Słoneczne domy

Oferta archiwalna

Żyrardów, ul. Hulki-Laskowskiego 4, ul. Basińskiego 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Słoneczne domy

8 zdjęć

Słoneczne domy
Słoneczne domy
Słoneczne domy
Słoneczne domy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 83 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nasz projekt to szansa na zamieszkanie w atrakcyjnym i prestiżowym miejscu w centrum Żyrardowa. Znakomita lokalizacja przy ul. Hulki-Laskowskiego 4 oraz estetyczna i elegancka architektura  dwóch budynków, bez wątpienia wyróżnia tę inwestycję na tle tej części miasta.    Oferta mieszkaniowa zawiera 83 mieszkania o pow. od 38,70m2 do 88,70m2. W budynkach znajdują  się podziemne garaże.

Inwestycję charakteryzuje funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz duże powierzchnie balkonów, co sprawia, że mieszkania są bardzo przestrzenne. Mieszkańcy większości lokali położonych na parterze mają do dyspozycji parcele przydomowe.    Wiemy, że przy wyborze mieszkania niezwykle ważna jest dobra lokalizacja.

Nasza oferta spełnia w 100% ten warunek, bowiem zlokalizowana jest w samym centrum miasta, co zapewnia oszczędność czasu i wygodę.

W pobliżu znajdują się: dworzec PKP, szkoły, przedszkola, szpitale oraz inne punkty użyteczności publicznej. Ponadto, Żyrardów dzieli stosunkowo niewielka odległość od Warszawy. Kolej zapewnia szybkie połączenie z centrum stolicy.   Inwestycja jest całkowicie zrealizowana i zakończona. Sprzedajemy ostatnią partie mieszkań.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Inwestycja Słoneczne domy znajduje się w Żyrardowie, ul. Hulki-Laskowskiego 4, ul. Basińskiego 3 (22 km od Sochaczewa), została zrealizowana przez JHM DEVELOPMENT S.A.

Inwestycja Słoneczne domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne domy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JHM DEVELOPMENT S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne null

Lokalizacja inwestycji

Żyrardów to miasto położone w zachodniej części Mazowsza, w odległości 45 km od Warszawy. Miasto zajmuje obszar o powierzchni ok. 14 km2 i jest miejscem zamieszkania dla ponad 41 tys. osób. Centralną część Żyrardowa stanowi zabytkowa osada fabryczna z XIX w. oraz doskonale zachowane obiekty postindustrialne, jak: pozostałości zakładów lniarskich, budynki mieszkalne dla robotników, osiedle willowe czy budynki użyteczności publicznej. Dawne obiekty są obecnie adaptowane do celów usługowo-mieszkaniowych, zaś nowsze budynki mieszkalne to: wille, domy jednorodzinne i niskie bloki. Największym obszarem zieleni jest Park Krajobrazowy im. K. Dittricha, zaś strefami rekreacji: Aqua Żyrardów i Zalew Żyrardowski. Zlokalizowane są tutaj takie zakłady produkcyjne jak: montownia telewizorów LCD czy Polmos Żyrardów, zaś kompleksy handlowo-usługowe to 2 galerie handlowe: Dekada i Stara Garbarnia.

Komunikacja

W pobliżu zachodniego krańca Żyrardowa przebiega droga krajowa nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), zaś ważną arterią w obrębie miasta jest droga wojewódzka nr 719, która łączy Warszawę z powiatami: pruszkowskim, grodziskim i żyrardowskim. Do Warszawy można dojechać również autostradą A2 (40 minut samochodem) oraz drogą expresową S8. Z Żyrardowa do stolicy kursują pociągi, np. linie Kolei Mazowieckich, Regio, InterCity (25 minut do stacji Dworzec Centralny) oraz autobusy PKS, zaś komunikacja miejska to 11 lokalnych linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczne domy?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczne domy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Słoneczne domy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żyrardów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słoneczne domy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne domy znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Miejski Ogród Jordanowski w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczne domy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczne domy w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty w Żyrardowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: