Innova Concept

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nyska, oferowane bezpośrednio przez

Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Nyska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 119 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Innova Concept

15 zdjęć

Innova Concept
Innova Concept
Innova Concept
Innova Concept

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 144 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Budynek Innova Concept ma kształt litery U z przedłużeniem w kierunku wschodnim. Fasada budynku to połączenie stylu nowoczesnego z klasycznym, wykorzystanie elementów szklanych, metalowych i drewnianych które nadają budynkowi elegancki i ciepły wygląd. Teren przewidziany do wypoczynku i zabawy dla dzieci zaprojektowano w bezpiecznym miejscu w patio. Od strony południowej graniczy on bezpośrednio z terenem publicznej szkoły podstawowej, zaś od zachodniej i wschodniej okala go bryła budynku.

Innova Concept to, po Osiedlu Innova, Osiedlu Moderno oraz Apartamentach Innova, czwarta inwestycja realizowana przez FPP na wrocławskich Krzykach. W sześciopiętrowym budynku, znajdzie się 144 mieszkań oraz 4 lokale usługowe. Mieszkania dostępne w Innova Concept różnią się metrażem oraz wielkością balkonów, wszystkie jednak cechuje duża dbałość o funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Panoramiczne okna oraz obszerne tarasy pozwalają na swobodną aranżację miejsc przeznaczonych do wypoczynku.

Na parterze zaprojektowane zostały cztery lokale usługowe. Miejsca postojowe i komórki lokatorskie zlokalizowane są zarówno na parterze jak również na poziomie -1. W budynku zaplanowano miejsca postojowe na jednoślady oraz stojaki na rowery. Na zewnątrz budynku dodatkowo zostały zaprojektowane parkingi.

Inwestycja Innova Concept znajduje się na Tarnogaju, ul. Nyska (2.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Innova Concept została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 144 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Innova Concept nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Innova Concept?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Innova Concept mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1640 metrów od inwestycji Innova Concept znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Innova Concept znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Innova Concept znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 30 m, szkoła w odległości 40 m, szkoła w odległości 90 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Innova Concept jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Duo-Dent w odległości 290 m, Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Katarzyna Doros w odległości 360 m, Regmed w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Innova Concept składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 120 m znajduje się Blumiś, w odległości 130 m znajduje się Trening studio 17.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Innova Concept w odległości 100 m znajduje się boisko / kort, w odległości 170 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj, w odległości 190 m znajduje się Jump World - Park Trampolin.

Data publikacji: 12.09.2019
Data aktualizacji: 21.03.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: