Piękna 27

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mak-Bud Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 17 812 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Diamentowe (13,1 km dalej)

Inwestycja Osiedle Diamentowe znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Bałtycka 32 (18,8 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera EBB Nieruchomości Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Diamentowe jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 177 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Grodzisk Mazowiecki, ul. Bałtycka 32 (18,8 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Osiedle Diamentowe
 • Termin oddania: 1 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 111
 • Powierzchnia: 40 - 77 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 4
EBB Nieruchomości Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Platinum (14,0 km dalej)

Inwestycja Osiedle Platinum znajduje się w Grodzisku Mazowieckim, ul. Żydowska 17 (17,9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera AS Bud-Prof. Inwestycja Osiedle Platinum została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 284 lokale mieszkalne o powierzchniach od 51 do 76 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 17 (17,9 km od Warszawy)
Ceny od: 4 600 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Platinum
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 15
 • Powierzchnia: 51 - 76 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
AS Bud-Prof
Mieszkania spełniające kryteria

Natalówka (17,1 km dalej)

Inwestycja Natalówka znajduje się w Milanówku, ul. Piłsudskiego 29 (14,8 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Gala Deweloper Sp. z o.o. Sp.k.. Inwestycja Natalówka jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 23 lokale mieszkalne o powierzchniach od 51 do 103 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Milanówek, ul. Piłsudskiego 29 (14,8 km od Warszawy)
Ceny od: 6 019 zł/m2

Inwestycja polecana

Natalówka
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 6
 • Powierzchnia: 51 - 103 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Gala Deweloper Sp. z o.o. Sp.k.
Mieszkania spełniające kryteria

Inwestycja "PIĘKNA 27 " to budynek mieszkalny o nowoczesnej architekturze i wysokich standardach wykończenia.Dysponujemy 30 lokalami mieszkalnymi o pow.od 30 m2 do 64 m2,jak również 4 lokalami usługowymi o pow.37.45 m2, 53.67 m2, 63.89 m i 80.19m2. Budynek sześciokondygnacyjny o pięciu kondygnacjach nadziemnych z dwoma niezależnymi wejściami do budynku. Wyposażony w jedną klatkę schodową i cichobieżną windę. W podziemiu znajduje się jedna kondygnacja garażowa z 22 miejscami postojowymi.W ofercie dostępnych jest sześć niezależnych miejsc garażowych,miejsca postojowe zewnętrzne jak również komórki lokatorskie.Przestrzeń i bezpieczeństwo zapewnia usytuowanie na ogrodzonym terenie.Bardzo korzystne ceny umożliwiają realizację programu MDM.

Budynek znajduje się w centrum miasta,niedaleko parku ,przedszkola,szkoły podstawowej i gimnazjum,szpitala,jak również Ośrodka Sportowego. Idealny dojazd do autostrady A2 (jedyne 6 km) to niebywały atut lokalizacji budynku.W niedalekiej odległości stacja PKP

Inwestycja Piękna 27 znajduje się w Żyrardowie, ul. Piękna 27 (20,3 km od Sochaczewa), została zrealizowana przez dewelopera Mak-Bud Development.

Inwestycja Piękna 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań . Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piękna 27 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mak-Bud Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca),
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca).

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca),
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca).
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Piękna 27

Żyrardów to miasto położone w zachodniej części Mazowsza, w odległości 45 km od Warszawy. Miasto zajmuje obszar o powierzchni ok. 14 km2 i jest miejscem zamieszkania dla ponad 41 tys. osób. Centralną część Żyrardowa stanowi zabytkowa osada fabryczna z XIX w. oraz doskonale zachowane obiekty postindustrialne, jak: pozostałości zakładów lniarskich, budynki mieszkalne dla robotników, osiedle willowe czy budynki użyteczności publicznej. Dawne obiekty są obecnie adaptowane do celów usługowo-mieszkaniowych, zaś nowsze budynki mieszkalne to: wille, domy jednorodzinne i niskie bloki. Największym obszarem zieleni jest Park Krajobrazowy im. K. Dittricha, zaś strefami rekreacji: Aqua Żyrardów i Zalew Żyrardowski. Zlokalizowane są tutaj takie zakłady produkcyjne jak: montownia telewizorów LCD czy Polmos Żyrardów, zaś kompleksy handlowo-usługowe to 2 galerie handlowe: Dekada i Stara Garbarnia.

Komunikacja

W pobliżu zachodniego krańca Żyrardowa przebiega droga krajowa nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), zaś ważną arterią w obrębie miasta jest droga wojewódzka nr 719, która łączy Warszawę z powiatami: pruszkowskim, grodziskim i żyrardowskim. Z Żyrardowa do stolicy kursują pociągi, np. linie Kolei Mazowieckich oraz autobusy PKS, zaś komunikacja miejska to 11 lokalnych linii autobusowych. W odległości 1 450 metrów od inwestycji Piękna 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: PKP.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Piękna 27 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 1 w odległości 300 m, Wyższa Szkoła Rozwoju Lokalnego w odległości 500 m, Zespół Szkół nr 2 w odległości 650 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m Rehabilitacja Żyrardów, w odległości 450 m Atrakcyjne Ceny - Risorius Stomatologia. Dentysta., w odległości 500 m Halofarmacja Sp. z o.o. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bank BGŻ. Oddział w odległości 750 m, Drogeria Rossmann w odległości 750 m, Cukiernia JAGODA. Ciasta, torty, lody gałkowe w odległości 800 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fabryka Luksusu Dermika Salon & Spa w odległości 1 000 m, Aqua Żyrardówsp. Z O. O. w odległości 1 350 m.

Data publikacji: 25 sierpnia 2015 14:59

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:23

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet