Innova Concept

Pod wynajem

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezFadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Rekomendowane pod inwestycje

W inwestycji Innova Concept są 2 apartamenty które mogą być dobrą ofertą dla inwestorów, którzy chcą czerpać korzyści z wynajmu nieruchomości. Mają one lepszą niż rynkowa stopę zwrotu z inwestycji (szybciej niż przeciętnie zwraca się zainwestowany kapitał).

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Innova Concept dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1.D.71
2
44,59 m²
1
1.D.73
2
45 m²
1
1.A.6
3
63,03 m²
1
1.B.29
3
65,31 m²
1
2.B.33
3
65,31 m²
2
3.B.37
3
65,31 m²
3
4.B.41
3
65,31 m²
4
5.B.45
3
65,31 m²
5
1.E.103
3
62,15 m²
1
1.A.4
4
90,83 m²
1
2.C.57
4
84,84 m²
2

Opis Inwestycji

Budynek Innova Concept ma kształt litery U z przedłużeniem w kierunku wschodnim. Fasada budynku to połączenie stylu nowoczesnego z klasycznym, wykorzystanie elementów szklanych, metalowych i drewnianych które nadają budynkowi elegancki i ciepły wygląd. Teren przewidziany do wypoczynku i zabawy dla dzieci zaprojektowano w bezpiecznym miejscu w patio. Od strony południowej graniczy on bezpośrednio z terenem publicznej szkoły podstawowej, zaś od zachodniej i wschodniej okala go bryła budynku.Innova Concept to, po Osiedlu Innova, Osiedlu Moderno oraz Apartamentach Innova, czwarta inwestycja realizowana przez FPP na wrocławskich Krzykach. W sześciopiętrowym budynku, znajdzie się 144 mieszkań oraz 4 lokale usługowe. Mieszkania dostępne w Innova Concept różnią się metrażem oraz wielkością balkonów, wszystkie jednak cechuje duża dbałość o funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Panoramiczne okna oraz obszerne tarasy pozwalają na swobodną aranżację miejsc przeznaczonych do wypoczynku.Na parterze zaprojektowane zostały cztery lokale usługowe. Miejsca postojowe i komórki lokatorskie zlokalizowane są zarówno na parterze jak również na poziomie -1. W budynku zaplanowano miejsca postojowe na jednoślady oraz stojaki na rowery. Na zewnątrz budynku dodatkowo zostały zaprojektowane parkingi.

Inwestycja Innova Concept znajduje się na Tarnogaju, ul. Nyska (2.6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Innova Concept jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 144 nowych apartamentów. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Innova Concept pozostało na sprzedaż 11 apartamentów o powierzchniach od 45 do 91 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 45 m2 (2 apartamenty)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 65 m2 (7 apartamentów)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 85 do 91 m2 (2 apartamenty)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 144 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.
Typ nieruchomości:Apartament inwestycyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępnych jest 11 apartamentów.
Powierzchnie apartamentów:od 45 do 91 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny apartamentów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Innova Concept znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Innova Concept

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 850 metrów od inwestycji Innova Concept znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Krakowska (Centrum handlowe).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Innova Concept znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 50m, Publiczne Przedszkole Pitagoras w odległości 300m, PRZEDSZKOLE ABC w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m znajduje się Przychodnia Lekarska Zakładowa PKP, w odległości 650 m znajduje się Widna s.c. Apteka. Rusinowska-Kollek B., mgr farm., w odległości 750 m znajduje się Na Hubach s.c. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 550 m znajduje się Pychotka Catering, w odległości 650 m znajduje się CASH4U, w odległości 700 m znajduje się Pizza Station.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się 4challenge. Klub sportowców outdoorowych, w odległości 1100 m znajduje się Niżnik Przemysław. Fitness, w odległości 1200 m znajduje się Fitness Academy Jupiter 24H.

Data publikacji: 12.09.2019

Data aktualizacji: 24.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie