+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Dąbrowa

3 oferty w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 10 430 zł/m²

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Konfigurator mieszkania
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowe Karwiny
  gotowe
  Nowe Karwiny to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi. Atrakcyjna lokalizacja w Gdyni, nowatorska architektura i najwyższej jakości materiały oraz budowa ze szczególną starannością, plasują inwestycję na najwyższym poziomie. Przestronne i jasne mieszkania Mieszkania zaprojektowane są z myślą o oddaniu mieszkańcom przestrzeni niezbędnej do życia rodzinnego, by wszyscy domownicy czuli się

  Nowe Karwiny

  od 9 096 /m2
  ul. Porazińskiej , Karwiny, Gdynia(5.9 km od centrum)
  Majster Development
 • Twoja Dąbrowa
  gotowe

  Twoja Dąbrowa

  od 11 500 /m2
  ul. Koperkowa , Dąbrowa, Gdynia(6.7 km od centrum)
  MPOL Investment Sp. z o.o. Sp. k.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Dąbrowa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Mirasol
  Oferta archiwalna
  Mirasol to kameralne osiedle - zespół dwóch domów mieszkalnych wielorodzinnych - zaprojektowanych zgodnie z najnowszymi trendami w architekturze, które zostanie wybudowane w dzielnicy Gdynia Dąbrowa w otoczeniu domów jednorodzinnych. Mirasol to projekt 23 wygodnych mieszkań: od 37 do 91 m2 w układzie od 2 do 4 pokoi, w kameralnej zabudowie wielorodzinnej, na działce o powierzchni 1593 m2.

  Mirasol

  ul. Słonecznikowa 14 , Dąbrowa, Gdynia(6.8 km od centrum)
  Ge Developer Sp. z o.o.
 • Osiedle Viridis
  Oferta archiwalna
  Osiedle Viridis to wyjątkowa inwestycja położona w Gdyni na Karwinach w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, powstająca na działce otoczonej prawie ze wszystkich stron sosnowym lasem. Bliskość wysokich drzew wraz z bogatym zagospodarowaniem zieleni na terenie inwestycji sprawiają, że każdy spędzony tutaj dzień będzie pełen harmonii i pozwoli przywołać niespieszny, wakacyjny nastrój.

  Osiedle Viridis

  od 7 000 /m2
  ul. J, Porazińskiej , Karwiny, Gdynia(6 km od centrum)
  Euro Styl S.A.
 • Willa Park
  Oferta archiwalna
  Willa Park to wyjątkowy projekt, który łączy zalety wynikające z posiadania domu z wygodą i bezpieczeństwem zarezerwowanym dla apartamentów. W każdym z kameralnych domów typu „willa miejska” zaprojektowaliśmy cztery apartamenty. Projekty apartamentów odznaczają się najwyższą jakością przestrzeni mieszkalnej porównywalnej tylko z komfortem domu jednorodzinnego. Osobom, które marzyły o własnym

  Willa Park

  od 6 560 /m2
  ul. Cynamonowa , Dąbrowa, Gdynia(7.7 km od centrum)
  ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o.
 • Osiedle Łanowa
  Oferta archiwalna
  Nie rezygnując z bliskości miasta, można zamieszkać tuż przy lesie, na kameralnym osiedlu Łanowa. Otoczenie inwestycji sprawia, iż jest to idealna oferta dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Zaprojektowane mieszkania są jasne, funkcjonalne, doskonale spełniające oczekiwania rodzin z

  Osiedle Łanowa

  od 3 964 /m2
  Ul. Łanowa , Dąbrowa, Gdynia(8.7 km od centrum)
  K&L Sp. z o.o.
 • Gorczycowa 3
  Oferta archiwalna
  Gorczycowa 3 to inwestycja składająca się z jednego budynku o czterech kondygnacjach. Powierzchnia mieszkań wynosi od 59 metrów kwadratowych do 84 metrów kwadratowych, zaś liczba pomieszczeń od trzech do czterech pokoi. Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej kameralny charakter oraz dogodny dostęp do infrastruktury miejskiej. Doskonałe doświetlenie budynku zagwarantują duże okna w mieszkaniach

  Gorczycowa 3

  ul. Gorczycowa 3 , Dąbrowa, Gdynia(7 km od centrum)
  Euro Styl S.A.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Gdańska Dąbrowa - zielone zacisze miasta

Dąbrowa jest jedną z najmłodszych dzielnic Gdańska, którego ostateczny podział na mniejsze jednostki pomocnicze został uchwalony w 2004 roku. W wyniku tego podziału pojawiło się wiele obszarów o zróżnicowanej powierzchni, ilości mieszkańców itd. Dąbrowa jest jednym z mniejszych terenów. Graniczy z dzielnicami: Chwarzno-Wiczlino, Karwiny, Wielki Kack, a także gminą Żukowo i Wzgórzami Chwaszczyńskimi. Stanowi swego rodzaju sypialnię Gdyni. Wiele osób kupuje mieszkania na gdańskiej Dąbrowie ze względu na ich niską cenę oraz zalety tej dzielnicy. Znajduje się tu dużo zieleni i obszarów wodnych, a także torfowisk. Kolejną zaletą jest infrastruktura miejska - niemal w pełni rozbudowana. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że Dąbrowa często rywalizuje z Karwinami o wybudowanie czy remont poszczególnych elementów infrastruktury. Jednym z nich była np. budowa basenu, który ostatecznie powstał na sąsiednich Karwinach. Dąbrowa z kolei jest regularnie rozbudowywana o nowe drogi, w tym rowerowe, chodniki, zakończyła się tu także budowa sieci kanalizacyjnej i wodociągowej przy wielu ulicach. To nie jedyne powody, dla których warto szukać mieszkania w Gdańsku na Dąbrowie.

Mieszkania w Gdańsku: Dąbrowa

Nie można napisać, że to dzielnica idealna. Niewątpliwie jej dużymi zaletami są cisza, spokój i kameralność w wielu miejscach, bliskość obwodnicy i dobra lokalizacja pozwalająca na bezproblemowe dostanie się do każdej części Trójmiasta. Do minusów należą jednak podtopienia i zalewanie piwnic, problem z Giełdą Towarową czy brak niektórych elementów rozrywkowych, jak puby, kawiarnie. Z drugiej strony, sprawy te dotyczą zazwyczaj starszych inwestycji oraz wybranych miejsc, a nie całej dzielnicy. Mieszkania w Gdańsku na Dąbrowie kuszą zwłaszcza niskimi cenami i choć nie ma tu wielkiego wyboru, praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie.

Warto zwrócić uwagę zwłaszcza na nowe inwestycje, których usytuowanie jest dalekie od podtapianych terenów. W przeciwieństwie do centrum miasta, tutaj nabywcy mogą cieszyć się dużą ilością zieleni na terenie nowych osiedli, kameralną zabudową czy wieloma udogodnieniami. Nowe mieszkania w Gdyni na Dąbrowie powstają w niewielkich ilościach, częściej to niskie domy wielorodzinne niż wysokie wieżowce. Kameralna zabudowa sprzyja odpoczynkowi od pracy. Sypialniany charakter Dąbrowy ma swoje zalety, w tym właśnie ciszę i spokój.

Wysoki standard mieszkania w Gdyni na Dąbrowie

Jedną z większych zalet zakupu mieszkania w Gdyni na Dąbrowie jest wspomniana wyżej kameralność budownictwa. Inwestycje powstają najczęściej w otoczeniu zieleni, z dala od zgiełku i hałasu miasta. Brak wysokich zabudowań, tzw. miejskiej dżungli, pozytywnie wpływa na samopoczucie wielu osób. Większa prywatność, przyjemne otoczenie, cisza i spokój - jeśli to są priorytety, warto szukać nowego mieszkania w Gdyni na Dąbrowie, zwłaszcza w pobliżu lasów. Jednocześnie zamieszkanie w tej dzielnicy nie oznacza braku infrastruktury.

Warto zwrócić uwagę na wysoki standard nowego budownictwa w tej części miasta. Do licznych udogodnień należą szerokie balkony i loggie, windy, parkingi podziemne, a nawet spore ogródki. Dodatkowo tereny osiedli są często ogrodzone i monitorowane. Niektóre z inwestycji mogą się pochwalić placami zabaw czy miejscami odpoczynku dla mieszkańców. Niewątpliwie do zalet nowych mieszkań w Gdyni na Dąbrowie należą dobrej jakości materiały, z których budowane są bloki. Budynki nie odstają także od okolicznej zabudowy jednorodzinnej, dzięki czemu krajobraz jest bardziej jednolity.

Cena mieszkania w Gdyni na Dąbrowie

To jeden z tańszych rejonów, choć jego lokalizacja wydaje się naprawdę dobra. Średnia cena mieszkania w Gdyni na Dąbrowie wynosi ok. 6 500 zł/mkw., ale nowe inwestycje można znaleźć już od 6 000 zł/mkw. W centrum Gdyni średni koszt lokalu to ok. 11 000 zł/mkw. - oczywiście można znaleźć tańsze inwestycje, jednak zazwyczaj nie kosztują one mniej niż 8 000 zł/mkw. Ogólnie panuje przekonanie, że Trójmiasto samo w sobie jest bardzo drogim rejonem pod kątem nieruchomości w Polsce. Niemniej mieszkania w Gdyni na Dąbrowie są tu jednymi z tańszych. Być może dlatego cieszą się tak wielką popularnością wśród kupujących. W przeciwieństwie do nieruchomości położonych na dość dalekich i mało rozwiniętych obszarach Gdańska czy Gdyni, te na Dąbrowie oprócz tego, że są tanie, to jeszcze otoczone atrakcyjnymi terenami zielonymi i infrastrukturą miejską. Nie można zatem powiedzieć, że ta dzielnica to odludzie, na którym nic nie ma. Wręcz przeciwnie.

Cena mieszkania w Gdyni na Dąbrowie wydaje się atrakcyjna na tle innych obszarów tego miasta, niemniej i tak jest dość wysoka. W pobliskich mniejszych miejscowościach, jak Rumia czy Wejherowo, koszty zakupu nieruchomości są znacznie niższe, podczas gdy dojazd wychodzi podobnie. Szukając w tej okolicy własnego M, warto zwrócić uwagę na poziom rozwoju infrastruktury miejskiej czy choćby komunikacji oraz plany rozwoju - na tym polu widać zdecydowaną przewagę mieszkania w Gdyni na Dąbrowie.

Dąbrowa - wszędzie blisko

Wbrew pozorom, z tej dzielnicy można bez problemu wszędzie dojechać. Niewątpliwym atutem jest tu obecność drogi krajowej nr 20 oraz obwodnicy Trójmiasta - S6. Istotna dla mieszkańców jest zwłaszcza ta druga, ponieważ dzięki niej z Dąbrowy do Śródmieścia Gdyni można dojechać zaledwie w ok. 20 min, a do centrum Gdańska w ok. 30 min. Oczywiście do tego czasu w godzinach szczytu trzeba doliczyć korki, wychodzi więc ok. 40 min do centrum Gdyni, co jednak nadal pozostaje standardowym czasem dojazdu. Inne ważne arterie w Dąbrowie to: ul. Rdestowa, ul. Wiczlińska i ul. Nowowiczlińska, a także ul. Miętowa. Mieszkając w tej części Gdyni, warto mieć samochód.

Dzielnica jest skomunikowana z innymi częściami Trójmiasta za pomocą autobusów oraz trolejbusów, które jadą w kierunku Gdyni, Gdańska, Sopotu czy Małego Trójmiasta. Niemniej ich ilość nie jest wystarczająca - dzielnica szybko się powiększa, pojawiają się tu nowi mieszkańcy, którzy mogliby dojeżdżać komunikacją miejską do pracy czy szkoły. Jednak ze względu na niewystarczającą ilość połączeń wybierają oni samochody, co powoduje korki, przyczynia się także do powstawania smogu. Zaletą za to jest duża ilość ścieżek rowerowych, którymi można dostać się do wielu miejsc.

Modernizacja pełną parą

Dzielnica od kilku lat jest poddawana intensywnej modernizacji. Do najistotniejszych inwestycji należą m.in. podłączenie sieci kanalizacyjnych i wodociągowych, budowa chodników i ścieżek rowerowych, rozbudowa oświetlenia, remonty dróg. Dzięki temu mieszkańcom znacznie przyjemniej się żyje. Dodatkowo rozwija się tu infrastruktura miejska - pojawiają się np. nowe sklepy, choć i obecnie nie można narzekać na ich niedomiar. Funkcjonują tu m.in. Tesco z pasażem, Biedronka, Stokrotka, Żabka itd. Działa wiele zakładów fryzjerskich, kosmetyczek i siłowni, w tym 2 siłownie na świeżym powietrzu. W parku Leśna Polana można rozpalić ognisko w miejscu do tego wyznaczonym, a przy granicy z Karwinami i Wiczlinem obecny jest ogromny las, w którym można spacerować, biegać czy jeździć na rowerze. Niedaleko (ok. 20 min jazdy samochodem) jest także morze.

W Dąbrowie znajdują się żłobki i przedszkola, centrum medyczne, filia Miejskiej Biblioteki Publicznej. Odbywają się tu zajęcia z jogi, siatkówki, kursy tańca towarzyskiego, turnieje tenisa stołowego… Jednym słowem w dzielnicy sporo się dzieje, choć nie jest ona zbyt duża. Kameralny charakter Dąbrowy zachęca do wspólnych sąsiedzkich imprez, pikników i innych imprez.

Nowe mieszkania na sprzedaż na Dąbrowie

Na Dąbrowie dostępne są 3 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Dąbrowie mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 53 do 58 m², w tym:

 • mieszkania 3-pokojowe - 3 lokale

Ile kosztuje nowe mieszkanie na Dąbrowie?

Najtańsze nowe mieszkanie na Dąbrowie dostępne w sprzedaży kosztuje 527 584 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania na Dąbrowie wynosi 10 430 zł.

Aktualnie na rynku pierwotnym na Dąbrowie nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Dąbrowa - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie deweloperzy na Dąbrowie oddali do użytku 3 lokale mieszkalne. 3 lokale mieszkalne zostaną oddane do 3 miesięcy. 3 lokale mieszkalne zostaną oddane do 6 miesięcy. 3 lokale mieszkalne zostaną oddane do roku.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań na Dąbrowie, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 0 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 3 lokale
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów na Dąbrowie i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: