejscem przechowywania mnóstwa miłych wspomnień i wspaniałych chwil, do których przyczynią się zainstalowane w większości mieszkań okna panoramiczne zapewniające widoki na okolicę i dużo światła, co niewątpliwie wpłynie na dobre samopoczucie mieszkańców. Ponadto wszystkie mieszkania mają kuchnię z osobnym oknem, którą można – wedle uznania – zachować jako osobne pomieszczenie albo połączyć z salonem.Na OSIEDLU MODERNO znajdują się dwa wewnętrzne dziedzińce z placem zabaw dla dzieci i zielenią. W dyskretnym zakątku osiedla usytuowane jest przestronne miejsce do selektywnej zbiórki odpadów, spełniające wymogi ochrony środowiska.

Inwestycja Osiedle Moderno znajduje się na Tarnogaju, ul. Nyska (2.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Moderno została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 158 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Moderno pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 113 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 158 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (113).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Moderno

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Moderno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Osiedle Moderno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Transbud.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Moderno znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole ABC w odległości 70 m, Publiczne Przedszkole Pitagoras w odległości 190 m, Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Moderno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Sklep u Ani, w odległości 520 m znajduje się Family Point.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Moderno w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj, w odległości 430 m znajduje się Jump World - Park Trampolin.

Data publikacji: 08.05.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie