Apartamenty Włodarzewska 70

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDom Development S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
E.9
5
134,39 m²
2
F.10
5
135,26 m²
2
G.9
5
134,36 m²
2
H.10
5
135,29 m²
2

Opis Inwestycji

- ekskluzywne wille miejskie- dziewięć 2-piętrowych budynków, które stworzą wyjątkowe, kameralne osiedle- starannie zaprojektowana zieleń i ogródki przydomowe- 102 apartamenty o zróżnicowanych metrażach- przemyślana architektura w standardzie premium

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 znajduje się na Szczęśliwicach, ul. Włodarzewska 70 (5.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A..

Inwestycja Apartamenty Włodarzewska 70 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 134 do 135 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 134 do 135 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dom Development S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 134 do 135 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70

- doskonała lokalizacja na Ochocie - jednej z najwyżej cenionych dzielnic Warszawy - bogata infrastruktura i bliskość Centrum - malowniczy, 30-hektarowy Park Szczęśliwicki w sąsiedztwie inwestycji - liczne sklepy i centra handlowe, szkoły i przedszkola - modne restauracje, kawiarnie, kina i teatry - Teatr Ochoty i OCH-Teatr

Uchodząca za jedną spośród najbardziej atrakcyjnych dzielnic lewobrzeżnej części stolicy, Ochota, to niewielki i zarazem najgęściej zaludniony obszar miasta. Znaczną część dzielnicy zajmują strefy zieleni, zwłaszcza parki i skwery, wśród których warto wymienić Park im. Marszałka Piłsudskiego, Park Szczęśliwicki czy Park Wielkopolski. Enklawy zieleni stanowią przestrzeń zaadaptowaną do uprawiania sportu i rekreacji, toteż nie brakuje placów zabaw, ścieżek rowerowych, alei spacerowych czy boisk. Uroku nadaje okolicy niska, kameralna i często zabytkowa architektura. Na szczególną uwagę zasługują osiedla-ogrody: Staszica i Lubeckiego oraz przedwojenne kamienice. Na południowej Ochocie powstają nowe, harmonijnie wkomponowane w pejzaż, osiedla mieszkaniowe. Ośrodkiem o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są Aleje Jerozolimskie (jedna z głównych arterii stolicy), a także ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Na terenie dzielnicy znajdują się centra handlowe, teatry, muzea i uczelnie wyższe .

Komunikacja

Arteriami o znacznym natężeniu miejskiego ruchu są na Ochocie: Al. Jerozolimskie oraz ulice: Grójecka, Żwirki i Wigury. Dojazd z dzielnicy do centrum miasta jest możliwy za pomocą środków komunikacji miejskiej: autobusów i tramwajów . W zachodniej części Ochoty znajdują się również stacje, z których odjeżdżają pociąg Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Maszynowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Motylek II" w odległości 240 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "Male Kajtki" w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Piekarnia "Grzybki", w odległości 80 m znajduje się Top Market, w odległości 90 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Włodarzewska 70 w odległości 250 m znajduje się NET, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.06.2019

Data aktualizacji: 28.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie