Apartamenty Drewnowska 43 IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Drewnowska, oferowane bezpośrednio przez ATAL S.A.

Łódź, Bałuty, Bałuty-Centrum, ul. Drewnowska 43

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 108 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Drewnowska 43 IV

9 zdjęć

Apartamenty Drewnowska 43 IV
Apartamenty Drewnowska 43 IV
Apartamenty Drewnowska 43 IV
Apartamenty Drewnowska 43 IV

Najbliższe inwestycje

 • Mi9

  Mi9

  Ava Development

  Mieszkanie Stare Polesie, Polesie, Łódź
  ul. Romualda Mielczarskiego 9
  2.1 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2023
  • Metraż: 26-79 m2
  • Mieszkań: 16
  • Pokoje: 1-4
 • Legionów 66 - Etap III
  od: 7 650 zł/m2

  Legionów 66 - Etap III

  MS Investments

  Mieszkanie Stare Polesie, Polesie, Łódź
  ul. Legionów 66
  1.9 km od centrum
  • Oddanie: 3 kw. 2022
  • Metraż: 26-80 m2
  • Mieszkań: 40
  • Pokoje: 1-4
 • Wólczańska 4
  od: 7 599 zł/m2

  Wólczańska 4

  Wólczańska 4

  Mieszkanie Katedralna, Śródmieście, Łódź
  ul. Wólczańska 4
  1.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 18-32 m2
  • Mieszkań: 25
  • Pokoje: 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Opis Inwestycji

Apartamenty Drewnowska 43

Ulica Drewnowska to bardzo charakterystyczne miejsce na mapie Łodzi. Zamyka od północy kompleks zrewitalizowanej Fabryki Poznańskiego (Manufaktura), sąsiaduje z Parkiem Staromiejskim, a z centrum łączy się poprzez węzeł komunikacyjny ulicy Zachodniej. To właśnie tutaj, pod numerem 43, powstają Apartamenty Drewnowska 43 – ekskluzywna inwestycja, która odda wielkomiejski charakter Łodzi. O jej wyjątkowym charakterze decyduje spójne połączenie funkcji mieszkaniowych, usługowych i biurowych oraz znakomita lokalizacja, która zapewni mieszkańcom oraz przedsiębiorcom i najemcom idealne warunki do życia, pracy i wypoczynku. Nowoczesna architektura dostosowana będzie do potrzeb użytkowników, zarówno tych bardzo aktywnych, jak i ceniących ciszę i spokój.

Strefa mieszkaniowa

Apartamenty Drewnowska 43 to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą zamieszkać w centrum i w pełni korzystać z miejskich udogodnień. Zaprojektowane mieszkania będą miały zróżnicowane metraże oraz układy od jednego do czterech pokoi. Każde z mieszkań, niezależnie od powierzchni, posiadać będzie balkon lub loggię tworzące spójną, nowoczesną elewację. Minimalistyczne balustrady nadadzą tym przestrzeniom zewnętrznym elegancki charakter i doskonale wpiszą się w ogólną koncepcję architektoniczną osiedla. W obiektach zaprojektowano także 226 komórek lokatorskich.

Strefa usługowo-biurowa

Apartamenty Drewnowska 43 będą zwracać uwagę elegancką architekturą oraz spójnym połączeniem funkcji mieszkaniowych, handlowych i biurowych. Projektowana zabudowa doskonale wpisze się w istniejącą tkankę miejską i stworzy nową jakość w ofercie mieszkaniowej w tej części miasta.

Lokale o charakterze usługowym i biurowym będą zlokalizowane w zabudowie frontowej I etapu, jaka rozciągnie się wzdłuż ulicy Drewnowskiej. Budynki zostaną oddzielone od ulicy chodnikiem oraz podwyższonym pasem estetycznej zieleni. Wokół zabudowy zaplanowano minimalistyczne kompozycje z drzew i krzewów oraz trawniki. Część biurowo-usługowa zyska nieco bardziej nowoczesne wykończenie w postaci dużych przeszkleń, które będzie nawiązywało do szklanych balustrad i minimalistycznych elewacji całego kompleksu. Obiekty usługowe i biurowe zaprojektowano z troską o zróżnicowane potrzeby nabywców – będą to zarówno mniejsze lokale, jak również duże, ponad dwustumetrowe przestrzenie.

Strefa mieszkaniowa osiedla Apartamenty Drewnowska 43 będzie spójna z częścią usługowo-biurową zarówno pod względem estetyki i architektury, jak również standardu wykończenia. Równie eleganckie i dopracowane elewacje oraz komfortowe części wspólne sprawią, że mieszkańcy i przedsiębiorcy będą zadowoleni z wzajemnego sąsiedztwa. Przestrzeń wspólna zaaranżowana zostanie w formie tarasów, dziedzińców z ławkami, placów zabaw dla najmłodszych oraz ciekawych kompozycji roślinnych.

Apartamenty Drewnowska IV

Ostatni etap inwestycji będzie składał się z pięciu budynków o maksymalnej wysokości 7 pięter, w których zaprojektowano 214 przestronne lokale, W ofercie znajdą się zarówno kawalerki jak i mieszkania 2-, 3- oraz 4-pokojowe.Ponadto, przewidziano 95 komórek lokatorskich, które idealnie sprawdzą się jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania. Mieszkańcy będą mogli skorzystać z 225 miejsc parkingowych, ulokowanych w garażu podziemnym. Na parterze znajdzie się 12 lokali usługowych. Dla najmłodszych zaprojektowano plac zabaw, który zapewni im rozrywkę na świeżym powietrzu. Ostatni etap inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 zlokalizowany zostanie w pobliżu zielonego placu Piastowskiego przy cichej ulicy Lutomierskiej, co umożliwi przyszłym mieszkańcom odpoczynek z dala od zgiełku pobliskiej Manufaktury.

Wszystkie obiekty zaplanowano z troską o ich wygodną i funkcjonalną aranżację. Kompleks mieszkaniowy w pełni dostosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych – zarówno część garażowa, mieszkaniowa, jak i tarasy rekreacyjne obiektów w I etapie. Nowoczesna forma budynków została zaprojektowana z dbałością o detale: wysokiej klasy materiały wykończeniowe we wnętrzach i na elewacjach to tylko niektóre z cech wyróżniających inwestycję na tle innych łódzkich projektów.

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 zapewni wyjątkową perspektywę na pofabryczną stolicę Polski. Najwyższe kondygnacje budynków wchodzących w skład etapu I sięgać będą 35 m nad poziomem ulicy Drewnowskiej i z mieszkań tam usytuowanych będzie roztaczał się wspaniały widok na panoramę miasta.

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 IV znajduje się na Bałutach-Centrum, ul. Drewnowska 43 (2.7 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 214 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (225 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc)

W inwestycji znajduje się 95 komórek lokatorskich cena: 2 500 zł/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 214 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 263 do 269 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
* wykończenie balkonu/tarasu - 500 zł/m2 ATAL DESIGN *Wykończenie Standard - 800 zł/m2 *Wykończenie Standard Plus - 900 zł/m2 *Wykończenie VIP - 1000 zł/m2
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (95): cena: 2 500 zł/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (225 miejsc): od 34 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne (10 miejsc): 24 000 zł.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja i komunikacja Nowy projekt firmy ATAL w Łodzi powstaje w znakomitej lokalizacji – blisko historycznego centrum oraz w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury drogowej i komunikacyjnej. Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 zlokalizowana będzie w części miasta objętej programem Rewitalizacji Obszarowej – w związku z tym najbliższa okolica już wkrótce otrzyma nowe oblicze, a jej postindustrialny charakter zyska nowy blask. Kolejnym atutem lokalizacji jest bliskość cenionych miejskich udogodnień. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się najbardziej znany zrewitalizowany kompleks pofabryczny w Europie – Manufaktura. Nieopodal mieści się urokliwy Park Staromiejski, do którego przylega Stary Rynek. W najbliższej okolicy znajduje się również Plac Wolności, od którego odbiega słynna ulica Piotrkowska – mekka kulturalna i rozrywkowa Łodzi. Osiedle zostanie wzniesione przy ulicy Drewnowskiej, w miejscu, w którym niegdyś funkcjonowała fabryka obróbki i produkcji tkanin. Tak historyczne i ciekawe położenie osiedla będzie dodatkowym atutem dla wszystkich zainteresowanych bogatą historią Łodzi oraz łódzkich fabrykantów. Możliwość zamieszkania w miejscu, gdzie ponad sto lat temu działały fabryki i wytwórnie wełnianych chust, które po II wojnie światowej upaństwowiono i przekształcono w Łódzkie Zakłady Farmaceutyczne, jest niezwykle atrakcyjna i ciekawa dla tych, którzy cenią miejsca nacechowane historycznie i tereny postindustrialne. Inwestycja Apartamenty Drewnowska 43 znajdzie się w centrum tętniącego życiem miasta. Udogodnienia dla siebie znajdzie tu każdy. Dla rowerzystów będą to wygodnie ścieżki rowerowe łączące ul. Drewnowską z innymi częściami Łodzi. Użytkownicy komunikacji miejskiej będą zadowoleni z dostępności wielu linii autobusowych i tramwajowych – najbliższy przystanek tramwajowy mieści się przy ulicy Zachodniej. W niedalekiej przyszłości – niemal równolegle z budową inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 – zostanie wybudowany tunel średnicowy, którego stacja znajdzie się przy ul. Ogrodowej. Tunel, który powstanie do 2022 r., połączy dworzec Łódź Fabryczna ze stacjami Łódź Kaliska i Żabieniec. Tym samym, z przystanku usytuowanego w ścisłym centrum Łodzi, w pobliżu inwestycji Apartamenty Drewnowska 43, będzie można szybko i sprawnie poruszać się po Łodzi, jak również korzystać z pociągów w relacjach dalekobieżnych. Mieszkańcy Apartamentów, którzy wybierają samochód, będą mogli z łatwością dostać się do każdego punktu w mieście, włączając się do ruchu na ul. Zachodniej lub Al. Włókniarzy. Takie położenie inwestycji gwarantuje szybki i komfortowy dojazd do pracy, do placówek edukacyjnych i na zakupy. W pobliżu osiedla Apartamenty Drewnowska 43 powstaną w obrębie śródmiejskiej zabudowy, w miejscu o prestiżowym i historycznym charakterze, tuż obok popularnej łódzkiej Manufaktury. To atrakcyjne położenie zarówno dla przyszłych mieszkańców, jak również dla użytkowników obiektów usługowych i biurowych, jakie powstaną w ramach inwestycji. Bliska okolica osiedla ma wiele do zaoferowania. To miejsce, które łączy w sobie bezpośrednie sąsiedztwo popularnych terenów rekreacyjnych z licznymi placówkami handlowymi, usługowymi i obiektami o charakterze historycznym. W pobliżu działa Muzeum Miasta Łodzi, Muzeum Sztuki MS2, Teatr Powszechny i Centrum Nauki Experymentarium. W łódzkiej Manufakturze nie brak sklepów, eleganckich butików i punktów gastronomicznych. Wygodny dojazd do centrum i poza miasto ułatwi przyszłym mieszkańcom aktywne spędzanie wolnego czasu, uczestnictwo w licznych wydarzeniach kulturalnych i imprezach o charakterze rozrywkowym, jakie są organizowane w Łodzi. Nowa inwestycja mieszkaniowa, która powstanie przy ulicy Drewnowskiej, to propozycja adresowana do każdego, kto jest zainteresowany zamieszkaniem w sercu Łodzi – miejscu o ciekawej historii i znakomitej lokalizacji oraz do tych, którzy szukają idealnego lokalu na działalność gospodarczą. Osiedle Apartamenty Drewnowska 43 będzie jedną z ciekawszych inwestycji na mapie Łodzi i przestrzenią przyjazną mieszkańcom, najemcom i przedsiębiorcom.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Lutomierska - Zachodnia.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole na Rybnej w odległości 300 m, Centrum Wspierania Rozwoju- Niepubliczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w odległości 300 m, Przedszkole Miejskie nr 35 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med w odległości 260 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Biedronka, w odległości 580 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Drewnowska 43 IV w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Jazda!Park, w odległości 210 m znajduje się Stratosfera.

Data publikacji: 10.07.2020
Data aktualizacji: 01.03.2022

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: