Lubostroń Park

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezExcon S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lubostroń Park dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
B1 M-40
1
33,33 m²
3
B1 M-70
1
38,09 m²
3
B1 M-41
2
47,84 m²
Parter
B1 M-31
2
44,03 m²
3
B1 M-66
2
44,03 m²
3
B1 M-68
3
55,66 m²
3

Opis Inwestycji

Lubostroń Park to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w spokojnej i zielonej części osiedla Ruczaj. Jest realizowana przez spółkę Excon S.A. WŁASNĄ MARKĘ DEWELOPERSKĄ spółki Expres-Konkurent.Przy ul. Lubostroń w składającym się z 2 segmentów kameralnym budynku znajduje się 112 funkcjonalnych apartamentów o różnorodnych metrażach (1, 2, 3, 4 pokojowe). Każde mieszkanie ma własny balkon, a mieszkania usytuowane na parterze ogródek. Do dyspozycji kupujących przygotowano 118 miejsc postojowych w garażu podziemnym, 17 miejsc postojowych naziemnych, komórki lokatorskie. Mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim do indywidualnego wykończenia przez nabywcę. Przez dewelopera będą wyposażone we wszystkich niezbędne instalacje elektryczną, wodną, kanalizacyjną, wentylacji mechanicznej, domofon oraz okablowanie umożliwiające podłączenie Internetu.Dopełnienie stanowić będzie piękne otoczenie przygotowane przez Dewelopera. Pomiędzy budynkami w otoczeniu wysokiej i niskiej zieleni urządzona zostanie sprzyjająca relaksowi strefa odpoczynku, wyposażona w ścieżki spacerowe, altanę i elementy małej architektury.Okoliczna zabudowa charakteryzuje się niską intensywnością. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się przedszkole samorządowe nr 58, przedszkole prywatne, zielone tereny rekreacyjne (MPZP Park Ruczaj- Lubostroń), plac zabaw, mini centrum handlowe.Komunikację i dojazd zapewniają ul. Kobierzyńska, Czerwone Maki i Lubostroń. Odległość do pętli MPK Czerwone Maki, centrum biurowego DotOffice wynosi 1 km, do węzła autostradowego Skawina 4 km, do Starego Miasta 6 km.

Inwestycja Lubostroń Park znajduje się na Dębnikach, ul. Lubostroń 15 (6.6 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Excon S.A..

Inwestycja Lubostroń Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 112 nowych mieszkań w tym 112 lokali typu apartament, znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lubostroń Park pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 33 do 56 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 33 do 38 m2 (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 44 do 48 m2 (3 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Excon S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (118 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc)

W inwestycji znajdują się 42 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 112 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 259 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (42).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (118 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (17 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań w tym 6 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 33 do 56 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Lubostroń Park znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Lubostroń Park

Leżące w południowo-zachodniej części Krakowa Dębniki to dzielnica VIII, zajmująca obszar 4618,87 ha i zamieszkana przez 59 395 osób. Jest to teren bardzo zróżnicowany pod względem zagospodarowania. Zachodnia połowa dzielnicy to pełne malowniczych krajobrazów Lasy Tynieckie, przez które przepływa Wisła, natomiast wschodnia część Dębnik jest zdecydowanie bardziej zurbanizowana. Obok starych budowli, w tym kamienic i budynków typu dworkowego, znajdziemy tu nowe nieruchomości, takie jak osiedla mieszkaniowe, domy jednorodzinne oraz wille. Na Dębnikach kwitnie życie sportowe i kulturalne. Znajduje się tu m.in. Ośrodek Olimpijski „Kolna” i 3 centra sportowe oraz 2 muzea i centrum kultury. Na terenie dzielnicy VIII mieszczą się również 3 wydziały Uniwersytetu Jagiellońskiego. Niedaleka odległość od centrum sprawia, że na Dębnikach skutecznie działa komunikacja miejska. Odbywają się tu kursy linii autobusowych i tramwajowych. Przez dzielnicę przebiega droga krajowa nr 7, a na niewielkim fragmencie także droga krajowa nr 44, natomiast wzdłuż północnej granicy biegnie droga wojewódzka nr 780.

Komunikacja

Dębniki mają dobre połączenia komunikacyjne z centrum miasta, dzięki regularnie kursującym tramwajom oraz autobusom linii miejskiej i aglomeracyjnej. Przebiega tędy droga krajowa nr 7, będąca fragmentem obwodnicy IV Krakowa. Od południa do dzielnicy prowadzi droga krajowa nr 44. Obok północnej granicy Dębników biegnie droga wojewódzka nr 780.

W odległości 300 metrów od inwestycji Lubostroń Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Skośna.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Lubostroń Park znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 58 w odległości 50m, Niepubliczna Szkoła Podstawowa Źródełko w odległości 350m, Niepubliczne Przedszkole Gabi w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m znajduje się BIOSFERA. APTEKA, w odległości 1000 m znajduje się Szpital Specjalistyczny im. dr J. Babińskiego w Krakowie, w odległości 1400 m znajduje się 4M CENTRUM MEDYCZNE. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się AP Kraków, w odległości 400 m znajduje się BANK PEKAO S.A. BANKOMAT, w odległości 500 m znajduje się EURONET. BANKOMAT.

Data publikacji: 07.08.2018

Data aktualizacji: 20.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie