Apartamenty Kunickiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAR Group Sp.J.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 265 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zielone Miasto(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Stanisława Kunickiego 4 (7.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 850/m2
  Zielone Miasto
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 159
  Powierzchnia: 35 - 78 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Hossanova Sp. z o.o. Sp.K.
 • Osiedle Orion 2(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Buczacka 4 (7.1 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 326/m2
  Osiedle Orion 2
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 85 - 86 m2
  Liczba pokoi: 4
  ARKOP Deweloper
 • Stacja 3.0(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Mińska 54-609 (6.6 km od centrum Wrocławia)
  Stacja 3.0
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 101
  Powierzchnia: 31 - 88 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Echo Investment S.A.

Opis Inwestycji

Nowe atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w realizowanej przez nas inwestycji!Już w sprzedaży nowe lokale mieszkalne w bardzo atrakcyjnym architektonicznie oraz lokalizacyjnie kompleksie mieszkalnym na terenie Wrocławia w cenie już 5.400 zł/m2.Mieszkania posiadają 3 pokoje z pow. użytkową od 52 do 69 m2. Są to lokale jednopoziomowe, które dodatkowo posiadają balkony oraz taras.Budynek składa się z 1 segmentu mieszkalnego, który posiada wejścia poprzez przestronną, doświetloną klatkę schodową. Na parterze zlokalizowany będzie powierzchnia usługowo – handlowa, co dodatkowo podniesie komfort zamieszkania na terenie kompleksu.Unikalna architektura budynku dodatkowo podnosi prestiż zamieszkania, a realizacja inwestycji ze starannym zaplanowaniem wszelkich szczegółów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja Apartamenty Kunickiego znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Kunickiego 57A (7.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera AR Group Sp.J..

Inwestycja Apartamenty Kunickiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań. Budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kunickiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 53 metrów kwadratowych w cenie od 5 189 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AR Group Sp.J. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- budynek w technologii tradycyjnej z cegły pełnej
Stolarka okienna
- okna 6-cio komorowe
Ściany
- tynki gipsowe
Instalacje
- opomiarowanie mediów (woda, prąd, gaz), instalacja TV-SAT, domofon oraz na życzenie instalacja alarmowa
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Kunickiego

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kunickiego znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 22 Muchoborek w odległości 560 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Kunickiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Twój Lekarz" w odległości 200 m, Pediatra Maciej Puławski w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Kunickiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Odido, w odległości 360 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kunickiego w odległości 380 m znajduje się Fitness Academy.

Data publikacji: 11.08.2017

Data aktualizacji: 01.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie