Ul. Froehlich 3

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Joanny Froehlich, oferowane bezpośrednio przez Diamond Building Development Sp. z o.o.

Żyrardów, ul. Joanny Froehlich 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Ul. Froehlich 3

7 zdjęć

Ul. Froehlich 3
Ul. Froehlich 3
Ul. Froehlich 3
Ul. Froehlich 3

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Strefa

  Nowa Strefa

  JHM DEVELOPMENT S.A.

  Mieszkanie Żyrardów
  ul. Ks. J. Popiełuszki 8
  20 km od Sochaczewa
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 70 m2
  • Mieszkań: 2
  • Pokoje: 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Opis Inwestycji

Wzniesiony budynek to obiekt V-kondygnacyjny, z IV kondygnacjami nadziemnymi i jedną kondygnacją podziemną ( garaż ).

Bryła budynku nawiązuje do otaczającej go zabudowy wielorodzinnej , ale z uwagi na kolorystykę, użyte materiały, ciekawą elewację z elementami dekoracji zielenią, wyróżnia się na tle budynków osiedla.

W budynku wydzielono jedną funkcję : mieszkalną.

Mieszkania zaprojektowano jako lokale jednopoziomowe. Na kondygnacjach zaprojektowano układ 11-tu lub 12-tu lokali w skrzydłach lewym lub prawym po 6 lokali, co zapewni ciszę i komfort.

Przestronne korytarze, cichobieżna winda zjeżdżająca do poziomu garażu, ułatwi mieszkańcom komunikację w pionie i poziomie ciągów komunikacyjnych.

Budynek posiada własny węzeł cieplny – co w znacznym stopniu ogranicza wydatki mieszkańców związane z ogrzewaniem.

Na każdym piętrze zaprojektowano wnękę , mającą służyć na miejsce do pozostawienia wózków.

Budynek oddany do użytkowania w 2013 roku.

Inwestycja Ul. Froehlich 3 znajduje się w Żyrardowie, ul. Joanny Froehlich 3 (20.3 km od Sochaczewa), została zrealizowana przez Diamond Building Development Sp. z o.o.

Inwestycja Ul. Froehlich 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 46 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ul. Froehlich 3 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Diamond Building Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 46 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Konstrukcja budynku

Budynek wzniesiony został w technologii „ramy H„ Elementy nośne budynku – słupy żelbetowe oparte na ławach i stopach żelbetowych oraz stropy monolityczne wylewane na mokro.

Dach

w konstrukcji stropodachu żelbetowego.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe – PCV.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do lokalu – antywłamaniowe.

Posadzka

wylewki cementowe.

Ściany

-Ściany fundamentowe żelbetowe/bloczki betonowe. -Ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych/bloczków gazobetonowych wykończone tynkiem cienkowarstwowym na izolacji termicznej, elementy klinkierowe. -Ściany wewnętrzne konstrukcyjne murowane z bloczków silikatowych.

Parapety wewnętrzne

konglomerat.

Instalacje

1. Elektryczne – okablowanie i osprzęt bez opraw oświetleniowych; instalacja opomiarowana 2. Wodno – kanalizacyjna z tworzywa sztucznego wyprowadzone podejścia do podłączenia urządzeń; instalacja opomiarowana 3. C.o. – instalacja podposadzkowa z tworzywa sztucznego; grzejniki płytowe; instalacja opomiarowana 4. Wentylacja – grawitacyjna z pustaków wentylacyjnych. 5. Instalacja RTV, multimedialna 6. Domofon.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca).
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w Żyrardowie przy ulicy Joanny Froehlich 3 ( dotychczas ul. Kacperskiej ) w centrum osiedla mieszkaniowego Wschód, obok Zespół Szkół, Centrum sportowo - rekreacyjne AQUA (basen, lodowisko, korty, hale sportowe). Budynek został wybudowany na dwóch działkach o nr ewid. 2746/31 i 2746/33 o łącznej powierzchni 2530 m2. Przedmiotowe działki posiadają regulacje prawne w Kw nr PL1Z/ 00032860 / 1 prowadzonej przez Sad Rejonowy w Żyrardowie Wydział Ksiąg Wieczystych. Atuty lokalizacji budynku to bezpośrednie sąsiedztwo i dogodny dostęp do: -placówek oświatowych ( szkoły w zakresie podstawowym , gimnazjum i liceum, przedszkola ), -centrów handlowych ( m.in. galeria Stara Garbarnia) -placówek sportowych ( basen, siłownia, sauna, lodowisko, korty tenisowe, boisko piłkarskie, hala sportowa, kręgielnia) -przystanków środków komunikacji miejskiej, -kawiarnie i restauracje -ośrodek zdrowia.

Żyrardów to miasto położone w zachodniej części Mazowsza, w odległości 45 km od Warszawy. Miasto zajmuje obszar o powierzchni ok. 14 km2 i jest miejscem zamieszkania dla ponad 41 tys. osób. Centralną część Żyrardowa stanowi zabytkowa osada fabryczna z XIX w. oraz doskonale zachowane obiekty postindustrialne, jak: pozostałości zakładów lniarskich, budynki mieszkalne dla robotników, osiedle willowe czy budynki użyteczności publicznej. Dawne obiekty są obecnie adaptowane do celów usługowo-mieszkaniowych, zaś nowsze budynki mieszkalne to: wille, domy jednorodzinne i niskie bloki. Największym obszarem zieleni jest Park Krajobrazowy im. K. Dittricha, zaś strefami rekreacji: Aqua Żyrardów i Zalew Żyrardowski. Zlokalizowane są tutaj takie zakłady produkcyjne jak: montownia telewizorów LCD czy Polmos Żyrardów, zaś kompleksy handlowo-usługowe to 2 galerie handlowe: Dekada i Stara Garbarnia.

Komunikacja

W pobliżu zachodniego krańca Żyrardowa przebiega droga krajowa nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), zaś ważną arterią w obrębie miasta jest droga wojewódzka nr 719, która łączy Warszawę z powiatami: pruszkowskim, grodziskim i żyrardowskim. Do Warszawy można dojechać również autostradą A2 (40 minut samochodem) oraz drogą expresową S8. Z Żyrardowa do stolicy kursują pociągi, np. linie Kolei Mazowieckich, Regio, InterCity (25 minut do stacji Dworzec Centralny) oraz autobusy PKS, zaś komunikacja miejska to 11 lokalnych linii autobusowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ul. Froehlich 3?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ul. Froehlich 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Ul. Froehlich 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - F. de Girarda.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ul. Froehlich 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ul. Froehlich 3 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Żyrardowie w odległości 40 m, Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Żyrardowie w odległości 100 m, Miejskie Przedszkole Nr 2 w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ul. Froehlich 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 170 m znajduje się Dino, w odległości 350 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ul. Froehlich 3 w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 16.08.2012
Data aktualizacji: 20.05.2020

Inwestycje w pobliżu w Żyrardowie

Pozostałe oferty

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: