Wiadomości mieszkaniowe

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Regionalne - Szczecin

6 października 2020

Oddaj swój głos!

Średnia ocen 3/5 na podstawie 1 głosów

Osiedle Spiska – zamieszkaj na Gumieńcach

Osiedle Spiska jest najnowszą inwestycją realizowaną przez Vastbouw Polska Sp. z o.o. w Szczecinie. Zachwyca swoim nowoczesnym wyglądem i zachęca dobrą lokalizacją. Sprawdź!

Osiedle Spiska – zamieszkaj na Gumieńcach

Wśród 112 lokali mieszkalnych w dwóch budynkach, miejsce dla siebie znajdą Ci, którzy cenią sobie spokój, a jednocześnie bliskość do centrum miasta. Większość mieszkań posiada balkony, a lokale znajdujące się na parterze — ogródki. Ta dodatkowa przestrzeń pozwala przyjemnie spędzić wolny czas wiosną oraz latem. W ofercie sprzedaży znajdują się kawalerki oraz większe, 2. i 3. pokojowe mieszkania.  

Inwestycja mieści się przy ulicy Spiskiej w zachodniej, lewobrzeżnej dzielnicy Szczecina — Gumieńce. Bliskość centrum handlowego, przychodni oraz placówek edukacyjnych staje się dużym plusem lokalizacji naszego osiedla. Warto o tym pamiętać przy podejmowaniu decyzji o kupnie mieszkania. Osiedle położone jest również blisko Jeziora Słonecznego, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli aktywnie spędzać wolny czas. Otoczeni zielenią odpoczną i się zrelaksują. 

Osiedle Spiska w Szczecinie - wizualizacja

Na terenie osiedla znajduje się skwer oraz plac zabaw, dlatego inwestycja staje się atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Osiedle będzie ogrodzone i zamknięte. Przy wjazdach zostaną zamontowane szlabany i bramy wjazdowe, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo zarówno dzieciom, jak i dorosłym mieszkańcom osiedla. Jest również możliwość uruchomienia całodobowego monitoringu. Dodatkowo w ramach zagospodarowania osiedla oferujemy miejsca postojowe zewnętrzne. Wśród miejsc garażowych w kondygnacji podziemnej zaplanowaliśmy także stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, aby wspierać ochronę środowiska i dopasować się do nowoczesnych technologii.

Zakończenie pierwszego etapu budowy osiedla planuje się na lipiec 2022 r. wiele mieszkań znalazło już swoich nabywców. Ty też możesz już dziś zarezerwować swoje wymarzone mieszkanie!

 

Wspomniani deweloperzy

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami z rynku pierwotnego,
polub nasz fanpage Mieszkaniowe Inspiracje

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij go!

Dodaj komentarz

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.
Pola oznaczone gwiazdką * są obowiązkowe.

0 Komentarzy