Garbary 68

2 zdjęcia

Garbary 68

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Garbary 68 dostępnych jest 95 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (95)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • recepcja
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 8 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 95 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 95 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 115 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Kamienica Garbary 68.

Nowoczesna kamienica w historycznym położeniu – ulica Garbary to miejsce klimatyczne, w ścisłym centrum miasta, które stanowi świetny punkt wyjścia do najważniejszych miejsc Poznania.

Kamienica Garbary 68 to połączenie wygody i luksusu dla tych, którzy cenią komfort, bliskość sklepów i restauracji, poszukują miejsca, które będzie zrealizowane z pomysłem i uwagą. To również świetna lokata kapitału – apartament w centrum miasta jest wciąż poszukiwanym obiektem, a jak pokazują dane ekonomiczne, rynek najmu w dalszym ciągu będzie się cieszył ogromnym zainteresowaniem.

Przygotowaliśmy plan apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Kamienica Garbary 68 to 95 apartamentów o powierzchni od 28 do 116 m². Na parterze zaplanowaliśmy pięć lokali handlowo-usługowych ze sklepami i restauracjami, które dodatkowo podniosą poziom wygody mieszkańców.

Zaprojektowany trzykondygnacyjny garaż podziemny to komfort parkowania w centrum miasta i bezpieczeństwo dla samochodów, motocykli i rowerów. Wybrane miejsca postojowe dodatkowo posiadają komórki lokatorskie oraz schowki, stanowiące doskonałe rozwiązanie dla przechowywania rzeczy sezonowych.

Inwestycja Garbary 68 znajduje się na Starym Mieście, ul. Garbary 68 (0.9 km od centrum Poznania), jest realizowana przez VINCI Immobilier Polska.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 95 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Garbary 68 w sprzedaży jest 95 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 115 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców VINCI Immobilier Polska przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Garbary 68?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Garbary 68 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Garbary 68 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wielka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Garbary 68 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Garbary 68 znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepublincza artystyczna szkoła policealna w Poznaniu w odległości 120 m, Regionalny Ośrodek Edukacji Szkoła Policealna w odległości 140 m, ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 4 w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Garbary 68 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Garbary 68 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Sofit studio.

Data publikacji: 12.01.2023
Data aktualizacji: 18.01.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starym Mieście

Oferty na Starym Mieście

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: