Piotra 4

Mieszkania na sprzedaż ul. św. Piotra, oferowane bezpośrednio przez

Flora Development

Gdynia, Śródmieście, ul. św. Piotra 4

Piotra 4

8 zdjęć

Piotra 4
Piotra 4
Piotra 4
Piotra 4

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

32 - 171/m2

Przedział pokoi

1 - 5

Kondygnacje

8

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdynia Główna - 1040 m

Przystanek Autobusowy - 790 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

41 placówek medycznych, 7 placówek edukacyjnych, 151 kawiarni i restauracji, 54 sklepy, 6 obiektów sportowych, 4 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • inteligentny dom
 • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 290 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 59 mieszkań w tym 59 lokali typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 32 do 171 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Piotra 4 to prawdziwa perła wśród gdyńskich inwestycji. Powstaje z myślą o tych, którzy odrzucają skostniałe schematy rzeczywistości i swobodnie płyną przez życie na fali równowagi pomiędzy pracą a życiem osobistym.

Zamiast przelewać morze słów, mówmy o konkretach – widok po horyzont, ocean spokoju, chłodna bryza latem i chillout na tarasie. Każde z 96 mieszkań na 7 piętrach budynku będzie posiadać duże okna, ściany o podwyższonych parametrach akustycznych, instalację przygotowaną pod montaż klimatyzacji oraz balkon lub ogródek. Dzięki morzu innowacyjnych rozwiązań zajmiesz apartament wyposażony w inteligentny system smart home, w garażu naładujesz swój samochód elektryczny, a w jednym z 5 butikowych lokali usługowych na parterze znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby miło spędzić dzień.

Dokładnie na pograniczu tętniącego życiem centrum Gdyni i kameralnych uliczek portowej części miasta powstaje przestrzeń z patentem na najwyższy standard jakości i zrównoważonego rozwoju. Oświetlenie LED zasilane fotowoltaiką, system retencji wody deszczowej czy zielone patio to nowy wymiar stylu życia, w którym dbałość o środowisko to przyjemność, a nie wyrzeczenie.

Sednem inwestycji przy Piotra 4 jest unikalne podejście do projektowania, w którym każdy detal dopracowywany jest przez eksperta w swojej dziedzinie. Na pokładzie mamy nagradzanych architektów, utalentowanych artystów, plastyka miejskiego oraz renomowane pracownie projektowania wnętrz. Efektem wspólnego wysiłku będzie miejsce, w którym życie nabiera głębi, a wewnętrzny kompas zawsze prowadzi we właściwym kierunku.

Ciesząc się wielkomiejskimi atrakcjami Gdyni, możesz jednocześnie złapać oddech od życiowych sztormów w zaciszu kameralnych alejek. Wystarczy porzucić konwenanse i odkryć nowy ląd wypełniony przemyślanymi rozwiązaniami, modernistyczną architekturą i życiową równowagą.

Inwestycja Piotra 4 znajduje się w Śródmieściu, ul. św. Piotra 4 (1 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez Flora Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Piotra 4 w sprzedaży jest 59 nowych mieszkań o powierzchni od 32 do 171 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Flora Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Śródmieście to nietypowa dzielnica, bo niemal połowę zajmuje Morze Bałtyckie. Dzieje się tak dzięki wcinającemu się w nią Portowi Wojennemu i Stoczni Gdynia. Nie dość, że dzielnica położona jest więc w bezpośrednim sąsiedztwie morza, to dodatkowo w odległości ok 100 metrów od jej granic zaczynają się Lasy Witomińskie i Trójmiejski Park Krajobrazowy. Tak wyjątkowe położenie krajobrazowe nie wyklucza jednak wielkomiejskiego charakteru dzielnicy. Znajduje się tu stacja Gdynia Główna, Akwarium Gdyńskie, Statek-Muzeum Dar Pomorza, Kino Grom czy Multikino a także Miejska Hala Targowa. Na terenie 12,5 km kw mieszka 15 tys. mieszkańców. Dzielnicę od południa i zachodu ogranicza droga wojewódzka nr 468, od wschodu Morze Bałtyckie a od północy granicę wyznacza obszar portu wojskowego. Znajdują się tu również ważne, pomorskie uniwersytety, takie jak Akademia Morska, Pomorska Wyższa Szkoła Humanistyczna czy Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piotra 4?

Z Gdyńskiego Śródmieścia można dojechać do każdego polskiego miasta dzięki dworcowi kolejowemu Gdynia Główna i PKS Gdynia. Granicę miasta wyznacza od zachodu droga wojewódzka nr 468, czyli jedna z najważniejszych trójmiejskich arterii. Z Gdyńskiego portu można dopłynąć do Szwecji, Kaliningradu, na Hel i do Gdańska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piotra 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1040 metrów od inwestycji Piotra 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Główna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piotra 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piotra 4 znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkola Podstawowa nr 21 w odległości 280 m, Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni w odległości 300 m, szkoła w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piotra 4 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gameta Gdynia Centrum Zdrowia w odległości 80 m, Gabinet ortodontyczny w odległości 140 m, EuroDentist w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piotra 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piotra 4 w odległości 370 m znajduje się boisko / kort, w odległości 590 m znajduje się boisko / kort, w odległości 770 m znajduje się Relax Center.

Data publikacji: 04.04.2023
Data aktualizacji: 04.12.2023
Flora Development logo

Flora Development

Adres biura sprzedaży:

ul. Hryniewickiego 6/5, Gdynia 81-340

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: