Osiedle Innova

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nyska, oferowane bezpośrednio przez

Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Nyska 50

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Innova

9 zdjęć

Osiedle Innova
Osiedle Innova
Osiedle Innova
Osiedle Innova

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 419 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Innova to nowoczesny kompleks mieszkaniowy we Wrocławiu, oddalony jedynie 7 minut od centrum miasta.Powstaje ono według najlepszych europejskich wzorców wyznaczających standardy organizacji nowej przestrzeni miejskiej.Oferta obejmuje mieszkania o zróżnicowanym metrażu, w wielu wariantach układu. Starannie zaprojektowane dają przy tym niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrz.Projektanci Osiedla Innova dołożyli wszelkich starań, by jego przyszli Mieszkańcy mogli cieszyć się prawdziwym komfortem życia.Właśnie dlatego zadbali o każdy szczegół decydujący o wysokiej funkcjonalności całego kompleksu – na jego terenie nie zabraknie miejsc parkingowych, placu zabaw dla dzieci czy punktów handlowo- usługowych.W okolicy znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej – zarówno tramwajowej, jak i autobusowej.Realizacja inwestycji podzielona została na siedem etapów.Stanowią one w pełni autonomiczne projekty, które jednak składają się na spójną koncepcję Osiedla. Jego budowa rozpoczęła się w 2010r.

Inwestycja Osiedle Innova znajduje się na Tarnogaju, ul. Nyska 50 (2.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Innova została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 419 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Innova nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Innova?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Innova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1727 metrów od inwestycji Osiedle Innova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Innova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Innova znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 13 m, szkoła w odległości 38 m, Przedszkole Pitagoras w odległości 58 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Innova jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DermaDerm w odległości 292 m, Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Katarzyna Doros w odległości 292 m, Regmed w odległości 297 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Innova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 153 m znajduje się Żabka, w odległości 188 m znajduje się Blumiś, w odległości 196 m znajduje się Chleboteka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Innova w odległości 8 m znajduje się boisko / kort, w odległości 224 m znajduje się Jump World - Park Trampolin, w odległości 225 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: