Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Nowe mieszkania na sprzedaż Zgierz

156 ofert w 1 inwestycji

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Nowe Miasto
  4 kw. 2026

  % Promocje

  Osiedle będzie składać się z dwóch bloków. W granicach zamkniętego i monitorowanego osiedla powstanie wspólny plac zabaw. Każde mieszkanie będzie posiadać balkon, taras lub loggie, a do lokali parterowych zaprojektowano ogródki. W ofercie znajdą się mieszkania 1-, 2 – 3- i 4-pokojowe w metrażu od 29 do 78 m2. Na każdej kondygnacji mieszkalnej zaprojektowano murowane komórki lokatorskie, a w

  Apartamenty Nowe Miasto

  ul. Orla 12, Zgierz(1.8 km od Łodzi)
  Madey Development sp. z o.o. 3 sp.k.
 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Zgierz

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Chemików 7
  Oferta archiwalna
  Chemików 7 to funkcjonalne mieszkania wykonane z materiałów wysokiej jakości. W budynku znajduje się garaż podziemny, klatki wyposażone są w windy, a na terenie powstał plac zabaw dla dzieci. Obiekt został w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Lokalizacja inwestycji zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne zarówno z centrum Zgierza jak i Łodzi – rozwiniętą infrastrukturą i

  Chemików 7

  ul. Chemików 7, Zgierz(1.7 km od Łodzi)
  Strus Development Sp. z o.o.
 • Rembowskiego 31
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana jest w Zgierzu, przy ul. Ks. Szczepana Rembowskiego 31, blisko ścisłego centrum, ale w oddaleniu od ulic o największym natężeniu ruchu. Tak znakomite położenie zapewnia zarówno komfort mieszkania jak i doskonałą komunikację z najważniejszymi miejscami w Zgierzu, a także szybki dojazd do Łodzi. Blok wielorodzinny, który powastał, zawiera 24 mieszkania o powierzchni od

  Rembowskiego 31

  ul. Rembowskiego 31, Zgierz(1.5 km od Łodzi)
  TOM-BUD Developer

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Nowe mieszkania w Zgierzu blisko Łodzi

Zgierz to liczące 55079 mieszkańców miasto w województwie łódzkim, będące siedzibą powiatu zgierskiego. Znajduje się na terenie historycznej ziemi łęczyckiej, a od południa graniczy z Łodzią. Dogodna lokalizacja i świetne skomunikowanie sprzyjają dynamicznemu rozwojowi miejscowości.

Miasto dzieli się na 11 dzielnic: 650 Lecia, Chełmy-Adelemówek, Kurak, Piaskowice-Aniołów, Podleśna, Proboszczewice-Lućmierz, Krzywie-Chełmy, Rudunki, Przybyłów, Stare Miasto i Nowe Miasto. Obowiązuje również podział na osiedla: Osiedle Mieszkaniowe przy ul. Kolejowej, Osiedle Mieszkaniowe przy ul. Spacerowej, Osiedla Mieszkaniowe 650 Lecia, Osiedle Mieszkaniowe im. Stefana Cezaka, Osiedle Mieszkaniowe im. Generała Władysława Sikorskiego i Osiedle Mieszkaniowe im. Stanisława Dubois.

Komunikacja w miejscowości

Zgierz znajduje się w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2 pod Strykowem. Przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe – DK 71: Stryków-Zgierz-Rzgów i DK91: Gdańsk-Zgierz-Częstochowa, a także droga wojewódzka DW 702 Zgierz-Kutno. Planowana jest budowa obwodnicy Zgierza.

Do dyspozycji mieszkańców jest główna stacja kolejowa i trzy przystanki. Zatrzymują się na nich pociągi dwóch linii kolejowych – 15: Bednary-Łódź Kaliska i 16: Łódź Widzew-Zgierz-Kutno. W mieście funkcjonuje również linia tramwajowa nr 6 z Placu Kilińskiego do pętli Widzew-Augustów w Łodzi. Kursuje zarazem kilkanaście linii autobusowych. Najbliższe lotnisko im. Władysława Reymonta w Łodzi jest oddalone od Zgierza o 20 km.

Potencjał inwestycyjny lokalizacji

Miejscowość wchodzi w skład Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej – w jej ramach została wyodrębniona podstrefa „Zgierz”. Przedsiębiorcy mogą korzystać z działek inwestycyjnych Parku Przemysłowego Boruta, a także ubiegać się o zwolnienie z podatku od nieruchomości. Tereny przemysłowe znajdują się głównie na peryferiach miasta.

Swoje siedziby mają tutaj firmy m.in. z branży chemicznej, spożywczej, poligraficznej, metalurgicznej i tekstylnej. Dzięki bliskości ważnych ośrodków naukowych mogą one zatrudniać wykwalifikowanych pracowników. Na potencjał inwestycyjny miejscowości w dużym stopniu wpływa jej dogodna lokalizacja, w pobliżu Łodzi.

Sytuacja na lokalnym rynku nieruchomości

Pomimo szybkiego rozwoju miasta, deweloperzy nie realizują w tym miejscu zbyt wielu inwestycji. W ostatnich latach nowe mieszkania w Zgierzu zostały wybudowane m.in. przy ulicy Staffa, Suchowolca, Konopnickiej, Rembowskiego i Chemików. Dominują lokale 3-pokojowe o metrażu około 70 m², w zabudowie wielorodzinnej.

Istnieje spore zapotrzebowanie na własne lokum, zwłaszcza w pobliżu centrum. Mieszkania na sprzedaż w Zgierzu błyskawicznie znajdują nabywców. Sprzyja temu ograniczona podaż oraz znacznie niższe ceny niż w Łodzi.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie łódzkim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Zgierzu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż w Zgierzu

W Zgierzu dostępnych jest 156 ofert nowych mieszkań znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w Zgierzu mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 30 do 78 m², w tym:

 • kawalerki - 5 lokali
 • mieszkania 2-pokojowe - 83 lokale
 • mieszkania 3-pokojowe - 57 lokali
 • mieszkania 4-pokojowe - 11 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie w Zgierzu?

Najtańsze nowe mieszkanie w Zgierzu dostępne w sprzedaży kosztuje 0. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania w Zgierzu wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym w Zgierzu obowiązuje 1 oferta promocyjna.

Zgierz - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów w Zgierzu nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec IV kwartału 2026.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań w Zgierzu, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 20 lokali
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 20 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 136 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów w Zgierzu i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023