Liściasta Park

Oferta archiwalna

Łódź, Bałuty, Radogoszcz, ul. Liściastej 74

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 121 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Liściasta Park

5 zdjęć

Liściasta Park
Liściasta Park
Liściasta Park
Liściasta Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 158 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Osiedle LIŚCIASTA PARK - wyróżnia się nowoczesną, a jednocześnie prostą architekturą budynków, podkreśloną ciepłymi barwami elewacji, dużymi balkonami oraz przeszkleniem klatek schodowych.

Wszystkie obiekty łagodnie wpisują się w otoczenie starych i pięknych skupisk drzew, zieleni parkowej oraz doliny rzeki Sokołówki z charakterystycznymi, malowniczymi zbiornikami wody.

Fragment Miasta, gdzie zlokalizowane jest osiedle objęto planem zagospodarowania miejscowego, co gwarantuje ochronę oraz zachowanie istniejących terenów zielonych, a także przywrócenie naturalnego układu rzeki Sokołówki. Cały obszar zieleni sąsiadującej z osiedlem ma charakter urządzony i posiada funkcję rekreacyjną, zaś sama dolina rzeki Sokołówki jest przedmiotem projektu renaturyzacji.

I etap budowy osiedla LIŚCIASTA PARK został zakończony w sierpniu 2011 roku i posiada status dopuszczonego do użytkowania. W ofercie handlowej pozostało tylko kilka gotowych do zamieszkania lokali w każdym z budynków oznaczonych kolejno numerami 1-1A (POD GRUSZĄ), 2 (POD TOPOLĄ) i 3 (POD DĘBEM).

II etap budowy osiedla LIŚCIASTA PARK ma jeszcze do zaoferowania 16 nowych mieszkań wraz z miejscami postojowymi w dwóch podziemnych garażach. W II etapie, budynki oznaczone numerami 4, 6 i 7 zaprojektowano i wykonano w układzie pięciu kondygnacji zaś budynek oznaczony numerem 5, jako jedyny, posiada 6 kondygnacji mieszkalnych. W każdym z nowopowstałych obiektów występuje maksymalnie 5 lokali mieszkalnych na każdej z kondygnacji. Mieszkania mają standardową wysokość 2,70 m i zróżnicowaną powierzchnię od 32 mkw. (1-pokojowe) do ponad 90 mkw. (4-pokojowe) oraz duże balkony lub/i tarasy wliczone w cenę. W ofercie znajduje się również jeszcze jedno mieszkanie o powierzchni ponad 100 mkw. z unikatowym tarasem widokowym.

Budynki oznaczono numerami 4, 5, 6 i 7 i przypisano im następujące nazwy:

4 - POD WIERZBĄ, 5 - POD GRABEM, 6 - POD JABŁONIĄ, 7 – POD KLONEM.

Powierzchnie pomieszczeń gospodarczych to 2,4 m2 (ostatnie dwa pomieszczenia w budynku nr 4 POD WIEZRBĄ)

Powierzchnia miejsc postojowych (standardowa) w garażu podziemnym to 12,50 m2.

Funkcjonalność i komfort osiedla LIŚCIASTA PARK podkreślają nowoczesne i cichobieżne windy hydrauliczne (łączą wszystkie kondygnacje z podziemnym garażem), swoboda aranżacji przestrzeni mieszkalnych (zastosowanie konstrukcji szkieletowej budynków), rampy i podjazdy do klatek schodowych oraz zaprojektowany na terenie osiedla, odrębny plac zabaw dla najmłodszych.

Bezpieczeństwo osiedla LIŚCIASTA PARK zapewnia ogrodzenie terenu, system monitoringu, a także odrębna dla każdego budynku instalacja wideofonu.

Wszystkie budynki wykonane zostały z udziałem technologii gwarantujących wysoki stopień energooszczędności (pełne opomiarowanie mediów, wysokiej klasy materiały termoizolacyjne na elewacjach, profile okienne i szyby o bardzo niskim współczynniku przenikalności cieplnej (K=0,5)

Ostatni, II etap inwestycji LIŚCIASTA PARK , został oddany w listopadzie 2012 roku.

Pełna informacja o projekcie LIŚCIASTA PARK wraz z opisem standardu budynków, części wspólnych i standardu oferowanych mieszkań, dostępna jest na naszej stronie.

Zapraszamy również do Biura Sprzedaży Mieszkań przy ulicy Liściastej 74 D.

Inwestycja Liściasta Park znajduje się na Radogoszczu, ul. Liściastej 74 (5.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Budomal Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Liściasta Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 158 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Liściasta Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budomal Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

LIŚCIASTA PARK to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, zlokalizowane w zacisznym miejscu dzielnicy Łódź-Bałuty przy ulicy Liściastej nr 74.Otoczone jest enklawą urządzonej zieleni parkowej z charakterystycznym starodrzewiem i unikatowymi zbiornikami wodnymi na rzece Sokołówce. Atut lokalizacji stanowi również bliskie sąsiedztwo jednego z najpiękniejszych łódzkich parków im. Adama Mickiewicza na Julianowie.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Liściasta Park ?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Liściasta Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Liściasta Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Liściasta - Liściasta 72.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Liściasta Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Liściasta Park znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: ARCO w odległości 190 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Liściasta Park w odległości 520 m znajduje się Boisko, w odległości 570 m znajduje się Spółdzielczy Klub Sportowy START.

Data publikacji: 28.03.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Radogoszczu

Oferty na Radogoszczu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: