Osiedle Moderno

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nyska, oferowane bezpośrednio przez

Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Nyska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 92 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Moderno

11 zdjęć

Osiedle Moderno
Osiedle Moderno
Osiedle Moderno
Osiedle Moderno

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 158 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (113)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Twórcy Osiedla Innova (ul. Nyska/Piękna) przedstawiają swoją drugą inwestycję we Wrocławiu:

Osiedle Moderno.

Cztery lata po rozpoczęciu budowy Osiedla Innova (531 mieszkań), która obecnie znajduje się już na ostatnim etapie (112 mieszkań), grupa FPP zaskakuje nowym projektem. Budynek składa się ze 158 mieszkań łączących wszystkie cechy Osiedla Innova i nowe udogodnienia, będące efektem sugestii klientów i działu sprzedaży. Wśród tych udogodnień należy wyróżnić niespotykaną liczbę komórek lokatorskich (113 komórek na 158 mieszkań) ulokowanych w większości na poszczególnych kondygnacjach, wspólne pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce, okna panoramiczne, plac zabaw dla dzieci i miejsce rekreacji dla dorosłych, parking podziemny oraz zamknięte boksy do selektywnej zbiórki odpadów spełniające kryteria ekologiczne.

Budynek

Na czterech kondygnacjach nadziemnych rozmieszczonych jest 158 mieszkań, natomiast na kondygnacji podziemnej mieści się parking. Podobnie jak wszystkie inwestycje zrealizowane przez FPP, także OSIEDLE MODERNO wyróżnia się starannym i dokładnym wykończeniem parkingu podziemnego, co stanowi cechę rozpoznawczą grupy FPP.

W budynku znajdują się trzy klatki schodowe, z których każda składa się z holu wejściowego z wydzielonym boksem do przechowywania rowerów i wózków dziecięcych. Projektanci OSIEDLA MODERNO szczególną uwagę poświęcili zapewnieniu mieszkańcom miejsca przeznaczonego do przechowywania, dlatego uwzględnili w projekcie 107 komórek lokatorskich, co oznacza, że praktyczny schowek przynależy do prawie 70% mieszkań. Dużą zaletą jest to, że 96 komórek jest ulokowanych na poszczególnych kondygnacjach, a zatem odległość od mieszkania do komórki to zaledwie kilka metrów. Natomiast wnętrza mieszkań będą miejscem przechowywania mnóstwa miłych wspomnień i wspaniałych chwil, do których przyczynią się zainstalowane w większości mieszkań okna panoramiczne zapewniające widoki na okolicę i dużo światła, co niewątpliwie wpłynie na dobre samopoczucie mieszkańców. Ponadto wszystkie mieszkania mają kuchnię z osobnym oknem, którą można – wedle uznania – zachować jako osobne pomieszczenie albo połączyć z salonem.

Na OSIEDLU MODERNO znajdują się dwa wewnętrzne dziedzińce z placem zabaw dla dzieci i zielenią. W dyskretnym zakątku osiedla usytuowane jest przestronne miejsce do selektywnej zbiórki odpadów, spełniające wymogi ochrony środowiska.

Inwestycja Osiedle Moderno znajduje się na Tarnogaju, ul. Nyska (2.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Moderno została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 158 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Moderno nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajduje się 113 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Moderno?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Moderno mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1749 metrów od inwestycji Osiedle Moderno znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Moderno znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Moderno znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole ABC w odległości 48 m, Przedszkole Pitagoras w odległości 140 m, przedszkole w odległości 167 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Moderno jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DermaDerm w odległości 457 m, Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Katarzyna Doros w odległości 478 m, Duo-Dent w odległości 481 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Moderno składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 216 m znajduje się Blumiś, w odległości 218 m znajduje się Żabka, w odległości 219 m znajduje się Trening studio 17.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Moderno w odległości 191 m znajduje się boisko / kort, w odległości 402 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj, w odległości 427 m znajduje się Jump World - Park Trampolin.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: