Gardino Park Żerniki

Mieszkania na sprzedaż ul. Strachowicka, oferowane bezpośrednio przez

DOM.developer

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Strachowicka 13

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 175 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Gardino Park Żerniki

11 zdjęć

Gardino Park Żerniki
Gardino Park Żerniki
Gardino Park Żerniki
Gardino Park Żerniki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 312 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty: żelbetowe - płyta fundamentowa Ściany nośne kondygnacji podziemnej: żelbetowe Ściany nośne kondygnacji nadziemnych: żelbetowe i murowane Stropy: żelbetowe Balkony: żelbetowe Klatki schodowe: żelbetowe

Dach

Spadziste o zróżnicowanym nachyleniu, konstrukcja stalowo-drewniana, pokrycie z blachy

Elewacja

ocieplona (styropian i/lub wełna mineralna); wykończenie: tynk strukturalny (częściowo, w określonych partiach ścian – powłoka dekoracyjna - imitacja deski odciskanej i/ lub okładzina elewacyjna o wyglądzie płytki klinkierowej

Stolarka okienna

w zależności od położenia w budynku: okna i drzwi balkonowe PVC i/lub zestawy okienno-drzwiowe szklano-aluminiowe.

Drzwi zewnętrzne

drzwi o zwiększonej odporności na włamanie

Balkony

wykończone, z wykonaną nawierzchnią (z płytek gres samonośnych lub innego materiału)

Posadzka

Kondygnacja -1: posadzka garażu: posadzka betonowa powierzchniowo utwardzona Korytarze: płytki gres Klatki schodowe: płytki gres Lokale mieszkalne: podłoża pod posadzki z zaprawy cementowej, niegruntowane bez wykończenia lokatorskiego

Ściany

Ściany międzymieszkaniowe: grubość 24 cm; żelbetowe i/lub murowane. Ścianki działowe: murowane i/lub gipsowo-kartonowe (lokalnie).

Sufity

gipsowe, niemalowane

Instalacje

• w częściach wspólnych budynków instalacja oświetleniowa z oprawami i osprzętem, • instalacja wentylacji mechanicznej w garażu – sterowana automatycznie, • wentylacja bytowa w budynku – wentylacja mechaniczna wywiewna, niskociśnieniowa, • budynek wyposażony w osprzęt i instalację domofonową; • budynek przyłączony do sieci instalacyjnych - kanalizacyjnej i wodociągowej, • kotłownia budynku zlokalizowana na poziomie II p.; kotłownia gazowa, • czynnik cieplny (ciepła woda, ogrzewanie) – z lokalnej kotłowni, • budynek podłączony do sieci energetycznej,

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie: • instalacja rozprowadzona w warstwach podłoża, • grzejniki płytowe (w łazience grzejnik drabinkowy), • czynnik grzewczy – z węzła cieplnego, • indywidualny pomiar ciepła, ciepłomierz dla lokalu zamontowany

Wentylacja

• wentylacja mechaniczna wywiewna, niskociśnieniowa, • w lokalu instalacja zakończona kratkami wentylacyjnymi, • nawietrzaki w oknach, • piony wentylacyjne umożliwiające montaż okapów kuchennych, w mieszkaniu zakończone klapą.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (16): Dedykowane do mieszkań powyżej 70m2. Powierzchnia komórki lokatorskiej około 3,6 m2. Komórki lokatorskie w cenie 12 000 zł

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc) w cenie 23 000 zł : zewnętrzne
 • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc) w cenie 35 000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Gardino Park Żerniki logo

ZIELEŃ ZA OKNEM

Wracacie z pracy, a może jesteście w pracy, bo pracujecie zdalnie. Zaczyna się weekend, odwiedzają Was znajomi. Okazja by spędzić czas na ogródku lub tarasie znajdzie się zawsze. W Gardino Park możecie robić to bez przeszkód.

PRYWATNA PRZESTRZEŃ REKREACYJNA

Każde mieszkanie w Gardino Park zorientowane jest na zieleń. Z tych na parterze wyjdziecie bezpośrednio z salonu do ogródka, a na wyższych piętrach przewidzieliśmy z kolei balkon lub taras. Posiadacze mieszkań na 2 piętrze będą mieli dach użytkowy do wyłącznej dyspozycji. Wybór należy do Was.

WASZ PUPIL BĘDZIE ZADOWOLONY

Rodzina jest najważniejsza. I nieważne czy traktujecie zwierzaki jak krewnych, czy to jedynie zadaniowi bohaterowie codzienności… Wasze psy i koty będą miały mnóstwo przestrzeni do zabawy. Między innymi z myślą o nich, zaplanowaliśmy realizację kładki dzielącej Gardino od Parku Żerniki.

DŁUŻSZY SPACER Z RODZINĄ

Od tego zaczęliśmy. Jeśli zielona łąka z ławkami to za mało, wprost z terenu osiedla, nową kładką pieszą, dojdziecie do Parku Żerniki. Spacer z psem, wizyta na placu zabaw z dzieckiem, szybki trening na miejskiej siłowni plenerowej. Wszystko to macie na wyciągnięcie ręki.

KAMERALNA ZABUDOWA BUDUJE DOBRE SĄSIEDZTWO

W Gardino Park znajdzie się tylko 60 mieszkań, co będzie miało duży wpływ na integrację nowej, lokalnej społeczności. Żerniki to typowa zielona sypialnia Wrocławia, gdzie mieszkania na wynajem stanowić będą zapewne mniejszość, a dobre sąsiedztwo będzie naprawdę istotne.

PRZYJAZNE ROZWIĄZANIA GARDINO PARK

2 klatki schodowe, wykończenie okładziną w kolorze drewna, cichobieżne windy dojeżdżające do poziomu -1, gdzie znajdzie się jeden wspólny garaż podziemny. Korzystając z najlepszych doświadczeń tworzymy takie miejsce, by żyło się tutaj po prostu wygodnie.

Inwestycja Gardino Park Żerniki znajduje się na Żernikach, ul. Strachowicka 13 (8.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez DOM.developer.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Gardino Park Żerniki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców DOM.developer przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc) w cenie 23 000 zł
 • miejsca postojowe podziemne (58 miejsc) w cenie 35 000 zł

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich Dedykowane do mieszkań powyżej 70m2. Powierzchnia komórki lokatorskiej około 3,6 m2..

Lokalizacja inwestycji

Gardino Park powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Żerniki, u zbiegu ulic Strachowickiej i Żernickiej na zachodzie Wrocławia. Dojazd do centrum zapewni przede wszystkim Trasa Autobusowo-Tramwajowa (TAT), a także pobliska stacja PKP Żerniki, do której dojdziecie pieszo w 5 minut. Dojazd szynobusem do centrum miasta zajmie 12 minut. Ponadto boiska, sklepy i markety – wszystko po drodze do domu.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Gardino Park Żerniki?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Gardino Park Żerniki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Gardino Park Żerniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strachowicka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Gardino Park Żerniki w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.04.2022
Data aktualizacji: 11.09.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: