Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Kunickiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kunickiego, oferowane bezpośrednio przez

AR Group Sp.J.

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Kunickiego 57A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty KunickiegoApartamenty Kunickiego

3 zdjęcia

Apartamenty Kunickiego
Apartamenty Kunickiego
Apartamenty Kunickiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- budynek w technologii tradycyjnej z cegły pełnej

Stolarka okienna

- okna 6-cio komorowe

Ściany

- tynki gipsowe

Instalacje

- opomiarowanie mediów (woda, prąd, gaz), instalacja TV-SAT, domofon oraz na życzenie instalacja alarmowa

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowe atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w realizowanej przez nas inwestycji!

Już w sprzedaży nowe lokale mieszkalne w bardzo atrakcyjnym architektonicznie oraz lokalizacyjnie kompleksie mieszkalnym na terenie Wrocławia w cenie już 5.400 zł/m2.

Mieszkania posiadają 3 pokoje z pow. użytkową od 52 do 69 m2. Są to lokale jednopoziomowe, które dodatkowo posiadają balkony oraz taras.

Budynek składa się z 1 segmentu mieszkalnego, który posiada wejścia poprzez przestronną, doświetloną klatkę schodową. Na parterze zlokalizowany będzie powierzchnia usługowo – handlowa, co dodatkowo podniesie komfort zamieszkania na terenie kompleksu.

Unikalna architektura budynku dodatkowo podnosi prestiż zamieszkania, a realizacja inwestycji ze starannym zaplanowaniem wszelkich szczegółów, spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja Apartamenty Kunickiego znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Kunickiego 57A (7.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez AR Group Sp.J.

Inwestycja Apartamenty Kunickiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kunickiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AR Group Sp.J. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Kunickiego?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Kunickiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 873 metrów od inwestycji Apartamenty Kunickiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Kunickiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kunickiego znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Wrocławskie Skauty III" w odległości 419 m, Żłobek Akademia Krasnoludka w odległości 443 m, Przedszkole nr 22 w odległości 477 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Kunickiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Apex w odległości 196 m, Twój Lekarz w odległości 324 m, Pediatra Maciej Puławski w odległości 412 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Kunickiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 217 m znajduje się Odido, w odległości 344 m znajduje się Biedronka, w odległości 347 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kunickiego w odległości 565 m znajduje się boisko / kort, w odległości 602 m znajduje się boisko / kort, w odległości 606 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 01.10.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023