Piękna 27

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMak-Bud Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 98 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Strefa(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż żyrardowski, Żyrardów, ul. Ks. J. Popiełuszki 8 (20 km od Sochaczewa)
  Ceny od: 4 950/m2
  Nowa Strefa
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 98
  Powierzchnia: 34 - 74 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  JHM DEVELOPMENT S.A.

Opis Inwestycji

Inwestycja "PIĘKNA 27 " to budynek mieszkalny o nowoczesnej architekturze i wysokich standardach wykończenia.Dysponujemy 30 lokalami mieszkalnymi o pow.od 30 m2 do 64 m2,jak również 4 lokalami usługowymi o pow.37.45 m2, 53.67 m2, 63.89 m i 80.19m2. Budynek sześciokondygnacyjny o pięciu kondygnacjach nadziemnych z dwoma niezależnymi wejściami do budynku. Wyposażony w jedną klatkę schodową i cichobieżną windę. W podziemiu znajduje się jedna kondygnacja garażowa z 22 miejscami postojowymi.W ofercie dostępnych jest sześć niezależnych miejsc garażowych,miejsca postojowe zewnętrzne jak również komórki lokatorskie.Przestrzeń i bezpieczeństwo zapewnia usytuowanie na ogrodzonym terenie.Bardzo korzystne ceny umożliwiają realizację programu MDM.Budynek znajduje się w centrum miasta,niedaleko parku ,przedszkola,szkoły podstawowej i gimnazjum,szpitala,jak również Ośrodka Sportowego. Idealny dojazd do autostrady A2 (jedyne 6 km) to niebywały atut lokalizacji budynku.W niedalekiej odległości stacja PKP

Inwestycja Piękna 27 znajduje się w Żyrardowie, ul. Piękna 27 (20.3 km od Sochaczewa), została zrealizowana przez dewelopera Mak-Bud Development.

Inwestycja Piękna 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Piękna 27 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mak-Bud Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (22 miejsca).
 • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca).
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Piękna 27

Żyrardów to miasto położone w zachodniej części Mazowsza, w odległości 45 km od Warszawy. Miasto zajmuje obszar o powierzchni ok. 14 km2 i jest miejscem zamieszkania dla ponad 41 tys. osób. Centralną część Żyrardowa stanowi zabytkowa osada fabryczna z XIX w. oraz doskonale zachowane obiekty postindustrialne, jak: pozostałości zakładów lniarskich, budynki mieszkalne dla robotników, osiedle willowe czy budynki użyteczności publicznej. Dawne obiekty są obecnie adaptowane do celów usługowo-mieszkaniowych, zaś nowsze budynki mieszkalne to: wille, domy jednorodzinne i niskie bloki. Największym obszarem zieleni jest Park Krajobrazowy im. K. Dittricha, zaś strefami rekreacji: Aqua Żyrardów i Zalew Żyrardowski. Zlokalizowane są tutaj takie zakłady produkcyjne jak: montownia telewizorów LCD czy Polmos Żyrardów, zaś kompleksy handlowo-usługowe to 2 galerie handlowe: Dekada i Stara Garbarnia.

Komunikacja

W pobliżu zachodniego krańca Żyrardowa przebiega droga krajowa nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), zaś ważną arterią w obrębie miasta jest droga wojewódzka nr 719, która łączy Warszawę z powiatami: pruszkowskim, grodziskim i żyrardowskim. Z Żyrardowa do stolicy kursują pociągi, np. linie Kolei Mazowieckich oraz autobusy PKS, zaś komunikacja miejska to 11 lokalnych linii autobusowych.

W odległości 1450 metrów od inwestycji Piękna 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny PKP.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Piękna 27 znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 1 w odległości 300m, Wyższa Szkoła Rozwoju Lokalnego w odległości 500m, Zespół Szkół nr 2 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Rehabilitacja Żyrardów, w odległości 450 m znajduje się Atrakcyjne Ceny - Risorius Stomatologia. Dentysta., w odległości 500 m znajduje się Halofarmacja Sp. z o.o. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Bank BGŻ. Oddział, w odległości 750 m znajduje się Drogeria Rossmann, w odległości 800 m znajduje się Cukiernia JAGODA. Ciasta, torty, lody gałkowe.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1000 m znajduje się Fabryka Luksusu Dermika Salon & Spa, w odległości 1350 m znajduje się Aqua Żyrardówsp. Z O. O..

Data publikacji: 25.08.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie