Osiedle Spiska – zamieszkaj na Gumieńcach

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Data publikacji: 06.10.2020, Data aktualizacji: 06.10.2020

Średnia ocen 4/5 na podstawie 4 głosów

Osiedle Spiska – zamieszkaj na Gumieńcach
Osiedle Spiska jest najnowszą inwestycją realizowaną przez Vastbouw Polska Sp. z o.o. w Szczecinie. Zachwyca swoim nowoczesnym wyglądem i zachęca dobrą lokalizacją. Sprawdź!

Wśród 112 lokali mieszkalnych w dwóch budynkach, miejsce dla siebie znajdą Ci, którzy cenią sobie spokój, a jednocześnie bliskość do centrum miasta. Większość mieszkań posiada balkony, a lokale znajdujące się na parterze — ogródki. Ta dodatkowa przestrzeń pozwala przyjemnie spędzić wolny czas wiosną oraz latem. W ofercie sprzedaży znajdują się kawalerki oraz większe, 2. i 3. pokojowe mieszkania.  

Inwestycja mieści się przy ulicy Spiskiej w zachodniej, lewobrzeżnej dzielnicy Szczecina — Gumieńce. Bliskość centrum handlowego, przychodni oraz placówek edukacyjnych staje się dużym plusem lokalizacji naszego osiedla. Warto o tym pamiętać przy podejmowaniu decyzji o kupnie mieszkania. Osiedle położone jest również blisko Jeziora Słonecznego, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli aktywnie spędzać wolny czas. Otoczeni zielenią odpoczną i się zrelaksują. 

Osiedle Spiska w Szczecinie - wizualizacja

Na terenie osiedla znajduje się skwer oraz plac zabaw, dlatego inwestycja staje się atrakcyjna dla rodzin z dziećmi. Osiedle będzie ogrodzone i zamknięte. Przy wjazdach zostaną zamontowane szlabany i bramy wjazdowe, dzięki czemu zapewniamy bezpieczeństwo zarówno dzieciom, jak i dorosłym mieszkańcom osiedla. Jest również możliwość uruchomienia całodobowego monitoringu. Dodatkowo w ramach zagospodarowania osiedla oferujemy miejsca postojowe zewnętrzne. Wśród miejsc garażowych w kondygnacji podziemnej zaplanowaliśmy także stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych, aby wspierać ochronę środowiska i dopasować się do nowoczesnych technologii.

Zakończenie pierwszego etapu budowy osiedla planuje się na lipiec 2022 r. wiele mieszkań znalazło już swoich nabywców. Ty też możesz już dziś zarezerwować swoje wymarzone mieszkanie!

 

Subskrybuj RynekPierwotny.pl w Google News

PODZIEL SIĘ:

OCEŃ ARTYKUŁ:

Komentowanie dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników.

  Artykuły powiązane

  Regionalne

  Rynek nieruchomości

  Wiadomości

  Wnętrza

  Inne

  Udostępnij
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: