Osiedle Innova

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 159 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Piękna 21(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, ul. Piękna 21 (2.7 km od centrum Wrocławia)
  Piękna 21
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 81 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dom Development S.A.
 • Nyska Residence(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Nyska 59 (2.6 km od centrum Wrocławia)
  Nyska Residence
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 25 - 69 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 43 oferty
  Lech-Pol Invest Company Sp. z o.o. Sp. K.
 • SEMPRE(0.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Piękna 66 (2.8 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 750 brutto/m2
  SEMPRE
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 78
  Powierzchnia: 26 - 93 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 27 ofert
  DewelopART Fidelis Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Osiedle Innova to nowoczesny kompleks mieszkaniowy we Wrocławiu, oddalony jedynie 7 minut od centrum miasta.Powstaje ono według najlepszych europejskich wzorców wyznaczających standardy organizacji nowej przestrzeni miejskiej.Oferta obejmuje mieszkania o zróżnicowanym metrażu, w wielu wariantach układu. Starannie zaprojektowane dają przy tym niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz.Projektanci Osiedla Innova dołożyli wszelkich starań, by jego przyszli Mieszkańcy mogli cieszyć się prawdziwym komfortem życia.Właśnie dlatego zadbali o każdy szczegół decydujący o wysokiej funkcjonalności całego kompleksu – na jego terenie nie zabraknie miejsc parkingowych, placu zabaw dla dzieci czy punktów handlowo- usługowych.W okolicy znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej – zarówno tramwajowej, jak i autobusowej.Realizacja inwestycji podzielona została na siedem etapów.Stanowią one w pełni autonomiczne projekty, które jednak składają się na spójną koncepcję Osiedla. Jego budowa rozpoczęła się w 2010r.

Inwestycja Osiedle Innova znajduje się na Tarnogaju, ul. Nyska 50 (2.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Innova została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 419 nowych mieszkań w tym 84 lokale typu apartament, znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Innova pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 419 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, ochrona całodobowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Innova

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Innova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Osiedle Innova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nyska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Innova znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 70 m, Publiczne Przedszkole Pitagoras w odległości 100 m, Przedszkole ABC w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Innova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Sklep u Ani, w odległości 480 m znajduje się Auchan Supermarket, w odległości 510 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Innova w odległości 30 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Jump World - Park Trampolin, w odległości 220 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie