Nowe Błażeja 55

Oferta archiwalna

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Błażeja 55

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 817 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Błażeja 55

9 zdjęć

Nowe Błażeja 55
Nowe Błażeja 55
Nowe Błażeja 55
Nowe Błażeja 55

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Drzwi zewnętrzne

- drzwi antywłamaniowe, skrzydło pełne, płaskie w okleinie obustronnej drewnopodobnej z ościeżnicą obejmującą, rama drzwi z poszerzeniem, wizjer,

Balkony

- okna i drzwi balkonowe - stolarka PVC (pięciokomorowa) o odpowiednim wsp. przenikania ciepła U (max) i izolacyjnościach akustycznych, zgodnie z dokumentacją projektową, kolor grafitowy od strony zewnętrznej, od strony wewnętrznej kolor biały, wyposażone w nawiewniki w skrzydłach okiennych i/lub nawiewniki w ścianach zewnętrznych o odpowiednich parametrach izolacyjności akustycznej zgodnie z dokumentacją projektową, klamki oraz obudowy zawiasów w kolorze białym, parametry stolarki zgodnie z dokumentacją projektową, - balkony -, płyta żelbetowa balkonu zgodnie z dokumentacją projektową, balustrady stalowe, ocynkowane - balustrady okien: stalowe, ocynkowane.

Posadzka

- podłoża pod posadzki - jastrych cementowy grub. 7cm zgodnie z dokumentacją projektową, pozostawiono 2cm na warstwy wykończeniowe,

Ściany

- ściana oddzielająca lokale mieszkalne od korytarzy: EI30, o izolacyjności akustycznej zgodnie z operatem akustycznym, z izolacją termiczną z wełny mineralnej od strony korytarzy, od wewnątrz tynki maszynowe, - ściany wewnętrzne, wewnątrzlokalowe: grubości 8 cm i 12cm drążone bloczki silikatowe Silka zgodnie z dokumentacją projektową, otynkowane obustronnie tynkami maszynowymi, - ściany zewnętrzne (lica wewnętrzne) wykończone j.w.,

Sufity

- sufity - tynk gipsowy kategorii 3,

Instalacje

- instalacja c.o. lokalowa - zgodnie z dokumentacją projektową, grzejniki płytowe zgodnie z dokumentacją projektową z głowicami termostatycznymi, grzejniki drabinkowe w łazienkach z głowicami termostatycznymi, liczniki ciepła dla mieszkań dostępne do odczytu w szachtach komunikacji, - instalacja wody lokalowa zgodnie z dokumentacją projektową, wodomierze dla mieszkań dostępne do odczytu w szachtach komunikacji, - instalacja kanalizacyjna lokalowa zgodnie z dokumentacją projektową, z rur PVC zgodnie z dokumentacją projektową, - instalacja wentylacyjna - wentylacja grawitacyjna i/ lub mechaniczna (piony wyciągowe) zgodnie z dokumentacją projektową, w pomieszczeniach kuchennych dodatkowe piony wentylacyjne do podłączenia okapów kuchennych, kratki wyciągowe oraz nawiewniki zgodnie z dokumentacja projektową, - instalacja lokalowa elektryczna zgodnie z dokumentacją projektową, urządzeń elektrycznych – brak, opraw oświetleniowych – brak, wypusty oświetleniowe, brak białego montażu elektrycznego (łączniki, gniazda), rozdzielnice elektryczne mieszkaniowe, rozdzielnice multimedialne mieszkaniowe, po jednym gnieździe pojedynczym RTV/SAT, RJ45 na mieszkanie, domofon, liczniki energii elektrycznej dostępne do odczytu w szachtach klatki schodowej, - inne instalacje: RTV, Internet – przygotowane miejsce dla urządzenia dostarczonego przez operatora, telefoniczna, domofonowa, ,

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Nowe Błażeja 55 logo

Przedstawiamy najnowszą Inwestycję Developera KMJ Invest położoną przy Rezerwacie Żurawiniec.

Osiedle Nowe Błażeja 55 składa się z 3 nowoczesnych budynków. Kameralne otoczenie inwestycji znajduje się blisko przyrody, w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych i wielorodzinnych.

W ramach inwestycji powstanie 80 mieszkań , w tym mieszkania 1, 2, 3- pokojowe oraz 120 miejsc postojowych. Różnorodność oferty mieszkań spełni wymagania naszych Klientów

Inwestycja Nowe Błażeja 55 znajduje się na Naramowicach, ul. Błażeja 55 (6.1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Biuro Obrotu Nieruchomościami ProInwestycje Sp. z o.o.

Inwestycja Nowe Błażeja 55 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nowe Błażeja 55 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Biuro Obrotu Nieruchomościami ProInwestycje Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Błażeja 55?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Błażeja 55 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Nowe Błażeja 55 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - UAM Wydział Geografii.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Błażeja 55 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Błażeja 55 znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Gumisie w odległości 290 m, Punkt przedszkolny "Leśne Gzubki" w odległości 340 m, Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Akademia Smyka w odległości 600 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Błażeja 55 w odległości 380 m znajduje się Paintball, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.07.2020
Data aktualizacji: 19.08.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Naramowicach

Oferty na Naramowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: