Apartamenty Prestige

Mieszkania na sprzedaż ul. Pomorska, oferowane bezpośrednio przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Pomorska

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 795 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Prestige

18 zdjęć

Apartamenty Prestige
Apartamenty Prestige
Apartamenty Prestige
Apartamenty Prestige

Najbliższe inwestycje

 • Polonia Residence
  Pod wynajem

  Polonia Residence

 • Piotrkowska 44
  od: 6 900 zł/m2
  Pod wynajem

  Vision Development

 • Osiedle Primo

  PROFBUD

Opis Inwestycji

Apartamenty Prestige logo

Apartamenty Prestige to unikalne miejsce, zlokalizowane w samym centrum Łodzi, w otoczeniu najważniejszych punktów na mapie. Miejsce stworzone dla osób, które pragną korzystać z uroków dużego miasta. Idealnie skomunikowana lokalizacja, umożliwia przemieszczanie się bez wsiadania do samochodu. Dookoła znajdziesz elektryczne skutery, hulajnogi, rowery miejskie i auta na minuty. W pobliżu wydziały łódzkich uczelni wyższych i biurowce. W zaledwie kilka minut dotrzesz na ulicę Piotrkowską, Manufaktury, dworzec Łódź Fabryczna oraz dworzec Północny. Bezpośredni dojazd do autostrady A1 i A2 w stronę Warszawy.

Inwestycja Apartamenty Prestige znajduje się na Katedralnej, ul. Pomorska (2.2 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Tree Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 4 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 262 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Prestige nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tree Development Group Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena komórki lokatorskiej 4 900 zł/m2, zakup nieobowiązkowy.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 262 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: Cena komórki lokatorskiej 4 900 zł/m2, zakup nieobowiązkowy.false
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena miejsca garażowego w hali 67.900 zł, zakup nieobowiązkowy.
Udogodnienia:
plac zabaw, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Prestige mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Apartamenty Prestige znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pomorska - Sterlinga.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Prestige znajdują się się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Studium Nowoczesnych Technologii Szkoleniowo Wdrozeniowych Sp. z o.o. w odległości 110 m, Gimnazjum Umiejętności Twórczych w odległości 150 m, Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych Edukacji Innowacyjnej w Łodzi w odległości 150 m; Wydział Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego (66 metrów), Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ (650 metrów), Wydział Prawa i Administracji UŁ (1200 metrów), Uniwersytet Medyczny (1500 metrów)

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Prestige jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Damed w odległości 10 m, II Szpital Miejski im. dr Ludwika Rydygiera w odległości 160 m, Centrum Medyczne im. Ludwika Rydygiera w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Prestige składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 250 m znajduje się Jaś i Małgosia, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Prestige w odległości 140 m znajduje się Fit and Jump, w odległości 160 m znajduje się Chilli Fitness, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2021
Data aktualizacji: 23.07.2021

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: