Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Górna
  Oferta archiwalna
  II ETAP Osiedle Górna w sprzedażyNa osiedlu Wyszogrodzka, przy ulicy Górnej powstaje nowe osiedle domów wielorodzinnych. Teren ten jest nową rozwojową lokalizacją łączącą  w sobie walory centralnego usytuowania w mieście z zaletami spokojnego położenia w okolicach Wisły. Czy do centrum na Stare Miasto, czy na zakupy do galerii handlowych na Podolszycach wszędzie jest równie blisko i wygodnie do dotarcia. Nasza inwestycja realizuje plany nowoczesnego osiedla kameralnych budynków jednoklatkowych.Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkań.Podstawowe dane o inwestycji:Lokalizacja: Płock, ul. Górna, południowa część osiedla Wyszogrodzka.Etap Górna II nawiązuje do architektury powstałego wcześniej etapu osiedla Górna I. Osiedle Górna II składa się z 6 bloków czterokondygnacyjnych, osadzonych na garażach podziemnych po 16 mieszkań każdy. Do każdego mieszkania przyporządkowany jest podziemny, zamknięty garaż z bezpośrednim wejściem do klatki schodowej. Tu znajduje się również pomieszczenie na wózki i rowery.W naszej ofercie mieszkania od 39 m2 do 73 m2 – w pełni elastyczne rozkłady mieszkań do własnej aranżacji wersje 2, 3, 4 pokojowePowierzchnie mieszkań:2-pokojowe: 39 m2, 42 m2,3-pokojowe: 51 m2, 54 m2, 58 m2, 61 m2, 67 m2, 69 m2, 73 m2,4-pokojowe: 67 m2, 69 m2, 73 m2Cena za m2 od 3.990 zł brutto (zawiera już 8% podatku VAT)Osiedle jest ogrodzone.Termin oddania do użytku: sukcesywnie od IV kwartału 2011Forma własności nieruchomości: własność hipoteczna

  Osiedle Górna

  ul. Górna , Płock(1.6 km od centrum)
  Amabud Sp. z o.o.
 • Kolegialna Residence
  Oferta archiwalna
  Kolegialna Residence to kameralna nowa inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w centrum Płocka. Budynek mieszkalny powstał z połączenia odrestaurowanego istniejącego budynku i dobudowanej od strony podwórza nowej części mieszkalnej.Budynek ulokowany jest przy ulicy Kolegialnej 21 w bezpośrednim sąsiedztwie Szkoły Muzycznej, Banku, Urzędu i innych działalności usługowych Inwestycja ta to idealne miejsce do zamieszkania, zaprojektowane z myślą o tych, którzy doceniają wysoki standard wykończenia wnętrz, lokalizację i przestrzeń otaczającą lokum. Budynek zawiera 83 lokale mieszkalne o różnej powierzchni, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Nowe mieszkania dostępne są w metrażach od 30 m2 do ponad 120m2 (mieszkania dwupoziomowe) i zapewniają funkcjonalny rozkład i możliwość elastycznego rozplanowania oraz urządzenia wnętrz. Wszystkie apartamenty posiadają duże, wysokie okna, a większość z nich – przestronne balkony, które tworzą dodatkowe możliwości aranżacyjne i powiększają dostępną przestrzeń. W podziemnej hali garażowej zaprojektowano miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie. Na dachu dobudowanej części inwestycji znajdować się będzie zielona przestrzeń rekreacyjna, dostępna dla mieszkańców. Dzięki temu w centrum miasta można będzie oderwać się i odpocząć od codziennego zgiełku ulicy.Inwestycja została zaprojektowana przez warszawską Pracownię Projektową Archikar a głównym projektantem jest architekt Adam Karkusiewicz. Wieloletnie doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz nastawienie na potrzeby przyszłych mieszkańców zaowocowały stworzeniem projektu, który zadowoli potrzeby najbardziej wymagających klientów. Pracownia specjalizuje się w projektowaniu budynków o podwyższonym standardzie oraz w klasycznych stylach architektonicznych.

  Kolegialna Residence

  ul. Kolegialna 21 , Płock(0.7 km od centrum)
  Kolegialna Residence Sp. z o.o.
 • Przyszkolna - B2
  Oferta archiwalna
  Drugi budynek w ofercie Interbud to jednoklatkowy blok z wybudowanymi dziewięcioma mieszkaniami na trzech kondygnacjach. Osiedle znajduje się w malowniczej okolicy, tuż przy spadku skarpy. Ponad drzewami sąsiedniej działki z budynku rozciąga się piękna panorama Płocka i kombinatu. Trzy kilometry po chodniku (i ścieżce rowerowej) do jeziora Górskiego w Łącku, a jeszcze bliżej do Włocławsko-Gostynińskiego parku krajobrazowego (strefa Natura 2000 Uroczyska Łąckie)Do każdego mieszkania przypisana jest komórka lokatorska. Doprowadzony będzie również szybki światłowód operatora Orange. Mieszkania ogrzewane paliwem ekologicznym (gazem propan) w kotłowni na potrzeby bloku. Dzięki grubej warstwie styropianu i wydajnej kotłowni koszty ogrzewania są niskie co możemy powiedzieć na podstawie doświadczenia z budynków o podobnej technologii wykonania i ogrzewania. Mieszkania zaprojektowane zostały z aneksami kuchennymi. Kuchnia mogą być zasilane wyłącznie elektrycznie - w mieszkaniach nie ma instalacji gazowej. Niewątpliwym atutem są niezwykle rozległe balkony (9 m2 lub 12m2) - idealne do wypoczynku całą rodziną. W łazienkach kładziemy poziomy kanalizacyjne.Zachęcamy do zakupu miejsca postojowego w hali garażu podziemnego [20.000,00 zł]. Niewielka działka ma niewiele miejsc do parkowania na zewnątrz, a dodatkowy parking urządzony zostanie wzdłuż drogi dojazdowej, w której udział nabywa się wraz z mieszkaniem.W przypadku gdy klient odpowiednio wcześnie zdecyduje się na zakup mieszkania, możemy ułożyć odpływy oraz umieścić gniazdka i wyjścia na lampy inaczej niż jest to zaprojektowane, jeśli przyszły właściciel ma takie życzenie.Termin oddania do użytkowania (zamieszkania): kwiecień 2021Budynek będzie zarządzany w ramach wspólnoty mieszkaniowej zgodnie z ustawą o własności lokali.

  Przyszkolna - B2

  od 4 510 zł/m2
  ul. Przyszkolna 12 , Płock(5 km od centrum)
  PBU Interbud Płock
 • Przyszkolna
  Oferta archiwalna
  Pierwszy budynek na mini-osiedlu Przyszkolna B1-B2 w ofercie Interbud to jednoklatkowy blok z wybudowanymi siedemnastoma mieszkaniami na trzech kondygnacjach. Osiedle znajduje się w malowniczej okolicy, tuż przy spadku skarpy. Ponad drzewami sąsiedniej działki z budynku rozciąga się piękna panorama Płocka i kombinatu. Trzy kilometry po chodniku (i ścieżce rowerowej) do jeziora Górskiego w Łącku, a jeszcze bliżej do Włocławsko-Gostynińskiego parku krajobrazowego (strefa Natura 2000 Uroczyska Łąckie)Przed budynkiem oraz w wybudowanym pod nim garażu znajdują się miejsca parkingowe (20.000 Typ 1 [we wnękach] i 15.000 Typ2 [wzdłuż ściany garażu]) do kupienia wraz z mieszkaniem. Doprowadzony będzie szybki światłowód od operatora Orange. Mieszkania ogrzewane paliwem ekologicznym (gazem propan) w kotłowni na potrzeby bloku. Dzięki grubej warstwie styropianu i wydajnej kotłowni koszty ogrzewania są niskie co możemy powiedzieć na podstawie doświadczenia z budynków o podobnej technologii wykonania i ogrzewania. Mieszkania zaprojektowane zostały z aneksami kuchennymi. Kuchnia mogą być zasilane wyłącznie elektrycznie - w mieszkaniach nie ma instalacji gazowej. Niewątpliwym atutem są duże balkony - idealne do wypoczynku. W łazienkach kładziemy poziomy kanalizacyjne.Termin oddania do użytkowania (zamieszkania): październik 2020Budynek będzie zarządzany w ramach wspólnoty mieszkaniowej zgodnie z ustawą o własności lokali. Tymczasowy zarządca do czasu ukształtowania wspólnoty zostanie wyznaczony przez dewelopera.

  Przyszkolna

  od 4 368 zł/m2
  ul. Przyszkolna 14 , Płock(5 km od centrum)
  PBU Interbud Płock
 • Osiedle "Żyzna"
  Oferta archiwalna
  Budynki nr 7 i nr 8 Osiedle ŻyznaZapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań w powstających budynkach nr 7 i nr 8, na Osiedlu Żyzna. Prace na budowie rozpoczęły się latem 2018 roku, maksymalny termin oddania budynku do użytkowania to koniec 2020 roku, wszystko wskazuje jednak na to, że budowa zakończy się wcześniej. W budynkach znajdzie się łącznie 48 mieszkań – po 24 w każdym.Prace na na budowie budynków nr 7 i nr 8 prowadzone będą równolegle. Zachodnia ściana budynku nr 8 i wschodnia ściana budynku nr 7 będą do siebie przylegać – komunikację pomiędzy budynkami umożliwi przejście zaprojektowane na poziomie piwnic. Każdy z budynków będzie składał się z dwóch klatek schodowych. Na poziomie piwnic budynku nr 7 zaprojektowana została hala garażowa. Pod budynkiem nr 8 przewidziano komórki lokatorskie i indywidualne garaże. Przed budynkami zaprojektowano ogólnodostępne miejsca postojowe.Inwestycja realizowana jest zgodnie z Ustawą o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego z dnia 16 września 2011 roku – środki wpłacane przez nabywcę mieszkania trafiają na indywidualny Zamknięty Mieszkaniowy Rachunek Powierniczy, na konto dewelopera trafiają one dopiero po przeniesieniu prawa własności na nabywcę.Rozpoczęcie budowy budynku nr 10Z wielką radością informujemy, iż w lipcu 2019 roku rozpoczęliśmy prace na budowie budynku nr 10 na Osiedlu Żyzna. Będzie to pierwszy na naszym osiedlu budynek wyposażony w windę, która umożliwiała będzie komunikację od poziomu hali garażowej do poziomu trzeciego piętra.W jednoklatkowym, trzypiętrowym budynku przewidziano 36 mieszkań o powierzchni od 40 do 78 m2. Udogodnieniem dla mieszkańców będą komórki lokatorskie usytuowana na poziomie mieszkań i wózkownia na każdym piętrze. W hali garażowej przewidziano miejsca postojowe dla 13 aut.Maksymalny termin zakończenia budowy to marzec 2021 roku.

  Osiedle "Żyzna"

  ul. Żyzna , Płock(4.1 km od centrum)
  INVEST BUD Sp. z o.o.
 • Osiedle Nowy Manhattan
  Oferta archiwalna

  Osiedle Nowy Manhattan

  od 4 600 zł/m2
  al. Kobylińskiego , Płock(1.6 km od centrum)
  WP Development
 • Osiedle Armii Krajowej
  Oferta archiwalna
  Osiedle Armii Krajowej to zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych, które powstają w sercu Podolszyc Północ, to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć rytm miasta i być jego częścią - nie rezygnując z odrobiny spokoju i możliwości odpoczynku wśród zieleni.Osiedle, które budujemy posiada następujące atuty: nowoczesna architektura, bliskość terenów zielonych oraz świetne połączenia komunikacyjne.Osiedle Armii Krajowej, to eleganckie bryły budynków tworzące współczesny obraz nowoczesnego osiedla o wysokości do czterech kondygnacji z 140 mieszkaniami, 67 garażami usytuowanymi w podziemnych kondygnacjach budynków oraz komórki lokatorskie i ogólnodostępne miejsca postojowe na terenie osiedla. W swojej ofercie posiadamy mieszkania o metrażach od 40 m2 do 80 m2. Funkcjonalne rozkłady mieszkań umożliwiają indywidualną aranżację według oczekiwań przyszłego lokatora.Jasne elewacje i stolarka okienna w kolorze złotego dębu podkreślą nowoczesny charakter inwestycji, a przyjazna architektura wkomponuje się w tutejsze otoczenie. Osiedle zostało zaprojektowane z pełnym zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną, całkowicie ogrodzone. Duże odległości od budynków, plac zabaw dla dzieci stworzą naszym Klientom poczucie wygody i przestronności.Powyższe atuty oddadzą pozytywną energię tego wyjątkowego miejsca.

  Osiedle Armii Krajowej

  ul. Armii Krajowej , Płock(3.6 km od centrum)
  INVEST BUD Sp. z o.o.

Informacje o powiecie płockim

Powiat płocki został utworzony w ramach reformy administracyjnej w 1999 roku. Jest częścią województwa mazowieckiego, a jednocześnie jednym z największych powiatów w województwie i kraju. Składają się na niego: gminy miejskie: Drobin, Gąbin, Wyszogród i gminy wiejskie: Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Łąck, Mała Wieś, Nowy Duninów, Radzanowo, Słubice, Słupno, Stara Biała, Staroźreby. Ciekawostką jest, że większość nazw własnych (miejscowości, rzek itp.) są często jednym śladem przeszłości powiatu. Przykładem są nazwy: Bielsk - utworzone od słowa biel, czyli mokradło, bagnista łąka, Zakrzewo - od miejsca położonego za krzakami, czy nazwy wsi: Staroźreby - żreb, czyli miara roli, łan, Kobylniki - od hodowli koni oraz Kuchary czy Szewce - od wykonywanego zawodu.

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: