Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Oaza

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Nyska, oferowane bezpośrednio przez

Dom Development S.A.

Wrocław, Krzyki, Tarnogaj, Ul. Nyska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 271 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle OazaOsiedle Oaza

9 zdjęć

Osiedle Oaza
Osiedle Oaza
Osiedle Oaza
Osiedle Oaza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 121 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 26700 zł
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Blisko centrum miasta, w pełnej zieleni wrocławskiej dzielnicy Krzyki powstała pierwsza w mieście inwestycja Dom Development S.A. Osiedle Oaza, zlokalizowane przy ulicy Nyskiej to nowocześnie zaprojektowane budynki, stanowiące esencję ponadczasowej architektury i troski o wygodę mieszkańców. Oferta zawiera mieszkania o najczęściej poszukiwanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. W sprzedaży znajdziemy zarówno jednopokojowe kawalerki o powierzchni od 29 m kw., jak również czteropokojowe mieszkania o metrażu do 97 m kw. Doskonale przemyślane części wspólne, nastrojowy dziedziniec z fontanną i kwiatowymi kobiercami to wyśniona oferta dla osób poszukujących idealnej przestrzeni życiowej. Gwarancją spełnienia marzeń o własnym mieszkaniu jest przystosowany do indywidualnych potrzeb klienta Specjalny Program Finansowy, który ułatwi kredytowanie zakupu.

Inwestycja Osiedle Oaza znajduje się na Tarnogaju (2.9 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Dom Development S.A.

Inwestycja Osiedle Oaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 121 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Oaza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Dom Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduje się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym jest Wroclavia o powierzchni 71 000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Oaza?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Oaza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1881 metrów od inwestycji Osiedle Oaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Oaza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Oaza znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Parasolka w odległości 143 m, Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 171 m, szkoła w odległości 184 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Oaza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Indywidualna Praktyka Stomatologiczna lek. stom. Katarzyna Doros w odległości 67 m, Regmed w odległości 75 m, DermaDerm w odległości 84 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Oaza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 73 m znajduje się Żabka, w odległości 102 m znajduje się Hert, w odległości 105 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Oaza w odległości 183 m znajduje się boisko / kort, w odległości 239 m znajduje się Laser Tag Nyska, w odległości 271 m znajduje się Jump World – Park Trampolin.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023