Apartamenty Innova

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jesionowa, oferowane bezpośrednio przez

Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, ul. Jesionowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 97 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Innova

20 zdjęć

Apartamenty Innova
Apartamenty Innova
Apartamenty Innova
Apartamenty Innova

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 206 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Szczegóły - to one tak naprawdę decydują o komforcie życia. Właśnie dlatego projektanci Osiedla planowali je z taką starannością. Efektem ich pracy jest nowoczesny zespół mieszkalny. Inwestycja powstaje w sześciu etapach, które - choć składają się na spójną koncepcję całego osiedla - stanowią autonomiczne projekty. Ponieważ projektanci zadbali o wysoką funkcjonalność kompleksu, na jego terenie nie zabraknie miejsc parkingowych, placu zabaw dla dzieci czy punktów handlowo-usługowych. W okolicy znajdują się też przystanki komunikacji miejskiej - zarówno tramwajowej, jak i autobusowej.

Projekt Apartamentów Innova, przygotowała, wielokrotnie nagradzana za aranżację, autorska pracownia architektury APA Hubka. W dwóch budynkach sześcio- i siedemnastopiętrowym, znajdzie się w sumie 206 mieszkań. Zostały one zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i wygodzie mieszkańców.

Pracownia architektoniczna Pro Art. Konopka s.c. zaprojektowała Apartamenty Innova II. W siedemnastopiętrowym apartamentowcu zostały zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Elegancka sylwetka budynku o narastającej ku górze bryle doskonale wpisuje się w krajobraz Wrocławia.

Osiedle charakteryzuje nowoczesna architektura połączona z funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami. Z najwyższych pięter podziwiać będzie można rozległą panoramę miasta. Wszystkie lokale oferują panoramiczne okna, zapewniające dobre nasłonecznienie, funkcjonalne rozkłady mieszkań z podziałem aranżacyjnym wnętrz na strefę dzienną i nocną oraz tarasy zapewniające przestrzeń i wygodę. Starannie zagospodarowane części wspólne pozwalają na wypoczynek. Na dachu nad poziomem parteru znajduje się zielona przestrzeń oraz place zabaw zapewniające zabawę i relaks najmłodszym mieszkańcom osiedla. Przewidziano również miejsca na stojaki na rowery. W garażu podziemnym oprócz miejsc postojowych dostępne będą pomieszczenia na jednoślady. Na poziomie parteru oraz w podziemiach budynku znajduje się garaż zapewniający wygodne parkowanie samochodów.

Inwestycja Apartamenty Innova znajduje się na Tarnogaju, ul. Jesionowa (2.4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Innova została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 206 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Innova nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Tradycja i nowoczesność. Przeszłość i przyszłość. Wrocław zmienia się na naszych oczach. Spacerując po mieście, nie sposób nie zauważyć, jak szybko ewoluuje.

Tu, gdzie przeszłość jest na wyciągnięcie ręki. Tu, gdzie najlepiej widać, jak zmienia się Wrocław. U zbiegu ulicy Jesionowej, Nyskiej i Pięknej. Tylko 7 minut od centrum miasta. Właśnie tu powstaje Osiedle Innova - kwintesencja nowoczesności.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Innova?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Innova mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1514 metrów od inwestycji Apartamenty Innova znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Innova znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Innova znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 146 m, szkoła w odległości 158 m, szkoła w odległości 207 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Innova jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Duo-Dent w odległości 192 m, Regmed w odległości 475 m, Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Katarzyna Doros w odległości 477 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Innova składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 74 m znajduje się Blumiś, w odległości 76 m znajduje się Trening studio 17, w odległości 77 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Innova w odległości 174 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj, w odległości 221 m znajduje się boisko / kort, w odległości 223 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 08.01.2019

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: