Sobocińskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sobocińskiego, oferowane bezpośrednio przez

BD Inwestor

Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Sobocińskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 235 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sobocińskiego

2 zdjęcia

Sobocińskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (41)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (23 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Sobocińskiego stanowi nowoczesny budynek wielorodzinny znajdujący się w Katowickiej dzielnicy Piotrowice, która cieszy się doskonałą opinią i zainteresowaniem wśród osób poszukujących mieszkania.

Okolica w, której realizowany jest budynek zapewnia pełną miejską infrastrukturę.

Zarówno potrzeby najmłodszych jak i dorosłych w tej lokalizacji mogą być w pełni zaspokojone, bliskość terenów rekreacyjnych, szkół, przedszkoli, komunikacji publicznej, sieci handlowych, powoduje, iż mieszkańcy będą czuli się komfortowo w tej lokalizacji. Projektowany budynek wielorodzinny to budynek o siedmiu kondygnacjach w tym dwóch garażowych, z 40 lokalami mieszkalnymi.Powierzchnia lokali kształtuje się między 34m2 a 85m2. Każdy klient będzie posiadał możliwość zakupienia do swojego mieszkania miejsca garażowego oraz komórki. Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronne balkony lub tarasy. Wejście do budynku odbywa się przez reprezentacyjny hall z portiernią. Obszerna klatka schodowa wyposażona została w luksusową windę komunikacją wszystkie siedem kondygnacji. Każde z 40 mieszkań wyposażone zostało w indywidualny system centralnego ogrzewania za pomocą nowoczesnych pieców gazowych z zamkniętą komorą spalania gwarantującymi bezpieczeństwo w użytkowaniu, komfort oraz rewelacyjnie niskie koszty użytkowania. Mieszkania będą stanowić własność hipoteczna wraz z udziałem w gruncie. Partnerem finansowym jest Bank BPH S.A , który gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji.

Wybrane mieszkania z tarasami (dodatkowo płatne).

Inwestycja Sobocińskiego znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Sobocińskiego (7.3 km od centrum Katowic), została zrealizowana przez BD Inwestor.

Inwestycja Sobocińskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sobocińskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BD Inwestor przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (23 miejsca)

W inwestycji znajduje się 41 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Katowice to miasto w województwie śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców ponad 300 tys. osób. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice pogrupowane w zespoły dzielnic: zespół północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z kilkunastoma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sobocińskiego?

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sobocińskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 520 metrów od inwestycji Sobocińskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Katowice Piotrowice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sobocińskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sobocińskiego znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Poligraficzno-Mechanicznych im. Armii Krajowej w odległości 299 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w odległości 341 m, Szkoła podstawowa nr 32 im. Bohaterów Monte Cassino w odległości 358 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sobocińskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: OptiMed w odległości 447 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 454 m, Wielospecjalistyczny Szpital TOMMED w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sobocińskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 371 m znajduje się Groszek, w odległości 384 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 454 m znajduje się Delikatesy Byfyj.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sobocińskiego w odległości 168 m znajduje się boisko / kort, w odległości 309 m znajduje się boisko / kort, w odległości 325 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.03.2018

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: