Wolności 18

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAlfa Corp

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Wolności 18 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M.01
4
115,26 m²
Parter
M.03
4
77,6 m²
1
799 280 zł10 300 zł/m²

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Budynek usytuowany w dzielnicy Działki Leśne przy ul. Wolności 18, w bezpośrednim sąsiedztwie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z licznymi szlakami pieszymi i ścieżkami rowerowymi, a jednocześnie graniczy z Śródmieściem Gdyni.W budynku zaprojektowaliśmy dla Państwa komfortu 6 lokali o różnych powierzchniach i układach, windę, miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Inwestycja Wolności 18 znajduje się na Działkach Leśnych, ul. Wolności 18B (1.1 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez dewelopera Alfa Corp.

Inwestycja Wolności 18 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wolności 18 pozostały na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchniach od 78 do 115 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 78 do 115 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Alfa Corp przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 281 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dach
papa
Stolarka okienna
PCV
Balkony
gres
Posadzka
wylewka betonowa
Ściany
tynki maszynowe gipsowe
Parapety zewnętrzne
blaszane
Instalacje
instalacje bez urządzeń końcowych. Zainstalowane będa grzejniki
Ogrzewanie
kotłownia gazowa, wspólna dla całego budynku
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, taras.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: 6 miejsc postojowych w hali garażowej cena 30 000 zł/szt (po 1 do mieszkania).
Udogodnienia: winda, rowerownia, videodomofon, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym 2 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 78 do 115 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:płatność w transzach zgodnie z harmonogramem budowy..
Warunki rezerwacji:umowa rezerwacyjna..
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wolności 18

W pobliżu: – szkoła podstawowa SP 2 na Wolności – II Liceum Ogólnokształcące na Wolności 22, – do przedszkola lub SP 26 na Tatrzańskiej ok 12 min.(pieszo) – do Dworca Gdyni Głównej (pieszo) 12 minut – do Galerii Riveria 8 min. (autem), (mniejsze sklepy i piekarnia na Wolności) Kameralny apartamentowiec zadowoli nawet najbardziej wybrednych. Z okien budynku rozciaga sie widok na morze.

Gdynia to najbardziej na północ wysunięte miasto Trójmiasta. Mieści się w województwie pomorskim na powierzchni 125 km kw, z liczbą mieszkańców ok.250 tys. Gdynia dzieli się na 22 dzielnice, z których największa to Chwarzno-Wiliczno (27 km kw) a najmniejsza to Kamienna Góra (0,63 km kw). Miasto z Sopotem, Gdańskiem i pozostałymi miastami woj. pomorskiego łączy Szybka Kolej Miejska a pociągi dalekobieżne zatrzymują się na głównej stacji Gdynia Główna. Największe miejskie szpitale to Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni, Szpital Morski im. PCK w Gdyni i Szpital św. Wincentego a Paulo. To miasto doskonale łączące współczesne wygody z pięknem przyrody, którą można cieszyć się głównie na tutejszych plażach nad Morzem Bałtyckim i czterech miejskich kąpieliskach a także w Trójmiejskim Parku Krajobrazowym czy tutejszych trzech rezerwatach przyrody. W mieście można znaleźć też ponad 40 km ścieżek rowerowych. Największe kluby sportowe to Arka Gdynia i Bałtyk Gdynia.

Komunikacja

Główna stacja kolejowa to Gdynia Główna, z której odjeżdżają pociągi do wszystkich większych polskich miast. Do tego po mieście kursują autobusy miejskie i kolej SKM łącząca Gdynię z Sopotem, Gdańskiem i innymi najbliższymi miastami. Działa tu też tramwaj wodny ZKM pływający na Hel, do Kaliningradu i Sopotu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wolności 18 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Wolności 18 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urząd Pracy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wolności 18 znajduje się się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 180 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w odległości 300 m, Gimnazjum Nr 23 z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wolności 18 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Piotrowski Sławomir - otolaryngolog w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wolności 18 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Livio, w odległości 290 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 330 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wolności 18 w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.01.2020

Data aktualizacji: 08.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie