Osiedle Inspiracja

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Heinricha Lauterbacha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Inspiracja

9 zdjęć

Osiedle Inspiracja
Osiedle Inspiracja
Osiedle Inspiracja
Osiedle Inspiracja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko
 • korty tenisowe

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 8 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: zakup obligatoryjny

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle INSPIRACJA na Nowych Żernikach jest częścią założenia urbanistycznego zaprojektowanego przez Miasto Wrocław. WUWA 2, bo tak potocznie, ze względu na swe idee nazywa się osiedle „Nowe Żerniki”, będzie częścią dużego osiedla modelowego, które zaoferuje znacznie więcej udogodnień niż typowe budownictwo mieszkaniowe. Na osiedlu są planowane m.in.:

- dom kultury,

- własna świetlica,

- place zabaw,

- korty i boiska,

- rowerownie i wózkownie,

- ścieżki rowerowe.

W ramach inwestycji INSPIRACJA, realizowanej przez spółkę BLOCKPOL S.A., powstanie 8 nowoczesnych budynków, w których znajdzie się łącznie 126 przestronnych i ustawnych mieszkań o układzie od 1 do 5 pokoi z balkonami i ogródkami w strefie parterowej oraz 3 lokale usługowe.

Ponadto INSPIRACJA oferuje nabywcom niepowtarzalną szansę na zaaranżowanie własnego układu wymarzonego mieszkania. W wirtualnym konfiguratorze można wybrać ilość pokoi i łazienek, układ kuchni i pomieszczeń gospodarczych oraz ogródek lub taras. Dzięki temu można stworzyć prawdziwy dom marzeń!

Klienci zakupujący mieszkanie muszą kupić także komórkę lokatorską i miejsce postojowe w garażu.

Inwestycja Osiedle Inspiracja znajduje się na Żernikach, ul. Heinricha Lauterbacha null (8.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Blockpol Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Inspiracja została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań znajdujących się w 8 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Inspiracja nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Blockpol Developer Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne null
 • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie zakup obligatoryjny.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle INSPIRACJA będzie ulokowane w komfortowej lokalizacji: - 20 min do Centrum, - 2 min do AOW, - 5 min do Stadionu Wrocławskiego, - 5 min do Dolnośląskiego Szpitala Specjalistycznego, - 15 min do wrocławskiego Portu Lotniczego, - 5 min do Kąpieliska Glinianki, - W pobliżu Park Pilczycki, Las Kuźnicki oraz Park Złotnicki.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Inspiracja?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Inspiracja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Osiedle Inspiracja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brzozy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Inspiracja w odległości 110 m znajduje się Forma+, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Żernikach

Oferty na Żernikach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: