Osiedle Platanove

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezEdelbud

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 402 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Park Bażantów - Etap 5(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7.7 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 6 900/m2
  Park Bażantów - Etap 5
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 25
  Powierzchnia: 34 - 88 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Opal Maksimum
 • Park Bażantów - Etap 4(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7.7 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 6 900/m2
  Park Bażantów - Etap 4
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 48 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Opal Maksimum
 • Park Bażantów(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7.6 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 4 900/m2
  Park Bażantów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 64 - 91 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Opal Maksimum

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

OSIEDLE PLATANOVE to nowa inwestycja kameralnego kompleksu mieszkalnego, powstająca w prężnie rozwijających się południowych dzielnicach Katowic. Lokalizacja osiedla zachwyci każdego, kto ceni życie w ciszy, nieopodal serca miasta. Założeniem projektu jest stworzenie wygodnej przestrzeni do życia z zachowaniem wszelkich udogodnień jakie daje bliskość miasta oraz dobra komunikacja.OSIEDLE PLATANOVE to modernistyczna zabudowa wielorodzinna z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz nowoczesnych elementów wykończeniowych. Całość przedsięwzięcia podzieliliśmy na 3 etapy. W ramach każdego z etapów wykonujemy funkcjonalne apartamenty o powierzchni od 30 do 130 mkw. Standard wykończenia obejmuje realizację min. ogrzewania podłogowego, okien 3 szybowych, atestowanych drzwi wejściowych, wszystkich instalacji teletechnicznych.W ramach inwestycji realizujemy indywidualne, niezależne garaże, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażach indywidualnych.Modułowa konstrukcja budynku pozwala na powiększanie i pomniejszanie powierzchni mieszkań kosztem sąsiednich lokali.

Inwestycja Osiedle Platanove znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Chocimska (7.5 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez dewelopera Edelbud.

Inwestycja Osiedle Platanove została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Platanove pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 52 do 93 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Edelbud przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: w garażach indywidualnych.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Platanove

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Platanove mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Osiedle Platanove znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piotrowice Cmentarz.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Platanove znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Akademia Montessori" w odległości 130 m, Miejskie Przedszkole Nr 81 w odległości 350 m, Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologicno - Pedagogiczna Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Platanove jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Signum w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Platanove składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Piekarnia Kłos, w odległości 450 m znajduje się Carrefour Bażantowo, w odległości 460 m znajduje się Intermarché.

Data publikacji: 21.12.2018

Data aktualizacji: 19.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie