Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Pałaca 37
  Oferta archiwalna
  Osiedle Pałaca 37 to komfortowy jedenastokondygnacyjny budynek mieszkalny z dwupoziomowym garażem podziemnym, charakteryzujący się położeniem w cichej i bezpiecznej okolicy, dogodnym połączeniem komunikacyjnym z centrum. Miejsce dla osób, które cenią bezpieczeństwo i wygodny dojazd do pracy, szkoły czy sklepów. Idealne dla tych, którzy oczekują wysokiego standardu za rozsądną cenę. Lokale mieszkalne zaplanowane zostały tak, by zapewnić maksimum wygody. Nowoczesna architektura, standard oraz jakość materiałów wykończeniowych potwierdzają wyjątkowość tej inwestycji.Osiedle Pałaca 37 to osiedle, w którym wyjątkowy design współgra z wysokim komfortem. Komfort i wygodę zapewni mieszkańcom dwupoziomowy garaż podziemny oraz cicha i szybkobieżna winda, a także zewnętrzne miejsca parkingowe. Bryła budynku, charakteryzuje się nowoczesnymi trendami i proporcjami z uwzględnieniem kameralnych balkonów ze szklanymi balustradami oraz wygodnymi loggiami. Osiedle Pałaca 37 to miejsce przyjazne mieszkańcom otoczone od północnej strony eko-parkiem.

  Osiedle Pałaca 37

  od 5 400 zł/m2
  ul. Kapitana Pałaca 37 , Żyrardów(19.9 km od Sochaczewa)
  Rembud Development
 • ul. Środkowa 37
  Oferta archiwalna
  WITAMY PAŃSTWA I DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE SIĘ KOLEJNĄ NASZĄ INWESTYCJĄ !Tym razem , wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom już na etapie projektowania udostępniamy Państwu, rzuty pięter z rozrysowanymi układami mieszkań.UWAGA !!! Do czasu uzyskania pozwolenia na budowę możecie Państwo spotkać się z nami i wnosić zmiany i uwagi do wybranych przez siebie mieszkań. My, w miarę możliwości je uwzględnimy i dzięki temu kupicie Państwo mieszkanie zaprojektowane przez Siebie, spełniające wasze oczekiwania !Nowa inwestycja zlokalizowana jest w Żyrardowie przy ulicy Środkowej róg Kościuszki. Budynek będzie wznoszony na działce o powierzchni około 2500 m2. Teren po zakończeniu budowy będzie ogrodzony i monitorowany z kontrolą dostępu.Na terenie działki znajdą się miejsca parkingowe i tereny zielone. Nowoczesny budynek będzie posiadał ciekawą architekturę ( znowu wprowadzimy w Żyrardowie nowe materiały i ciekawą elewację – jak to miało miejsce w przypadku zrealizowanego ostatnio budynku przy ul. Froehlich / Kacprskiej .) Budynek będzie posiadał garaż podziemny oraz V kondygnacji nadziemnych ( parter i IV piętra – Uwaga piętra III i IV posiadają już rezerwacje ! – o szczegóły proszę pytać w biurze sprzedaży, na spotkaniu ).

  ul. Środkowa 37

  ul. Środkowa 37 , Żyrardów(21 km od Sochaczewa)
  Diamond Building Development Sp. z o.o.
 • Ul. Froehlich 3
  Oferta archiwalna
  Wzniesiony budynek to obiekt V-kondygnacyjny, z IV kondygnacjami nadziemnymi i jedną kondygnacją podziemną ( garaż ).Bryła budynku nawiązuje do otaczającej go zabudowy wielorodzinnej , ale z uwagi na kolorystykę, użyte materiały, ciekawą elewację z elementami dekoracji zielenią, wyróżnia się na tle budynków osiedla.W budynku wydzielono jedną funkcję : mieszkalną.Mieszkania zaprojektowano jako lokale jednopoziomowe. Na kondygnacjach zaprojektowano układ 11-tu lub 12-tu lokali w skrzydłach lewym lub prawym po 6 lokali, co zapewni ciszę i komfort.Przestronne korytarze, cichobieżna winda zjeżdżająca do poziomu garażu, ułatwi mieszkańcom komunikację w pionie i poziomie ciągów komunikacyjnych.Budynek posiada własny węzeł cieplny – co w znacznym stopniu ogranicza wydatki mieszkańców związane z ogrzewaniem.Na każdym piętrze zaprojektowano wnękę , mającą służyć na miejsce do pozostawienia wózków.Budynek oddany do użytkowania w 2013 roku.

  Ul. Froehlich 3

  ul. Joanny Froehlich 3 , Żyrardów(20.3 km od Sochaczewa)
  Diamond Building Development Sp. z o.o.
 • Słoneczne domy
  Oferta archiwalna
  Nasz projekt to szansa na zamieszkanie w atrakcyjnym i prestiżowym miejscu w centrum Żyrardowa. Znakomita lokalizacja przy ul. Hulki-Laskowskiego 4 oraz estetyczna i elegancka architektura  dwóch budynków, bez wątpienia wyróżnia tę inwestycję na tle tej części miasta.    Oferta mieszkaniowa zawiera 83 mieszkania o pow. od 38,70m2 do 88,70m2. W budynkach znajdują  się podziemne garaże.Inwestycję charakteryzuje funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz duże powierzchnie balkonów, co sprawia, że mieszkania są bardzo przestrzenne. Mieszkańcy większości lokali położonych na parterze mają do dyspozycji parcele przydomowe.    Wiemy, że przy wyborze mieszkania niezwykle ważna jest dobra lokalizacja.Nasza oferta spełnia w 100% ten warunek, bowiem zlokalizowana jest w samym centrum miasta, co zapewnia oszczędność czasu i wygodę.W pobliżu znajdują się: dworzec PKP, szkoły, przedszkola, szpitale oraz inne punkty użyteczności publicznej. Ponadto, Żyrardów dzieli stosunkowo niewielka odległość od Warszawy. Kolej zapewnia szybkie połączenie z centrum stolicy.   Inwestycja jest całkowicie zrealizowana i zakończona. Sprzedajemy ostatnią partie mieszkań.  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Słoneczne domy

  ul. Hulki-Laskowskiego 4, ul. Basińskiego 3 , Żyrardów(22 km od Sochaczewa)
  JHM DEVELOPMENT S.A.
 • Piękna 27
  Oferta archiwalna
  Inwestycja "PIĘKNA 27 " to budynek mieszkalny o nowoczesnej architekturze i wysokich standardach wykończenia.Dysponujemy 30 lokalami mieszkalnymi o pow.od 30 m2 do 64 m2,jak również 4 lokalami usługowymi o pow.37.45 m2, 53.67 m2, 63.89 m i 80.19m2. Budynek sześciokondygnacyjny o pięciu kondygnacjach nadziemnych z dwoma niezależnymi wejściami do budynku. Wyposażony w jedną klatkę schodową i cichobieżną windę. W podziemiu znajduje się jedna kondygnacja garażowa z 22 miejscami postojowymi.W ofercie dostępnych jest sześć niezależnych miejsc garażowych,miejsca postojowe zewnętrzne jak również komórki lokatorskie.Przestrzeń i bezpieczeństwo zapewnia usytuowanie na ogrodzonym terenie.Bardzo korzystne ceny umożliwiają realizację programu MDM.Budynek znajduje się w centrum miasta,niedaleko parku ,przedszkola,szkoły podstawowej i gimnazjum,szpitala,jak również Ośrodka Sportowego. Idealny dojazd do autostrady A2 (jedyne 6 km) to niebywały atut lokalizacji budynku.W niedalekiej odległości stacja PKP

  Piękna 27

  ul. Piękna 27 , Żyrardów(20.3 km od Sochaczewa)
  Mak-Bud Development

Żyrardów - miasto pana de Girard

 

Żyrardów to miasto w województwie mazowieckim, położone na Równinie Łowicko-Błońskiej, nad rzeką Pisią-Gągoliną. Jego początki sięgają połowy XIX w. i związane są z osobą francuskiego wynalazcy Filipa de Girard, twórcy mechanicznej przędzalni lnu, uruchomionej na podwarszawskim Marymoncie. W latach 30-tych XIX w. podjęto decyzję o stworzeniu osady przemysłowej skupionej wokół Fabryki Wyrobów Lnianych na terenie ówczesnej Rudy Guzowskiej i nadano jej nazwę Żyrardów, od nazwiska pomysłowego Francuza. Miasto powstało jako wzorcowy przykład miasta-ogrodu, z wyraźnym podziałem na część przemysłową i mieszkalną i tak też zostało zaprezentowane w 1900 r. na Wystawie Światowej w Paryżu. Jego sercem był kompleks zakładów lniarskich obudowany osiedlami mieszkaniowymi pracowników i przeznaczonymi do ich dyspozycji budynkami użyteczności publicznej, co razem tworzyło jednolity organizm miejski. Industrialno-wypoczynkowy charakter miasta idealnie wpisuje się w trend work-life balance. Może wybierając miejsce dla siebie, warto poszukać nowego mieszkania w Żyrardowie?

 

Gdzie będą powstawać nowe mieszkania w Żyrardowie?

Najwięcej inwestycji mieszkaniowych realizowanych jest w dużych miastach, ale coraz częściej na mapach deweloperów pojawiają się satelity gigantów miejskich. Mają one do zaoferowania dobry dojazd do metropolii i znacząco niższe ceny za metr kwadratowy. Aby jednak inwestycja się opłaciła, musi być dogodnie położona. Gdzie zatem można szukać nowych mieszkań w Żyrardowie? Tradycyjnie największym zainteresowaniem ze strony deweloperów cieszy się centrum miasta, gdzie przebiegają najważniejsze szlaki komunikacyjne i lokalizuje się większą część infrastruktury handlowo-usługowej. Ważne jest, aby mieszkańcy mieli dostęp do sklepów, placówek medycznych, przedszkoli i szkół – zagęszczenie tych punktów ma duże znaczenie dla wyboru miejsca, w którym powstanie osiedle. Ponieważ Żyrardów z założenia realizuje plan miasta-ogrodu, nowe inwestycje mogą powstawać w „sypialnianych”, zielonych rejonach miasta, gdzie można odpocząć od zgiełku centrum. Ogromnym atutem lokalizacyjnym jest w tym przypadku bliskość Puszczy Bolimowskiej.

 

Nowe mieszkania w Żyrardowie są blisko Warszawy

Trzeba przyznać, że położenie pomiędzy dwoma potężnymi ośrodkami miejskimi – Warszawą i Łodzią – stawia Żyrardów w bardzo korzystnej sytuacji. Od stolicy dzieli tę miejscowość jedynie 40 km, a od Łodzi niecałe 100. Przez miasto przebiega droga wojewódzka 719, a tuż przy jego zachodniej granicy – droga krajowa nr 50. Dla zmotoryzowanych duże znaczenie będzie mieć fakt, że w pobliżu znajduje się wjazd na autostradę A2. Potencjalni nabywcy nowych mieszkań w Żyrardowie nie będą mogli też narzekać na komunikację wewnętrzną. Składa się na nią 11 autobusowych linii jednokierunkowych i 3 dwukierunkowe – łączą one najważniejsze obszary miasta. Duże znaczenie ma połączenie kolejowe – dzięki niemu osoby pracujące w Warszawie, mogą dotrzeć do stolicy już w ok. 30 minut. W Żyrardowie zatrzymują się również pociągi kursujące do Łodzi, Skierniewic, Katowic, Olsztyna i Wrocławia. Poprawie komunikacji służy szczególnie ostatnio zrealizowana modernizacja odcinka torów pomiędzy Warszawą a Skierniewicami.

 

Jak wyglądają nowe mieszkania w Żyrardowie?

Nowoczesne budownictwo łączy w sobie styl, funkcjonalność i duszę. W Żyrardowie, który ma tak interesującą historyczną zabudowę industrialną, nie może zabraknąć zwłaszcza tego ostatniego. Deweloperzy stawiają na skandynawską prostotę i jasną kolorystykę, ale ciekawe są również projekty, które w nowoczesną bryłę wplatają elementy starodawnej architektury fabrycznej. Ważne jest odpowiednie doświetlenie, co w większości zapewniają duże okna i balkony. Poszukujący nowych mieszkań w Żyrardowie chętniej zwrócą też uwagę na lokale ustawne, przestronne, z funkcjonalnym rozkładem pokoi, gdzie pomieści się nawet duża rodzina. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, deweloperzy oferują różne metraże – kawalerki dla singli i studentów, a także bardzo popularne mieszkania dwu- i trzypokojowe. Osiedla są bezpieczne i najczęściej ogrodzone. Powstają w otoczeniu odprężającej zieleni i zgodnie z tradycją zapoczątkowaną jeszcze w XIX w. oferują przestrzeń wyraźnie oddzieloną od przemysłowego serca miasta.

 

Nowe mieszkanie w Żyrardowie jako pomysł na inwestycję

Korzystne położenie miasta czyni z niego ciekawą opcję dla pracujących w Warszawie osób, które nie chcą mieszkać w stolicy. Warto zatem przyjrzeć się nowym mieszkaniom w Żyrardowie okiem inwestora. W 2016 r. aż 58% oddanych do użytku lokali zostało przeznaczonych na wynajem lub sprzedaż. Cena za metr kwadratowy lokalu jest tu mniejsza niż w Warszawie, a dobre połączenie gwarantuje, że w ok. pół godziny dojedzie się do centrum. Jest to wynik porównywalny z dzielnicami położonymi na obrzeżach stolicy. Co jeszcze przemawia za tym, żeby inwestować w Żyrardowie? Chociażby planowana budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego w Baranowie. Składający się z lotniska i inwestycji kolejowych węzeł przesiadkowy ma za zadanie zintegrować transport lotniczy, drogowy i kolejowy i umożliwić połączenia pomiędzy największych miastami w Polsce, w jak najkrótszym czasie. Położony w odległości zaledwie 11 km Żyrardów zyska duże znaczenie jako dogodny punkt komunikacyjny w skali ogólnokrajowej.

 

Ceny nowych mieszkań w Żyrardowie są korzystne

Okazyjna cena wymarzonego lokum to niewątpliwy atut Żyrardowa jako warszawskiej satelity. Średni koszt za mkw. wynosi tutaj jedynie 4,1 tys. zł., co sprawia, że ucieczka ze stolicy wydaje się kuszącą opcją. Podczas gdy wartość lokalu w Warszawie potrafi przekroczyć 8 tys. zł za mkw., rozsądnie będzie rozejrzeć się za alternatywnym miejscem zamieszkania, dogodnie skomunikowanym ze stolicą. Oczywiście potencjalni nabywcy nowych mieszkań w Żyrardowie będą musieli uwzględnić koszt dojazdów, ale nawet wtedy może się okazać, że osiedlenie się poza granicami Warszawy jest lepszym wyjściem. Deweloperzy często bywają otwarci na negocjacje z klientami, więc cena widoczna w ofercie niekoniecznie może okazać się tą ostateczną. Warto wykorzystać taką możliwość i spróbować wytargować rabat większy niż zwyczajowe 2%.

 

Żyrardów - “miasto lnem tkane”

Żyrardów to miasto unikalne w skali europejskiej. Jego historyczna zabudowa fabryczna jest jedynym tak dobrze zachowanym zespołem urbanistycznym tego typu w Europie – cały obszar dawnej osady robotniczej został wpisany do rejestru zabytków. Podjęto starania, aby miasto wpisać na listę dziedzictwa kulturowego UNESCO. Część ocalałych budynków nadal pełni swoją funkcję, inne poddane zostały rewitalizacji, która tchnęła w nie nowe życie – jak to ma miejsce w przypadku tzw. loftów de Girarda, czy też Starej Przędzalni. Zostały one odrestaurowane z dbałością o oryginalne detale i zgodność historyczną, po czym zaadaptowane na potrzeby mieszkaniowe i usługowe. Tradycje przemysłowe miasta pielęgnuje Muzeum Lniarstwa, gdzie można obejrzeć zabytkowe maszyny i prześledzić kompletny proces obróbki surowca i produkcji tkanin. Współczesnym potrzebom mieszkańców służy odnowiony park im. Karola Dittricha ze świetnie zachowanym pałacykiem reprezentacyjnym, a także Zalew Żyrardowski jako centrum sportów wodnych i strefa rodzinnego wypoczynku.

Informacje o Żyrardowie

Żyrardów to miasto położone w zachodniej części Mazowsza, w odległości 45 km od Warszawy. Miasto zajmuje obszar o powierzchni ok. 14 km2 i jest miejscem zamieszkania dla ponad 41 tys. osób. Centralną część Żyrardowa stanowi zabytkowa osada fabryczna z XIX w. oraz doskonale zachowane obiekty postindustrialne, jak: pozostałości zakładów lniarskich, budynki mieszkalne dla robotników, osiedle willowe czy budynki użyteczności publicznej. Dawne obiekty są obecnie adaptowane do celów usługowo-mieszkaniowych, zaś nowsze budynki mieszkalne to: wille, domy jednorodzinne i niskie bloki. Największym obszarem zieleni jest Park Krajobrazowy im. K. Dittricha, zaś strefami rekreacji: Aqua Żyrardów i Zalew Żyrardowski. Zlokalizowane są tutaj takie zakłady produkcyjne jak: montownia telewizorów LCD czy Polmos Żyrardów, zaś kompleksy handlowo-usługowe to 2 galerie handlowe: Dekada i Stara Garbarnia.

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: