Apartamenty Drewnowska 43 IV

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż ul. Drewnowska, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Drewnowska 43
Ceny od: 7 000 zł brutto/m2
Apartamenty Drewnowska 43 IV

9 zdjęć

Apartamenty Drewnowska 43 IV
Apartamenty Drewnowska 43 IV
Apartamenty Drewnowska 43 IV
Apartamenty Drewnowska 43 IV

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV dostępne są 33 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M_4.07
2
40,5 m²
2
M_1.10
3
69,07 m²
1
M_1.20
3
69,07 m²
2
M_2.10
3
68,21 m²
3
M_3.13
3
68,07 m²
2
M_3.16
3
69,06 m²
2
M_3.32
3
69,06 m²
4
M_4.08
3
69,21 m²
2
M_5.02
3
64,08 m²
1
M_5.05
3
68,07 m²
1
M_1.06
4
77,35 m²
1
M_1.16
4
77,35 m²
2
M_5.08
4
85,27 m²
1
M_5.52
1
31,49 m²
6
REZERWACJA
M_4.21
2
40,5 m²
6
REZERWACJA
M_1.30
3
69,07 m²
3
REZERWACJA
M_1.40
3
69,06 m²
4
REZERWACJA
M_2.06
3
68,21 m²
2
REZERWACJA
M_2.08
3
69,21 m²
2
REZERWACJA
M_2.12
3
69,21 m²
3
REZERWACJA

Promocje

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Opis Inwestycji

Apartamenty Drewnowska 43

Ulica Drewnowska to bardzo charakterystyczne miejsce na mapie Łodzi. Zamyka od północy kompleks zrewitalizowanej Fabryki Poznańskiego (Manufaktura), sąsiaduje z Parkiem Staromiejskim, a z centrum łączy się poprzez węzeł komunikacyjny ulicy Zachodniej. To właśnie tutaj, pod numerem 43, powstają Apartamenty Drewnowska 43 – ekskluzywna inwestycja, która odda wielkomiejski charakter Łodzi. O jej wyjątkowym charakterze decyduje spójne połączenie funkcji mieszkaniowych, usługowych i biurowych oraz znakomita lokalizacja, która zapewni mieszkańcom oraz przedsiębiorcom i najemcom idealne warunki do życia, pracy i wypoczynku. Nowoczesna architektura dostosowana będzie do potrzeb użytkowników, zarówno tych bardzo aktywnych, jak i ceniących ciszę i spokój.

Strefa mieszkaniowa

Apartamenty Drewnowska 43 to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą zamieszkać w centrum i w pełni korzystać z miejskich udogodnień. Zaprojektowane mieszkania będą miały zróżnicowane metraże oraz układy od jednego do czterech pokoi. Każde z mieszkań, niezależnie od powierzchni, posiadać będzie balkon lub loggię tworzące spójną, nowoczesną elewację. Minimalistyczne balustrady nadadzą tym przestrzeniom zewnętrznym elegancki charakter i doskonale wpiszą się w ogólną koncepcję architektoniczną osiedla. W obiektach zaprojektowano także 226 komórek lokatorskich.

Strefa usługowo-biurowa

Apartamenty Drewnowska 43 będą zwracać uwagę elegancką architekturą oraz spójnym połączeniem funkcji mieszkaniowych, handlowych i biurowych. Projektowana zabudowa doskonale wpisze się w istniejącą tkankę miejską i stworzy nową jakość w ofercie mieszkaniowej w tej części miasta.

Lokale o charakterze usługowym i biurowym będą zlokalizowane w zabudowie frontowej I etapu, jaka rozciągnie się wzdłuż ulicy Drewnowskiej. Budynki zostaną oddzielone od ulicy chodnikiem oraz podwyższonym pasem estetycznej zieleni. Wokół zabudowy zaplanowano minimalistyczne kompozycje z drzew i krzewów oraz trawniki. Część biurowo-usługowa zyska nieco bardziej nowoczesne wykończenie w postaci dużych przeszkleń, które będzie nawiązywało do szklanych balustrad i minimalistycznych elewacji całego kompleksu. Obiekty usługowe i biurowe zaprojektowano z troską o zróżnicowane potrzeby nabywców – będą to zarówno mniejsze lokale, jak również duże, ponad dwustumetrowe przestrzenie.

Strefa mieszkaniowa osiedla Apartamenty Drewnowska 43 będzie spójna z częścią usługowo-biurową zarówno pod względem estetyki i architektury, jak również standardu wykończenia. Równie eleganckie i dopracowane elewacje oraz komfortowe części wspólne sprawią, że mieszkańcy i przedsiębiorcy będą zadowoleni z wzajemnego sąsiedztwa. Przestrzeń wspólna zaaranżowana zostanie w formie tarasów, dziedzińców z ławkami, placów zabaw dla najmłodszych oraz ciekawych kompozycji roślinnych.

Apartamenty Drewnowska IV

Ostatni etap inwestycji będzie składał się z pięciu budynków o maksymalnej wysokości 7 pięter, w których zaprojektowano 214 przestronne lokale, W ofercie znajdą się zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe.Ponadto, przewidziano 95 komórek lokatorskich, które idealnie sprawdzą się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z 225 miejsc parkingowych, ulokowanych w garażu podziemnym. Na parterze znajdzie się 12 lokali usługowych. Dla najmłodszych zaprojektowano plac zabaw, który zapewni im rozrywkę na świeżym powietrzu. Ostatni etap inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 zlokalizowany zostanie w pobliżu zielonego placu Piastowskiego przy cichej ulicy Lutomierskiej, co umożliwi przyszłym mieszkańcom odpoczynek z dala od zgiełku pobliskiej Manufaktury.

Wszystkie obiekty zaplanowano z troską o ich wygodną i funkcjonalną aranżację. Kompleks mieszkaniowy w pełni dostosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych – zarówno część garażowa, mieszkaniowa, jak i tarasy rekreacyjne obiektów w I etapie. Nowoczesna forma budynków została zaprojektowana z dbałością o detale: wysokiej klasy materiały wykończeniowe we wnętrzach i na elewacjach to tylko niektóre z cech wyróżniających inwestycję na tle innych łódzkich projektów.

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 zapewni wyjątkową perspektywę na pofabryczną stolicę Polski. Najwyższe kondygnacje budynków wchodzących w skład etapu I sięgać będą 35 m nad poziomem ulicy Drewnowskiej i z mieszkań tam usytuowanych będzie roztaczał się wspaniały widok na panoramę miasta.

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 IV znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Drewnowska 43 (2.7 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 214 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV w sprzedaży 33 nowe mieszkania o powierzchni od 31 do 96 metrów kwadratowych, w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 31 m2 (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni 41 m2 (2 mieszkania)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 69 m2 (25 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 77 do 96 m2 (5 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (225 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)

W inwestycji znajduje się 95 komórek lokatorskich cena: 2 500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 214 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 263 do 269 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
* wykończenie balkonu/tarasu - 500 zł/m2 ATAL DESIGN *Wykończenie Standard - 800 zł/m2 *Wykończenie Standard Plus - 900 zł/m2 *Wykończenie VIP - 1000 zł/m2
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada (95): cena: 2 500 zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (225 miejsc): od 34 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc): 24 000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 33 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 31 do 96 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 000 do 8 300 zł.
Opis płatności:
20/20/60%.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja i komunikacja Nowy projekt firmy ATAL w Łodzi powstaje w znakomitej lokalizacji – blisko historycznego centrum oraz w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury drogowej i komunikacyjnej. Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 zlokalizowana będzie w części miasta objętej programem Rewitalizacji Obszarowej – w związku z tym najbliższa okolica już wkrótce otrzyma nowe oblicze, a jej postindustrialny charakter zyska nowy blask. Kolejnym atutem lokalizacji jest bliskość cenionych miejskich udogodnień. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się najbardziej znany zrewitalizowany kompleks pofabryczny w Europie – Manufaktura. Nieopodal mieści się urokliwy Park Staromiejski, do którego przylega Stary Rynek. W najbliższej okolicy znajduje się również Plac Wolności, od którego odbiega słynna ulica Piotrkowska – mekka kulturalna i rozrywkowa Łodzi. Osiedle zostanie wzniesione przy ulicy Drewnowskiej, w miejscu, w którym niegdyś funkcjonowała fabryka obróbki i produkcji tkanin. Tak historyczne i ciekawe położenie osiedla będzie dodatkowym atutem dla wszystkich zainteresowanych bogatą historią Łodzi oraz łódzkich fabrykantów. Możliwość zamieszkania w miejscu, gdzie ponad sto lat temu działały fabryki i wytwórnie wełnianych chust, które po II wojnie światowej upaństwowiono i przekształcono w Łódzkie Zakłady Farmaceutyczne, jest niezwykle atrakcyjna i ciekawa dla tych, którzy cenią miejsca nacechowane historycznie i tereny postindustrialne. Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 znajdzie się w centrum tętniącego życiem miasta. Udogodnienia dla siebie znajdzie tu każdy. Dla rowerzystów będą to wygodnie ścieżki rowerowe łączące ul. Drewnowską z innymi częściami Łodzi. Użytkownicy komunikacji miejskiej będą zadowoleni z dostępności wielu linii autobusowych i tramwajowych – najbliższy przystanek tramwajowy mieści się przy ulicy Zachodniej. W niedalekiej przyszłości – niemal równolegle z budową inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 – zostanie wybudowany tunel średnicowy, którego stacja znajdzie się przy ul. Ogrodowej. Tunel, który powstanie do 2022 r., połączy dworzec Łódź Fabryczna ze stacjami Łódź Kaliska i Żabieniec. Tym samym, z przystanku usytuowanego w ścisłym centrum Łodzi, w pobliżu inwestycji Apartamenty Drewnowska 43, będzie można szybko i sprawnie poruszać się po Łodzi, jak również korzystać z pociągów w relacjach dalekobieżnych. Mieszkańcy Apartamentów, którzy wybierają samochód, będą mogli z łatwością dostać się do każdego punktu w mieście, włączając się do ruchu na ul. Zachodniej lub Al. Włókniarzy. Takie położenie inwestycji gwarantuje szybki i komfortowy dojazd do pracy, do placówek edukacyjnych i na zakupy. W pobliżu osiedla Apartamenty Drewnowska 43 powstaną w obrębie śródmiejskiej zabudowy, w miejscu o prestiżowym i historycznym charakterze, tuż obok popularnej łódzkiej Manufaktury. To atrakcyjne położenie zarówno dla przyszłych mieszkańców, jak również dla użytkowników obiektów usługowych i biurowych, jakie powstaną w ramach inwestycji. Bliska okolica osiedla ma wiele do zaoferowania. To miejsce, które łączy w sobie bezpośrednie sąsiedztwo popularnych terenów rekreacyjnych z licznymi placówkami handlowymi, usługowymi i obiektami o charakterze historycznym. W pobliżu działa Muzeum Miasta Łodzi, Muzeum Sztuki MS2, Teatr Powszechny i Centrum Nauki Experymentarium. W łódzkiej Manufakturze nie brak sklepów, eleganckich butików i punktów gastronomicznych. Wygodny dojazd do centrum i poza miasto ułatwi przyszłym mieszkańcom aktywne spędzanie wolnego czasu, uczestnictwo w licznych wydarzeniach kulturalnych i imprezach o charakterze rozrywkowym, jakie są organizowane w Łodzi. Nowa inwestycja mieszkaniowa, która powstanie przy ulicy Drewnowskiej, to propozycja adresowana do każdego, kto jest zainteresowany zamieszkaniem w sercu Łodzi – miejscu o ciekawej historii i znakomitej lokalizacji oraz do tych, którzy szukają idealnego lokalu na działalność gospodarczą. Osiedle Apartamenty Drewnowska 43 będzie jedną z ciekawszych inwestycji na mapie Łodzi i przestrzenią przyjazną mieszkańcom, najemcom i przedsiębiorcom.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lutomierska - Zachodnia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole na Rybnej w odległości 300 m, Centrum Wspierania Rozwoju- Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w odległości 300 m, Przedszkole Miejskie nr 35 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Bazarowa NZOZ w odległości 220 m, Enel-Med w odległości 260 m, Centrum Medyczne BIMED w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się Odido, w odległości 430 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Jazda!Park, w odległości 210 m znajduje się Stratosfera.

Data publikacji: 10.07.2020
Data aktualizacji: 30.11.2021
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

BSM Łódź

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Drewnowska 43a lok. LB1 90-002 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: