Mieszkanie na sprzedaż 4 pokoje o powierzchni 60,03 m² numer B2 M-8
Oferta archiwalna
Inwestycja:
Lubostroń ParkDeweloper:
Excon S.A.
Inwestycja:
Lubostroń ParkDeweloper:
Excon S.A.Kraków, Dębniki, ul. Lubostroń 15
Kraków, Dębniki, ul. Lubostroń 15
Nieruchomość została sprzedana
Zobacz pozostałe mieszkania w inwestycji Lubostroń Park lub inne propozycje na Dębnikach
Najbliższe inwestycje
- Casa Sole to nowoczesna, przyjazna architektura, przyjazna architektura zaprojektowana dla rodzin. Inwestycja obejmuje budowę czterokondygnacyjnego budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, wykończonego trwałymi i eleganckimi materiałami z dbałością o wszelkie detale architektoniczne. Klienci mają do wyboru 11 mieszkań o zróżnicowanym układzie i powierzchni. W ofercie znajdują się mieszkania z
Apartamenty Casa Sole
od 13 900 zł/m²
gotowe
Kraków, Dębniki,
ul. Kobierzyńska 193 E
2-3 pokoje, Metraż 49-70 m2
- Z dumą ogłaszamy kolejny etap naszej inwestycji - Bunscha Park 4.0 w Krakowie. Ten nowy rozdział przynosi jeszcze więcej innowacyjnych rozwiązań, przestrzeni zieleni oraz wyjątkowego designu, kontynuując naszą misję tworzenia niepowtarzalnych miejsc do życia. Tworzymy bezpieczną i spokojną przestrzeń dla Ciebie i Twojej rodziny. Nasze nowe osiedle, Bunscha Park 4.0 w Krakowie, zostało
Bunscha Park 4.0
od 13 589 zł/m²
gotowe
Kraków, Dębniki,
ul. Jana Kantego Federowicza
2-4 pokoje, Metraż 38-78 m2
Oddanie
Gotowe
Ilość pokoi
4 pokoje
Metraż
60,03 m²
Piętro
Parter
Strona świata
zachód, południe
Dodatkowe
Ogródek
Kuchnia
otwarta kuchnia
Wysokość
259 cm wysokości
Poziomy
1 poziom
Oznaczenie oferty
B2 M-8

Raport o deweloperze
Poznaj dewelopera bliżej! Pobierz raport, w którym znajdziesz kluczowe informacje o firmie, jej doświadczeniu, nagrodach oraz aktualnych i zrealizowanych inwestycjach.
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe | |
|---|---|
Komórki lokatorskie | dostępne (42) |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Realizacja inwestycji | rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku |
Udogodnienia | plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, patio / dziedziniec |
Przyroda | w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro |
Charakterystyka energetyczna nieruchomości | informacja u dewelopera |
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności | Odrębna własność z własnością gruntu |
|---|---|
Wysokość czynszu | informacja u dewelopera |
Warunki rezerwacji | Informacja u dewelopera |
Zabezpieczenie środków | informacja u dewelopera |
Lokalizacja inwestycji
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.
Opis oferty
Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 60,03 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Lubostroń Park na Dębnikach, ul. Lubostroń 15 (6.6 km od centrum Krakowa).
Inwestycja jest realizowana przez Excon S.A.
Cała inwestycja składa się z 2 budynków, w których łącznie znajduje się 112 nowych mieszkań.
Inwestycja jest już wyprzedana.
W budynkach są 4 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.
Inwestycja Lubostroń Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu B2 M-8 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 259 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.
Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.
Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód, południe.
Okna wychodzące na południe gwarantują maksymalną ilość naturalnego światła, co czyni wnętrza jasnymi i ciepłymi. Dodatkowo południowa ekspozycja pomaga obniżyć koszty ogrzewania w zimie. Okna na południe są idealne dla osób pragnących cieszyć się jasnym otoczeniem, które sprzyja dobremu samopoczuciu oraz pozytywnej energii.
Zachodnia ekspozycja to gwarancja intensywnego popołudniowego światła, które nadaje wnętrzom przytulności i ciepła. Idealne dla miłośników słonecznych wieczorów, którzy pragną cieszyć się pięknymi zachodami słońca we własnym domu. Zachodnie światło podkreśla kolory i faktury w aranżacji wnętrz, tworząc atmosferę sprzyjającą relaksowi po długim dniu.
Dla przyszłych mieszkańców Lubostroń Park deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne, miejsca postojowe naziemne.
Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Opis Inwestycji
Pow. dodatkowe
Lubostroń Park to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w spokojnej i zielonej części osiedla Ruczaj. Jest realizowana przez spółkę Excon S.A. WŁASNĄ MARKĘ DEWELOPERSKĄ spółki Expres-Konkurent.
Przy ul. Lubostroń w składającym się z 2 segmentów kameralnym budynku znajduje się 112 funkcjonalnych apartamentów o różnorodnych metrażach (1, 2, 3, 4 pokojowe). Każde mieszkanie ma własny balkon, a mieszkania usytuowane na parterze ogródek. Do dyspozycji kupujących przygotowano 118 miejsc postojowych w garażu podziemnym, 17 miejsc postojowych naziemnych, komórki lokatorskie. Mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim do indywidualnego wykończenia przez nabywcę. Przez dewelopera będą wyposażone we wszystkich niezbędne instalacje elektryczną, wodną, kanalizacyjną, wentylacji mechanicznej, domofon oraz okablowanie umożliwiające podłączenie Internetu.
Dopełnienie stanowić będzie piękne otoczenie przygotowane przez Dewelopera. Pomiędzy budynkami w otoczeniu wysokiej i niskiej zieleni urządzona zostanie sprzyjająca relaksowi strefa odpoczynku, wyposażona w ścieżki spacerowe, altanę i elementy małej architektury.
Okoliczna zabudowa charakteryzuje się niską intensywnością. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przedszkole samorządowe nr 58, przedszkole prywatne, zielone tereny rekreacyjne (MPZP Park Ruczaj- Lubostroń), plac zabaw, mini centrum handlowe.
Komunikację i dojazd zapewniają ul. Kobierzyńska, Czerwone Maki i Lubostroń. Odległość do pętli MPK Czerwone Maki, centrum biurowego DotOffice wynosi 1 km, do węzła autostradowego Skawina 4 km, do Starego Miasta 6 km.
Mieszkanie znajduje się w inwestycji Lubostroń Park.





