Apartamenty Kochanowskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Kochanowskiego 8B, oferowane bezpośrednio przez art.Locum S.A.

Warszawa, Bielany, Piaski, ul. Jana Kochanowskiego 8B

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 429 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Kochanowskiego

19 zdjęć

Apartamenty Kochanowskiego
Apartamenty Kochanowskiego
Apartamenty Kochanowskiego
Apartamenty Kochanowskiego

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Na mapie Warszawy można znaleźć niewiele inwestycji o takiej klasie, jaką reprezentują Apartamenty Kochanowskiego. Innowacyjna, ponadczasowa architektura osiedla została zaprojektowana przez renomowane biuro projektowe Jems Architekci.

Inwestycja składa się z czterech, kameralnych budynków, w których znajduje się 176 lokali i 178 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Na osiedlu znajduje się również reprezentacyjny wewnętrzny dziedziniec oraz plac zabaw dla dzieci. Ciekawa konstrukcja budynków doskonale wpisuje się w zielony charakter okolicy, tworząc harmonijną całość dla osób ceniących życie w komforcie. Nawiązując do nowoczesnego, bliskiego człowiekowi i naturze modernizmu, projektanci stworzyli lekkie bryły a dzięki dużym, drewnianym oknom uzyskano jasne i przestronne wnętrza.

Inwestycja Apartamenty Kochanowskiego znajduje się na Piaskach, ul. Jana Kochanowskiego 8B (5.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez art.Locum S.A.

Inwestycja Apartamenty Kochanowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 176 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kochanowskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców art.Locum S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (178 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 176 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa, szkieletowa, ściany wypełniające murowane: silikatowe, ceramiczne, pianogazobetonowe.

Elewacja

Elewacja (BSO), bezspoinowy system ocieplenia tj. w tzw. w technologii lekko-mokrej (na styropianie),standardu Baumit. Na fragmentach wokół okien elewacja BSO z elementami okładzin np. płyt włókonocementowych.

Stolarka okienna

Drewniana z funkcją rozszczelnienia, wyposażona w napowietrzniki zgodnie z projektem, odpowiadająca standardowi np.: CDM, Adpol, Magnus, malowane lakierem odpornym na UV.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkania o wymiarach w świetle ościeżnicy 90 x 200 cm -antywłamaniowe klasy C, 32 dB - Dierre.

Balkony

Loggie i tarasy wykończone trapami np. drewnopodobnymi ułożonymi na warstwach izolacji.

Posadzka

Gładź cementowa na warstwach izolacji termicznej i akustycznej (warstwa wykończeniowa posadzek w gestii Klienta).

Ściany

Wykończone jednowarstwowym maszynowym tynkiem gipsowym.

Sufity

Wykończone jednowarstwowym maszynowym tynkiem gipsowym.

Parapety zewnętrzne

Z blachy stalowej powlekanej lub płyty włóknocementowej.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV i telefoniczna, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

W mieszkaniach dla pomieszczeń sanitarnych (łazienka, W-C), garderoby zaprojektowano wentylację mechaniczną, wywiewną. W kuchniach łączonych z pokojem zaprojektowano wentylacje mechaniczną, wywiewną w oparciu o wentylatory dachowe (alternatywnie wentylacja hybrydowa). Napływ powietrza grawitacyjny przez nawietrzaki okienne (okna dodatkowo z funkcją rozszczelnienia). W kuchni znajdują się dodatkowo króćce wentylacyjne do kanałów wyrzutowych dające możliwość podłączenia okapów kuchennych wyposażonych we własny wentylator ( w gestii Klienta).

Wyposażenie łazienki

Pomieszczenia sanitarne i kuchnie bez "białego montażu" i armatury.

Wyposażenie kuchni

Pomieszczenia sanitarne i kuchnie bez "białego montażu" i armatury.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (178 miejsc): cena 35 000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Bielany przy ul. Jana Kochanowskiego 8B.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Kochanowskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Kochanowskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Apartamenty Kochanowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Romaszewskiego 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Kochanowskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kochanowskiego znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego w odległości 70 m, Przedszkole nr 105 "Wesoła Stopiątka" w odległości 70 m, Przedszkole nr 318 "Zielony Zakątek" w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Kochanowskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Kochanowskiego w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Kochanowskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Piekarnia, w odległości 180 m znajduje się Piekarnie Cukiernie Putka, w odległości 280 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kochanowskiego w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: