Awiator

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Al. Jana Pawła, oferowane bezpośrednio przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Gdańsk, Zaspa-Rozstaje, Al. Jana Pawła

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3114 ofert w najbliższej okolicy!

Awiator

19 zdjęć

Awiator
Awiator
Awiator
Awiator

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Awiator logo

Budynki AWIATORA mają wyjątkową zieloną oprawę, z mieszkań rozciąga się rozległy widok na otaczający inwestycję od zachodu Park im. Jana Pawła II, od wschodu na Zatokę Gdańska i nowoczesną architekturę PGE Arena. Nadmorski krajobraz i zapach morskiej bryzy towarzyszy na co dzień mieszkańcom Awiatora.

Wyjątkowa lokalizacja, wysokość budynku umożliwiają panoramiczne widoki z każdego piętra; na sąsiadujący z budynkiem Park im. Jana Pawła II, lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, Zatokę Gdańską, pobliskie centrum Wrzeszcza i Gdańska.

Elegancko i reprezentacyjnie zaaranżowana strefa wejścia do budynku. Nowoczesny przeszklony hol z portiernią, poczekalnią i antresolą z widokiem na ogród. W częściach wspólnych budynku wysokiej klasy elementy wyposażenia i zastosowane materiały dekoracyjne.

Budynki zostały wyposażone w portiernie z 24 godzinną ochroną dyskretną i nieuciążliwą dla mieszkańców. Strefa wejścia do budynku, hale parkingowe są monitorowane. System kontroli dostępu z instalacją video –domofonową oraz System Sygnalizacji Pożaru połączony z Państwową Strażą Pożarną.

Sprawną komunikację między piętrami zapewniają 2 szybkobieżne,windy. W budynku podziemne, dwupoziomowe hale garażowe z sąsiadującymi schowkami gospodarczymi, zielony ogród (patio) z piękną, oryginalną zielenią, dostępny wyłącznie dla mieszkańców. W pobliżu portierni znajdują się przestronne pomieszczenia na rowery i wózki.

Stosujemy nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne. Nasze projekty skutecznie łączą nowoczesną myśl architektoniczną z wymogami ekonomizacji inwestycji, które wpływają na relatywnie niskie koszty utrzymania nieruchomości.

Budynek Delta - odbiory IV kw. 2016 r. / I kw. 2017 r.

Inwestycja Awiator znajduje się na Zaspie-Rozstajach (5.8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.

Inwestycja Awiator została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 600 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Awiator nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 2 160 brutto/m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 600 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Szkielet żelbetowy z wypełnieniem z pustaków ceramicznych.

Dach

Płaski, pokryty powłoką termozgrzewalną.

Elewacja

Część elewacji wykonana systemowo tynkiem cienkowarstwowym, część pokryta panelami aluminiowymi, symbolizująca poszycie samolotu.

Stolarka okienna

Okna PCV, o podwyższonej izolacyjności akustycznej i termicznej.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe.

Balkony

Posadzki balkonów wykończone płytkami. Balustrady szklane lub pełne.

Posadzka

Wylewka betonowa (podłoga pływająca).

Ściany

Wykończone tynkiem III kategorii, malowane na biało.

Sufity

Wykończone tynkiem III kategorii, malowane na biało.

Parapety zewnętrzne

Wykonane z blachy powlekanej.

Parapety wewnętrzne

Wykonane z konglomeratu marmurowego.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja telewizyjna, telefoniczna i internetowa, instalacja domofonowa z wideofonem.

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: 2 160 brutto/m2
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 27 000 zł.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, monitoring, boisko, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, morze

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w gadńskiej dzielnicy Zaspa-Rozstaje, przy Al. Jana Pawła.

Gdańsk Zaspa-Rozstaje to dzielnica o powierzchni 2 km kw zamieszkana przez ok. 13 tys. mieszkańców i granicząca z dzielnicami Brzeźno, Przymorze Wielkie, Wrzeszcz. Dużą ilość mieszkańców na małej powierzchni tłumaczy fakt, że dzielnica zabudowana jest głównie dużymi blokami mieszkalnymi z lat '70 – '80 XX w. Pozostałą część Zaspy-Rozstaja zajmuje w dużej mierze Park im. Jana Pawła II i Park Millennium Gdańska. Dodając do tego Morze Bałtyckie i plaże położone w odległości ok. 1 km od granic dzielnicy, uzyskujemy pełne zieleni miejsce do życia niemal w samym centrum miasta. Znajduje się tu szpital COPERNICUS, Zespół Szkół Ogólnokształcących, Szkoła Podstawowa nr 80, Dzieci i młodzież mogą skorzystać tu ze szkółki piłkarskiej Rozstaje 2000 a dorośli z Miejskiego Klubu Sportowego Atleta. Główną ulicą dzielnicy jest biegnąca z południa na północ Al. Jana Pawła II. Na terenie dzielnicy znajduje się Zajezdnia autobusowa i zajezdnia tramwajowa, dzięki czemu wygodnie można dostać się do pozostałych miejskich dzielnic.

Komunikacja

Transport SKM i PKP umożliwia stacja Gdańsk Zaspa, która znajduje się w południowej części dzielnicy. Transport autobusowy umożliwia położona na wschodzie pętla autobusowa. Dodatkowo znajduje się tu też pętla tramwajowa. Główną arterią dzielnicy Zaspa-Rozstaje jest Al. Jana Pawła II.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Awiator?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Awiator mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Awiator znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rzeczypospolitej.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Awiator znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Awiator znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NR 5 RÓŻA WIATRÓW w odległości 170 m, PRZEDSZKOLE NR 88 w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa nr48 w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Awiator jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CM LUX MED w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Awiator składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Sklep, w odległości 360 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Awiator w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: