Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania powiat żyrardowski

2 oferty w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowa Strefa
  gotowe
  Nowa Strefa to nowe miejsce na mapie Żyrardowa. Nowoczesna inwestycja mieszkaniowa powstaje właśnie przy ul. Ks. J. Popiełuszki 8 niedaleko centrum Żyrardowa. W czterokondygnacyjnym budynku niebawem znajdzie się 98 wyjątkowych mieszkań. Idea wykreowania komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni, połączona z dbałością o każdy szczegół, tworzy miejsce przyjazne do życia.Powstający budynek o jasnej elewacji i prostej bryle architektonicznej wyróżni się na tle otoczenia. Harmonijną całość tworzą nie tylko starannie zaprojektowane części wspólne czy spójna kolorystyka, ale również wysokiej jakości wykończenia.Z Nowej Strefy do ścisłego centrum Żyrardowa dzieli nas tylko 5 minut autem. Dworzec PKP Żyrardów, jedna ze stacji na trasie Łódź - Warszawa, oddalony jest od inwestycji o niecałe 2 km. Natomiast do Autostrady A2 dojedziemy w niecałe 10 minut.

  Nowa Strefa

  ul. Ks. J. Popiełuszki 8 , Żyrardów(20 km od Sochaczewa)
  JHM DEVELOPMENT S.A.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Pałaca 37
  Oferta archiwalna
  Osiedle Pałaca 37 to komfortowy jedenastokondygnacyjny budynek mieszkalny z dwupoziomowym garażem podziemnym, charakteryzujący się położeniem w cichej i bezpiecznej okolicy, dogodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum. Miejsce dla osób, które cenią bezpieczeństwo i wygodny dojazd do pracy, szkoły czy sklepów. Idealne dla tych, którzy oczekują wysokiego standardu za rozsądną cenę. Lokale mieszkalne zaplanowane zostały tak, by zapewnić maksimum wygody. Nowoczesna architektura, standard oraz jakość materiałów wykończeniowych potwierdzają wyjątkowość tej inwestycji.Osiedle Pałaca 37 to osiedle, w którym wyjątkowy design współgra z wysokim komfortem. Komfort i wygodę zapewni mieszkańcom dwupoziomowy garaż podziemny oraz cicha i szybkobieżna winda, a także zewnętrzne miejsca parkingowe. Bryła budynku, charakteryzuje się nowoczesnymi trendami i proporcjami z uwzględnieniem kameralnych balkonów ze szklanymi balustradami oraz wygodnymi loggiami. Osiedle Pałaca 37 to miejsce przyjazne mieszkańcom otoczone od północnej strony eko-parkiem.

  Osiedle Pałaca 37

  od 5 400 zł/m2
  ul. Kapitana Pałaca 37 , Żyrardów(19.9 km od Sochaczewa)
  Rembud Development
 • Osiedle Pastelowe
  Oferta archiwalna
  PASTELOWE TO KOMFORTOWE OSIEDLE ZLOKALIZOWANE W MSZCZONOWIE U ZBIEGU ULIC ŁUGOWEJ I ROLNICZEJ.Składa się z ośmiu nowoczesnych budynków o niebanalnej, zgrabnej architekturze. Projekt osiedla wyróżnia szczególnie pastelowa kolorystyka elewacji poszczególnych budynków - ciepła i miła ma oddać pozytywny klimat osiedla. Każdy z ośmiu budynków będzie posiadał dwie kondygnacje oraz poddasze użytkowe. Na każdej z kondygnacji zaprojektowano cztery komfortowe mieszkania. Wyjątek stanowi jeden budynek, gdzie na parterze przewidziano lokal usługowy. Dla wygody mieszkańców w każdym z budynków będzie winda.Na Osiedlu Pastelowym są dostępne własnościowe mieszkania dwu i trzy pokojowe od ok. 30 m2 do ok. 70 m2. Dobre doświetlenie zapewniają duże panoramiczne okna. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze przypisane są tarasy z ogródkami nawet do 85 m2, powyżej przewidziano balkony. Zaprojektowano trzy wjazdy na osiedle: dwa z ulicy Rolniczej oraz jeden z ul. Ługowej. Do dyspozycji mieszkańców będzie parking. Całe osiedle zostanie ogrodzone i harmonijnie wzbogacone zielenią. Jako pierwsze wznoszone są dwa budynki – A8 Czerwony – oddanie do użytkowania do 30.06.2014 r. – oraz A7 Błękitny – oddanie do użytkowania do 31.08.2014 r.Podpisujemy już umowy! Nie czekaj bo wybór będzie coraz mniejszy!Chciałbyś wynająć mieszkanie? Czekamy na Twój telefon! Zapraszamy do zapoznania się z rzutami mieszkań oraz obejrzenia mieszkań na budowie -biuro sprzedaży czynne jest na budowie w każdy wtorek i czwartek w godzinach 12:00-16:00.Od 1. kwietnia: wtorek i czwartek: 15:00-18:00 oraz w soboty 10:00-14:00Dlaczego właśnie Mszczonów?To miasto wielokrotnie doceniane za wewnętrzny rozwój i organizację. Położone u zbiegu najważniejszych dróg łączących jedne z największych polskich metropolii, Warszawy i Łodzi, oraz okoliczne miasta Żyrardów, Skierniewice i Grójec. Miejsce z przyszłością, oferujące doskonałe perspektywy dla mieszkańców i rozwój przedsiębiorstw. Żyjesz dynamicznie, budujesz plany na przyszłość tak jak to miasto? Zamieszkaj na Osiedlu Pastelowym!

  Osiedle Pastelowe

  ul. Ługowa 76 , Mszczonów(26.5 km od Rawy Mazowieckiej)
  INVEST 15 Sp. z o.o.
 • ul. Środkowa 37
  Oferta archiwalna
  WITAMY PAŃSTWA I DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE SIĘ KOLEJNĄ NASZĄ INWESTYCJĄ !Tym razem , wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom już na etapie projektowania udostępniamy Państwu, rzuty pięter z rozrysowanymi układami mieszkań.UWAGA !!! Do czasu uzyskania pozwolenia na budowę możecie Państwo spotkać się z nami i wnosić zmiany i uwagi do wybranych przez siebie mieszkań. My, w miarę możliwości je uwzględnimy i dzięki temu kupicie Państwo mieszkanie zaprojektowane przez Siebie, spełniające wasze oczekiwania !Nowa inwestycja zlokalizowana jest w Żyrardowie przy ulicy Środkowej róg Kościuszki. Budynek będzie wznoszony na działce o powierzchni około 2500 m2. Teren po zakończeniu budowy będzie ogrodzony i monitorowany z kontrolą dostępu.Na terenie działki znajdą się miejsca parkingowe i tereny zielone. Nowoczesny budynek będzie posiadał ciekawą architekturę ( znowu wprowadzimy w Żyrardowie nowe materiały i ciekawą elewację – jak to miało miejsce w przypadku zrealizowanego ostatnio budynku przy ul. Froehlich / Kacprskiej .) Budynek będzie posiadał garaż podziemny oraz V kondygnacji nadziemnych ( parter i IV piętra – Uwaga piętra III i IV posiadają już rezerwacje ! – o szczegóły proszę pytać w biurze sprzedaży, na spotkaniu ).

  ul. Środkowa 37

  ul. Środkowa 37 , Żyrardów(21 km od Sochaczewa)
  Diamond Building Development Sp. z o.o.
 • Ul. Froehlich 3
  Oferta archiwalna
  Wzniesiony budynek to obiekt V-kondygnacyjny, z IV kondygnacjami nadziemnymi i jedną kondygnacją podziemną ( garaż ).Bryła budynku nawiązuje do otaczającej go zabudowy wielorodzinnej , ale z uwagi na kolorystykę, użyte materiały, ciekawą elewację z elementami dekoracji zielenią, wyróżnia się na tle budynków osiedla.W budynku wydzielono jedną funkcję : mieszkalną.Mieszkania zaprojektowano jako lokale jednopoziomowe. Na kondygnacjach zaprojektowano układ 11-tu lub 12-tu lokali w skrzydłach lewym lub prawym po 6 lokali, co zapewni ciszę i komfort.Przestronne korytarze, cichobieżna winda zjeżdżająca do poziomu garażu, ułatwi mieszkańcom komunikację w pionie i poziomie ciągów komunikacyjnych.Budynek posiada własny węzeł cieplny – co w znacznym stopniu ogranicza wydatki mieszkańców związane z ogrzewaniem.Na każdym piętrze zaprojektowano wnękę , mającą służyć na miejsce do pozostawienia wózków.Budynek oddany do użytkowania w 2013 roku.

  Ul. Froehlich 3

  ul. Joanny Froehlich 3 , Żyrardów(20.3 km od Sochaczewa)
  Diamond Building Development Sp. z o.o.
 • Słoneczne domy
  Oferta archiwalna
  Nasz projekt to szansa na zamieszkanie w atrakcyjnym i prestiżowym miejscu w centrum Żyrardowa. Znakomita lokalizacja przy ul. Hulki-Laskowskiego 4 oraz estetyczna i elegancka architektura  dwóch budynków, bez wątpienia wyróżnia tę inwestycję na tle tej części miasta.    Oferta mieszkaniowa zawiera 83 mieszkania o pow. od 38,70m2 do 88,70m2. W budynkach znajdują  się podziemne garaże.Inwestycję charakteryzuje funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz duże powierzchnie balkonów, co sprawia, że mieszkania są bardzo przestrzenne. Mieszkańcy większości lokali położonych na parterze mają do dyspozycji parcele przydomowe.    Wiemy, że przy wyborze mieszkania niezwykle ważna jest dobra lokalizacja.Nasza oferta spełnia w 100% ten warunek, bowiem zlokalizowana jest w samym centrum miasta, co zapewnia oszczędność czasu i wygodę.W pobliżu znajdują się: dworzec PKP, szkoły, przedszkola, szpitale oraz inne punkty użyteczności publicznej. Ponadto, Żyrardów dzieli stosunkowo niewielka odległość od Warszawy. Kolej zapewnia szybkie połączenie z centrum stolicy.   Inwestycja jest całkowicie zrealizowana i zakończona. Sprzedajemy ostatnią partie mieszkań.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Słoneczne domy

  ul. Hulki-Laskowskiego 4, ul. Basińskiego 3 , Żyrardów(22 km od Sochaczewa)
  JHM DEVELOPMENT S.A.
 • Piękna 27
  Oferta archiwalna
  Inwestycja "PIĘKNA 27 " to budynek mieszkalny o nowoczesnej architekturze i wysokich standardach wykończenia.Dysponujemy 30 lokalami mieszkalnymi o pow.od 30 m2 do 64 m2,jak również 4 lokalami usługowymi o pow.37.45 m2, 53.67 m2, 63.89 m i 80.19m2. Budynek sześciokondygnacyjny o pięciu kondygnacjach nadziemnych z dwoma niezależnymi wejściami do budynku. Wyposażony w jedną klatkę schodową i cichobieżną windę. W podziemiu znajduje się jedna kondygnacja garażowa z 22 miejscami postojowymi.W ofercie dostępnych jest sześć niezależnych miejsc garażowych,miejsca postojowe zewnętrzne jak również komórki lokatorskie.Przestrzeń i bezpieczeństwo zapewnia usytuowanie na ogrodzonym terenie.Bardzo korzystne ceny umożliwiają realizację programu MDM.Budynek znajduje się w centrum miasta,niedaleko parku ,przedszkola,szkoły podstawowej i gimnazjum,szpitala,jak również Ośrodka Sportowego. Idealny dojazd do autostrady A2 (jedyne 6 km) to niebywały atut lokalizacji budynku.W niedalekiej odległości stacja PKP

  Piękna 27

  ul. Piękna 27 , Żyrardów(20.3 km od Sochaczewa)
  Mak-Bud Development

Informacje o powiecie żyrardowskim

W powiecie żyrardowskim dostępne są 2 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w powiecie żyrardowskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchni 70 m2, w tym lokale:

 • 4-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie żyrardowskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie żyrardowskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: