Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania powiat zgierski

21 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Park Grotniki etap III
  gotowe
  Inwestycja Park Grotniki powstaje w zielonej i cichej, o uzdrowiskowych właściwościach miejscowości o nazwie Grotniki, położonej nad rzeką Lindą, w bliskim sąsiedztwie Aleksandrowa Łódzkiego, Ozorkowa i Zgierza. Jest to kolejny projekt realizowany przez firmę Prometeon, tym razem z dala od miejskiego zgiełku, w otoczeniu lasów.W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty, jak również działki budowlane i rekreacyjne, których przyszli właściciele z pewnością docenią komfort mieszkania w tym wyjątkowym, ekologicznym, zielonym i bezpiecznym kompleksie. Koncepcja zagospodarowania terenu obejmuje wybudowanie enklawy dla osób pragnących spokoju i ceniących bezpieczeństwo – teren zostanie ogrodzony a dostęp do osiedla ograniczą bramy na pilota. Wewnętrzna infrastruktura drogowa wykonana będzie z kostki betonowej oraz granitowej, zaś oświetlenie ulic zapewnią lampy ledowe. Wszystkie drogi i ścieżki będą prowadziły do najbardziej urokliwego miejsca na tym 27 hektarowym terenie – stawu. Przez fragment działki przepływa rzeka Linda, jedna z najczystszych w okolicy, gdzie powstał zbiornik wodny, siedlisko ryb, kaczek, bobrów a w sezonie letnim śmiało można spotkać tam czarnego bociana lub czaplę. Idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji.Pierwszy i drugi etap inwestycji już za nami - obejmowały one kompletną rewitalizację istniejących budynków mieszkalnych. Budynek wielorodzinny przeszedł gruntowny remont oraz termomodernizację. Staraliśmy się aby spełniał on wysokie standardy jakości użytych materiałów, dlatego podłogi na klatkach schodowych wykonane zostały z płytek trawertynowych a drzwi pokryte okleiną naturalną, balustrady zaś ze stali kwasoodpornej. Ważną częścią tego projektu jest zastosowanie do ogrzewania powietrznej pomy ciepła wspomaganej gazem. W tym etapie inwestycji powstało 9 mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych, z wydzieloną kuchnią lub aneksem o powierzchniach od 39 do 87 m2.

  Park Grotniki etap III

  od 5 500 zł/m2
  ul. Prometeusza 7 , Grotniki, zgierski(8.4 km od Łodzi)
  Prometeon - Marcin Klimaszewski
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Villa Romanów
  Oferta archiwalna
  Drugi etap inwestycji Villa Romanów to budynek 4 piętrowy z 64 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Znajdują się w nim zarówno ustawne kawalerki o powierzchni 28 m2 jak i przestronne apartamenty liczące 94 m2. Lokale na ostatniej kondygnacji posiadają rozlegle tarasy o powierzchni sięgającej nawet do 50 m2 , a mieszkania na parterze prywatne ogródki. W budynku przewidziano cichobieżną windę, pomieszczenia gospodarcze usytuowane na piętrze oraz w północnej części budynku na poziomie -1 miejsca parkingowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym , a także miejsca postojowe na ogrodzonym terenie. Villa Romanów proponuje ciekawą i niespotykaną w Łodzi formę architektoniczną w stylu willi miejskich wyróżnioną przez użytkowników portalu Rynek Pierwotny w kategorii Najlepsza Architektura w Łodzi.Budynek położony jest w sąsiedztwie zieleńca miejskiego, terenów sportowo-rekreacyjnych (kort tenisowy, boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki) oraz przedszkola, sklepu, usług i poczty.Zapoznaj się, wybierz i skorzystaj z limitowanej oferty, dzięki której zamieszkasz na komfortowym osiedlu z atrakcyjnym widokiem!"Osiedle Villa Romanów" to nasza propozycja dla osób ceniących prywatność, spokój oraz bogactwo zieleni.Inwestycja zlokalizowana przy ul. Romanowskiej w dzielnicy Bałuty.Villa Romanów sposobem na wygodne życie!Pierwszy etap inwestycji jest już ukończony, oddany do użytku i zamieszkany.Wciąż czekają na Państwa 2 mieszkania, o zróżnicowanym metrażu, w bardzo atrakcyjnych cenach. Całe osiedle ma wysokość czterech kondygnacji z jedną kondygnacją podziemną, na której znajdują się garaże. W parterach zaprojektowaliśmy przestronne ogródki, które staną się zielonym salonem dostępnym bezpośrednio z mieszkania.

  Villa Romanów

  od 6 200 zł/m2
  ul. Romanowska , Bałuty Zachodnie, Bałuty, Łódź(10.3 km od centrum)
  Villa Romanów Sp. z o.o.
 • Chemików 7
  Oferta archiwalna
  Chemików 7 to funkcjonalne mieszkania wykonane z materiałów wysokiej jakości. W budynku znajduje się garaż podziemny, klatki wyposażone są w windy, a na terenie powstał plac zabaw dla dzieci. Obiekt został w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Lokalizacja inwestycji zapewnia doskonałe połączenie komunikacyjne zarówno z centrum Zgierza jak i Łodzi – rozwiniętą infrastrukturą i bogatą strefą usług całej aglomeracji.INFORMACJEPowierzchnie dostępnych mieszkań: od 48 m² do 95 m²Wysokość zabudowy: VII pięterLiczba klatek: 6Liczba lokali na kondygnacji: od 2 do 4Liczba lokali mieszkalnych łącznie: 118Balkon/loggia: bez dodatkowych opłatPomieszczenia gospodarcze: dostępne, od 2 m² do 5 m²Lokale usługowe na terenie inwestycji: brakStandard wykończenia: deweloperskiOsiedle zamknięteForma własności gruntu: własnośćInwestycja oddana do użytku

  Chemików 7

  ul. Chemików 7 , Zgierz(1.7 km od Łodzi)
  Strus Development Sp. z o.o.
 • Park Grotniki - Etap II
  Oferta archiwalna
  „Park Grotniki” II etap, to kolejny unikalny projekt realizowany przez firmę PROMETEON, powstający w sercu lasu Grotnickiego, pośród dębów, brzóz, świerków i jodeł. Stawiamy na cichą, spokojną okolicę, z dala od miejskiego zgiełku. Przyszli właściciele z pewnością docenią komfort mieszkania w wyjątkowym, zielonym i bezpiecznym miejscu.W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty, jak również działki budowlane i rekreacyjne, których przyszli właściciele z pewnością docenią komfort mieszkania w tym wyjątkowym, ekologicznym, zielonym i bezpiecznym kompleksie. Koncepcja zagospodarowania terenu obejmuje wybudowanie enklawy dla osób pragnących spokoju i ceniących bezpieczeństwo – teren zostanie ogrodzony a dostęp do osiedla ograniczą bramy na pilota. Wewnętrzna infrastruktura drogowa wykonana będzie z kostki betonowej oraz granitowej, zaś oświetlenie ulic zapewnią lampy ledowe. Wszystkie drogi i ścieżki będą prowadziły do najbardziej urokliwego miejsca na tym 27 hektarowym terenie – stawu. Przez fragment działki przepływa rzeka Linda, jedna z najczystszych w okolicy, gdzie powstał zbiornik wodny, siedlisko ryb, kaczek, bobrów a w sezonie letnim śmiało można spotkać tam czarnego bociana lub czaplę. Idealne miejsce do odpoczynku i rekreacji.Pierwszy etap inwestycji już za nami - obejmował on kompletną rewitalizację istniejącego budynku mieszkalnego. Budynek wielorodzinny przeszedł gruntowny remont oraz termomodernizację. Staraliśmy się aby spełniał on wysokie standardy jakości użytych materiałów, dlatego podłogi na klatkach schodowych wykonane zostały z płytek trawertynowych a drzwi pokryte okleiną naturalną, balustrady zaś ze stali kwasoodpornej. Ważną częścią tego projektu jest zastosowanie do ogrzewania powietrznej pomy ciepła wspomaganej gazem. W tym etapie inwestycji powstało 9 mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych, z wydzieloną kuchnią lub aneksem o powierzchniach od 39 do 87 m2.Drugi etapy inwestycji zakłada rewitalizację kolejnego budynku dawnego ośrodka kolonijnego, położonego na działce o powierzchni 5661 m2. W ofercie znajdą się mieszkania dwu i trzy pokojowe o powierzchni od 37 m2 do 70 m2. Termin oddania inwestycji - II kwartał 2019 roku.Aktualnie w sprzedaży znajduje się duży wybór atrakcyjnych, działek budowlanych i rekreacyjnych o zróżnicowanej powierzchni, cześć z nich ma doprowadzone media.

  Park Grotniki - Etap II

  od 4 320 zł/m2
  ul. Krzemień 3G , Grotniki, zgierski(8.4 km od Łodzi)
  Prometeon - Marcin Klimaszewski
 • Ogrody Romanów etap III
  Oferta archiwalna
  Prace budowlane zostały zakończone.Szanowni Państwo w grudniu 2016 roku rozpoczęliśmy kolejny - III etap budowy osiedla Ogrody Romanów pod wdzięczną nazwą „mieszkanie z ogródkiem”. Jest to przedsięwzięcie polegające na realizacji dwóch zespołów budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, w których znajdować się będzie łącznie 17 dwupoziomowych lokali mieszkalnych.

  Ogrody Romanów etap III

  od 3 554 zł/m2
  ul. Ogrody Romanów , Bałuty Zachodnie, Bałuty, Łódź(10.3 km od centrum)
  Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.
 • Aleksandria
  Oferta archiwalna
  Osiedle Aleksandria tworzą łącznie cztery nowoczesne, pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, wzniesione na działce o powierzchni 13.128 m2. Budowa kompleksu przebiegać będzie etapowo: w etapie pierwszym wybudowany zostanie jeden budynek mieszczący 63 mieszkania, w następnym II etapie powstał budynek D oddany w 4 Q 2014, III etap to budowa budynku C która rozpoczęła się w 4Q 2015 i zostanie oddana do użytku w 4Q 2016r. Zakończenie budowy IV etapu nastąpi w I Q 2020.

  Aleksandria

  ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24 , Aleksandrów Łódzki(0.6 km od Łodzi)
  Mermaid Capital
 • Wojska Polskiego 36
  Oferta archiwalna
  Nowo wybudowany budynek w Aleksandrowie Łódzkim, mieszczący się na głównej ulicy Wojska Polskiego 36, w którym znajduje się 6 mieszkań.W pobliżu znajduje się przestanek komunikacji miejskiej, szkoły, sklepy oraz przychodnia.Lokale są bezczynszowe, istnieje możliwość dokonania zmian ustawień ścian w mieszkaniach.Każde mieszkanie posiada drzwi antywłamaniowe, własny piec gazowy.Mieszkania są wyposażone w okna trzyszybowe.Elegancka bryła, nowoczesne materiały, stal, szkło, przestrzeń, ogrodzony teren,W ofercie mamy obecnie mieszkania o powierzchni od 65 do 102 metrów kwadratowych oraz o zróżnicowanych planach, co ułatwi przyszłemu właścicielowi możliwość kształtowania mieszkania zgodnie z własnym gustem i potrzebami.Inwestycja jest zakończona i oddana do użytkowania

  Wojska Polskiego 36

  od 3 000 zł/m2
  ul. Wojska Polskiego , Aleksandrów Łódzki(1.3 km od Łodzi)
  PPHU DZIDZIUŚ
 • Zielony Romanów
  Oferta archiwalna
  Uwaga!!! Zmiana godzin pracy biura sprzedaży.Zapraszamy Państwa w godzinach:PONIEDZIAŁEK 8.00 – 18.00WTOREK 8.00 – 16.00ŚRODA 8.00 – 18.00CZWARTEK, PIĄTEK 8.00 – 16.00SOBOTA 10.00 – 14.00WYPRZEDAŻ - MIESZKANIA 2990zł./mkwOsiedle znajduje się w północno - zachodniej części Łodzi na granicy z Aleksandrowem Łódzkim z idealnym wyjazdem w kierunku Poznania, Wrocławia i Gdańska. Dojazd samochodem do centrum Łodzi poprzez ulicę Aleksandrowską i aktualnie modernizowaną ulicę Romanowską zajmuje ok. 20 minut. Na terenie osiedla znajduje się lokalny pasaż handlowy ze sklepami, punktami usługowymi i pocztą, place zabaw, prywatne przedszkole, kompleks obiektów sportowych obejmujący kort tenisowy, boisko do gry w piłkę nożną z nawierzchnią ze sztucznej trawy, boisko do gry w piłkę siatkową i koszykową. Obok boisk znajduje się mini „skate park” oraz mała architektura do różnych gier zespołowych. Na sąsiednim osiedlu domów jednorodzinnych znajduje się prywatna szkoła podstawowa dla klas 1 – 6, a w najbliższej okolicy niewielkie markety handlowe (Biedronka, Intermarche i Lidl).Zielony Romanów to funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o komforcie, prywatności i spokoju, a jednocześnie z dostępem niemal na wyciągniecie ręki do szeroko rozumianych usług i terenów rekreacyjnych. To idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, które na pierwszym miejscu stawiają na spokój i bezpieczeństwo.Wykończony lokal usługowy Łódź-Bałuty o pow. 55mkw w cenie 165.000 zł. Dodatkowe informacje tel.: 663-490-722.

  Zielony Romanów

  od 3 500 zł/m2
  ul. Romanowska 55 , Bałuty Zachodnie, Bałuty, Łódź(10.5 km od centrum)
  Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.
 • Rembowskiego 31
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana jest w Zgierzu, przyul. Ks. Szczepana Rembowskiego 31, blisko ścisłego centrum, ale w oddaleniu od ulic o największym natężeniu ruchu.Tak znakomite położenie zapewnia zarówno komfort mieszkania jak i doskonałą komunikację z najważniejszymi miejscami w Zgierzu, a także szybki dojazd do Łodzi.Blok wielorodzinny, który powastał, zawiera 24 mieszkania o powierzchni od 37 m² do 52 m². W swojej ofercie posiadamy mieszkania zarówno z aneksami kuchennymi, jak i odrębnymi kuchniami. Ekonomiczne, ustawne i łatwe w aranżacji metraże czynią z naszej inwestycji produkt bezkonkurencyjny, który z dumą proponujemy Państwu, w oparciu o nasze 10 – letnie doświadczenie.Ustawne i łatwe w aranżacji rozkłady mieszkań.Garaż w bryle budynku.Cichobieżna winda.Doskonała lokalizacja – bliskość drogi krajowej nr 1,łatwy dojazd do centrum miasta oraz Łodzi.Usytuowanie inwestycji w zadbanej części miasta.Wygoda i komfort życia w nowym mieszkaniu.Kupując u nas mieszkanie, nasz Klient otrzymuje komfort, prestiż i bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie. A do tego możliwość wykończenia mieszkania pod klucz oraz pomocw doborze najlepszej oferty kredytowej.

  Rembowskiego 31

  ul. Rembowskiego 31 , Zgierz(1.5 km od Łodzi)
  TOM-BUD Developer
 • Park Grotniki
  Oferta archiwalna
  Park Grotniki powstaje w sercu lasu Grotnickiego, nad rzeką Lindą, pośród dębów, brzóz świerków i jodeł. Jest to kolejny projekt realizowany przez PROMETEON.Cicha, zielona, spokojna lokalizacja zdala od miejskiego zgiełku.W ofercie znajdują się mieszkania i apartamenty jak również działki budowlane i rekreacyjne, których przyszli właściciele z pewnością docenią komfort mieszkania w tym wyjątkowym, zielonym i bezpiecznym kompleksie.Koncepcja zagospodarowania tererenu obejmuje oczyszczenie znajdującego się tam stawu o wysokiej klasie czystości wody, który dzięki zaaranżowaniu chodników, pomostów i zieleni stanie się sercem projektowanej inwestycji.Pierwszy etap obejmuje kompletną rewitalizację istniejącego budynku mieszkalnego, spełniającego nasze wysokie standardy jakości w zakresie użytych materiałów i wykończeń.W ofercie znajduje się 10 mieszkań dwu, trzy i czteropokojowych, z wydzieloną kuchnią lub aneksem o powierzchniach od 39 do 87 m2 z możliwością łączenia w większe indywidualne aranżacje. Termin realizacji inwestycji III kwartał 2014.Kolejne etapy zakładają rewitalizację trzech istniejących budynków dawnego ośrodka kolonijnego. W ofercie znajdą się mieszkania, dwupiętrowe apartamenty i domy w zabudowie szeregowej.Aktualnie w sprzedaży znajduje się duży wybór atrakcyjnych, słonecznych, foremnych działek budowlanych i rekreacyjnych o zróżnicowanej powierzchni.

  Park Grotniki

  ul. Grotniki , Grotniki, zgierski(6.8 km od Łodzi)
  Prometeon - Marcin Klimaszewski
 • Ozorków
  Oferta archiwalna
  Warunkiem otrzymania mieszkania z zasobów TBS w Zgierzu Sp. z o.o. jest wykupienie udziałów w w spółce w wysokości przypisanej do konkretnego mieszkania.W odpowiedzi na rosnące potrzeby mieszkaniowe Ozorkowian, Urząd Miasta wspólnie z Towarzystwem Budownictwa Społecznego w Zgierzu Sp. z o.o. wznowił realizację inwestycji budowlanej zlokalizowanej przy ul. Średniej 35. Inwestycja docelowo przewiduje oddanie do użytkowania 64 rozkładowych  mieszkań o powierzchni od 23m2 do 53 m2.Do dyspozycji przyszłych lokatorów pozostawione zostaną mieszkania jedno- i dwupokojowe z otwartą przestrzenią kuchenną. Większość z nich wyposażone zostanie w przestronne balkony oraz pomieszczenia gospodarcze. Komfort mieszkania zapewnią funkcjonalne rozkłady, a także wyposażenie we wszelkie niezbędne instalacje. Najemcy mogą dokonywać wyboru pośród kilkunastu propozycji układów i metrażów mieszkań.Inwestycja oparta jest o nową formułę. Budowa realizowana jest bez pomocy środków Krajowego Funduszu Mieszkaniowego, dzięki czemu mieszkanie jest dostępne dla  każdego, bez ograniczeń. Warunkiem  otrzymania mieszkania w najem jest wykup udziału w Spółce oraz wpłata kaucji bezpośrednio przed podpisaniem umowy najmu. Nowa formuła zakłada również możliwość przekształcenia  mieszkania we własność hipoteczną.Wszystkie inwestycje realizowane przez TBS w Zgierzu Sp. z o. o. charakteryzują się wysokim standardem wykonania osiąganym poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii oraz sprawdzonych, ekologicznych materiałów.

  Ozorków

  ul. Średnia 35 , Ozorków(13.7 km od Łodzi)
  Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu
 • Osiedle Mieszkaniowe Stokrotka
  Oferta archiwalna
  W Ozorkowie na Bzurą, będącym częścią łódzkiej aglomeracji miejskiej, powstaje nowe osiedle mieszkaniowe – STOKROTKA.Osielde położone jest przy ulicy Maszkowskiej 16, w południowej części Ozorkowa – przy wyjeździe do Łodzi.Komfort i bezpieczeństwo mieszkania na terenie osiedla zapewni zamknięcie drogi wewnętrznej dla komunikacji ogólnej, zaś zorganizowane w głębi działki tereny zielone – o pow. 2600 mkw – zapewnią możliwość odpoczynku mieszkańcom.Projekt obujmuje budowę 26 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz jednego budynku mieszkalno usługowego oferującego 3 mieszkania i lokal handlowo – usługowy.Oferowane domy są propozycją skierowaną do ludzi poszukujących spokoju ale pragnących mieć możliwość korzystania z potencjału dużego miasta.Powierzchnia domów – 99,5 mkw – sprawia, że są one idealną propozycją zarówna dla 2 – osobowej – rozwojowej, jak i 4/5 – osobowej rodziny.Przy każdym z domów przewiduje się ogród o powierzchni około 110 mkw.Doskonała lokalizacja osiedla w centrum miasta sprawia, że wszędzie jest blisko. W pobliżu są zarówno sklepy, szkoły, banki, jak i tereny rekreacyjne, w tym Zalew Miejski na rzece Bzurze.Niedaleko znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej ułatwiającej dostęp do sąsiednich miast, w tym Zgierza, Łęczycy i oczywiście Łodzi

  Osiedle Mieszkaniowe Stokrotka

  ul. Ozorków , Ozorków(14.5 km od Łodzi)
  Munster Developments
 • Kąkolowa Aleja etap IV
  Oferta archiwalna
  Kąkolowa Aleja to ekskluzywny zespół 44 apartamentów o powierzchniach od 50 do 100 mkw., rozmieszczonych w dziewięciu budynkachna terenie hektarowej działki. Kameralne osiedle zlokalizowane jest w Łodzi przy ulicy Kąkolowej na granicy Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Niezależnie od zmieniających się trendów nowoczesna architektura inwestycji spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.Zastosowanie prostych form i kształtów, precyzyjnie dopracowane detale, elegancka kolorystyka elewacji zapewniają inwestycji ponadczasowy wygląd.Obecnie w IV etapie budowy w 3 budynkach dostępnych mamy 14 apartamentów.Termin zakończenia IV etapu budowy: I kwartał 2016· Niski czynsz 2,50 zł mkw.· Bliskość miasta - 8 km od centrum Łodzi· Funkcjonalne rozkłady apartamentów od 50 do 100 mkw.· Wysoki standard wykonania· Przestronne wnętrza· Możliwość podłączenia kominka· Odkurzacze centralne w cenie· Bardzo dobra izolacja akustyczna· Do każdego lokalu przynależy miejsce parkingowe lub garaż· Do każdego apartamentu przynależy ogródek

  Kąkolowa Aleja etap IV

  ul. Kąkolowa , Aleksandrów Łódzki(0.1 km od Łodzi)
  Por Bud Investment
 • Kąkolowa Aleja etap III
  Oferta archiwalna
  Kąkolowa Aleja to ekskluzywny zespół 44 apartamentów o powierzchniach od 50 do 100 mkw., rozmieszczonych w dziewięciu budynkach na terenie hektarowej działki. Kameralne osiedle zlokalizowane jest w Łodzi przy ulicy Kąkolowej na granicy Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego. Niezależnie od zmieniających się trendów nowoczesna architektura inwestycji spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.Zastosowanie prostych form i kształtów, precyzyjnie dopracowane detale, elegancka kolorystyka elewacji zapewniają inwestycji ponadczasowy wygląd.ApartamentyObecnie w III etapie budowy w 2 budynkach dostępnych mamy 10 apartamentów. W strukturze przeważają apartamenty 2- 3 i 4-pokojoweo powierzchni od 50 -100 m2. W każdym lokalu możliwe jest wydzielenia odrębnego pomieszczenia na zamkniętą kuchnię.Wszystkie apartamenty posiadają duże tarasy i ogrody. Do każdego apartamentu przewidziano 1 miejsce postojowe w garażu lub miejsce postojowe naziemne. Dla wygody i bezpieczeństwa mieszkańców teren inwestycji został ogrodzony.Kąkolowa Aleja przeznaczona jest dla rodzin ceniących sobie komfort i najwyższą jakość, pragnących odpocząć od zgiełku miasta w otoczeniu lasu i malowniczych krajobrazów (10 minut do centrum miasta).Najważniejsze informacje:· Termin zakończenia III etapu budowy: I kwartał 2016· Niski czynsz 2,50 zł mkw.· Bliskość miasta - 8 km od centrum Łodzi· Funkcjonalne rozkłady apartamentów od 50 do 100 mkw.· Wysoki standard wykonania· Przestronne wnętrza· Możliwość podłączenia kominka· Odkurzacze centralne w cenie· Bardzo dobra izolacja akustyczna· Do każdego lokalu przynależy miejsce parkingowe lub garaż· Do każdego apartamentu przynależy ogródek

  Kąkolowa Aleja etap III

  ul. Kąkolowa , Bałuty, Łódź(0.1 km od Łodzi)
  Por Bud Investment
 • Dębowa Aleja
  Oferta archiwalna
  Firma G&T KOMPLEX s.c. ma przyjemność zaproponować Państwu mieszkania w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych pod nazwą Osiedle „Dębowa Aleja”, usytuowanych na działce o powierzchnie 8 tys. m2. Budynki wykonane są z najlepszych materiałów i technologii.Budynki wykonane są z najlepszych materiałów i technologii. Nasi fachowcy dołożyli wszelkich starań, aby standard wykończenia budynku oraz jego wygląd odpowiadały oczekiwaniom nabywców.Budynek mieści się w Bratoszewicach na ul. Nowości w sąsiedztwie Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Zielona okolica, oraz bezpośrednie sąsiedztwo Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich, czynią Bratoszewice miejscem idealnym dla osób spragnionych ciszy i spokoju. Bliskość terenów rekreacyjnych umożliwia spędzeniu czasu wolnego jeżdżąc konno, na wycieczkach rowerowych, grze w golfa lub na basenie.

  Dębowa Aleja

  ul. Nowości 7 , Bratoszewice, zgierski(11.3 km od Łodzi)
  G&T Komplex s.c.
 • Aprtamenty
  Oferta archiwalna
  Inwestycja obejmuje jeden wielorodzinny budynek mieszkaniowy z garażem wielostanowiskowym usytuowanym na parterze. W pięciokondygnacyjnym budynku zaprojektowano 64 mieszkania, o powierzchni od 36,7 m2 do 80,3 m2.Inwestor stwarza również możliwość łączenia i indywidualnej aranżacji mieszkań w apartamenty o większej powierzchni. Nie zabraknie tu placów zabaw, elementów małej architektury oraz wygodnych ciągów komunikacyjnych. Budynek posiadać będzie nowoczesne, cichobieżne windy przystosowane do użytku przez osoby niepełnosprawne.            Front budynku, gdzie znajdują się balkony oraz loggie jest skierowany w stronę południową. Wejścia do klatek oraz większość okien sypialni od strony północnej. Krótsza elewacja, w której zaprojektowany jest wjazd do parkingu oraz ulica Piłsudskiego znajdują się od strony wschodniej.W ofercie znajdują się:  mieszkania 1-pokojowe od 36,7 m2   mieszkania 2-pokojowe od 39,5 m2   mieszkania 3-pokojowe od 66,0 m2   większe o powierzchni od 80,3 m2   W CENIE OD: 4320 ZŁ BRUTTO ZA m2   Oprócz miejsc postojowych usytuowanych w parterze budynku, przewidziane są także miejsca postojowe ogólnodostępne dla mieszkańców bloku, które znajdować się będą przed budynkiem.Budynek wyposażony będzie w następujące instalacje:- instalacje wodno kanalizacyjna- instalacje CO: instalacje prowadzone w warstwie podpodłogowej, grzejniki panelowe, sterowanie mieszkaniowym obiegiem grzewczym za pomocą indywidualnych węzłów cieplnych Logoterma(umożliwiają przygotowanie ciepłej wody użytkowej dla potrzeb jednego mieszkania oraz indywidualną regulację temperatury w mieszkaniu a także rozliczenie dostarczanego ciepła),zasilanie z miejskiej sieci ciepłowniczej – instalacja oświetleniowa wraz z osprzętem, bez opraw- instalacja gniazd wtykowych wraz z osprzętem – instalacja telefoniczna i domofonowa- indywidualne liczniki mediów umieszczone na zewnątrz mieszkania- wentylacja grawitacyjna

  Aprtamenty

  ul. Piłsudskiego , Aleksandrów Łódzki(0.5 km od Łodzi)
  Prometeon - Marcin Klimaszewski
 • Apartamenty Prometeon
  Oferta archiwalna
  Nowe mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim, ul.Piłsudskiego 16 tuż przy granicy z Łodzią. Cicha, spokojna i zielona okolica, w bliskim sąsiedztwie której znajduje się wiele miejsc użyteczności publicznej.Inwestycja wybudowana w 2012 roku. Obejmuje jeden budynek, z którym zlokalizowanych jest 60 mieszkań w metrażach od 36 do 145 m 2. Wysoka jakość użytych materiałów: oświetlenie ES System, płytki Paradyż, cichobieżne windy Kleemann system logoterma z elektronicznymi sterownikami ciepła w każdym mieszkaniu, doskonała lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum Łodzi oraz niebanalna architektura sprawiają, że jest to idealne miejsce do zamieszkania.Front budynku, gdzie znajdują się balkony oraz loggie jest skierowany w stronę południową. Wejścia do klatek oraz większość okien sypialni od strony północnej. Krótsza elewacja, w której zaprojektowany jest wjazd do parkingu oraz ulica Piłsudskiego znajdują się od strony wschodniej.W ofercie znajdują się:mieszkania 1-pokojowe od 36,7 m2mieszkania 2-pokojowe od 39,5 m2mieszkania 3-pokojowe od 66,0 m2większe o powierzchni od 80,3 m2W CENIE: 4320 ZŁ BRUTTO ZA m2Oprócz miejsc postojowych usytuowanych w parterze budynku, przed budynkiem znajdują się miejsca postojowe ogólnodostępne dla wszystkich mieszkańców.Budynek jest wyposażony w następujące instalacje:- instalacje wodno kanalizacyjna- instalacje CO: instalacje prowadzone w warstwie podpodłogowej, grzejniki panelowe, sterowanie mieszkaniowym obiegiem grzewczym za pomocą indywidualnych węzłów cieplnych Logoterma (umożliwiają przygotowanie ciepłej wody użytkowej dla potrzeb jednego mieszkania oraz indywidualną regulację temperatury w mieszkaniu a także rozliczenie dostarczanego ciepła), zasilanie z miejskiej sieci ciepłowniczej- instalacja oświetleniowa wraz z osprzętem, bez opraw- instalacja gniazd wtykowych wraz z osprzętem- instalacja telefoniczna i domofonowa- indywidualne liczniki mediów umieszczone na zewnątrz mieszkania- wentylacja grawitacyjna

  Apartamenty Prometeon

  ul. Piłsudskiego , Aleksandrów Łódzki(0.6 km od Łodzi)
  Prometeon - Marcin Klimaszewski

Informacje o powiecie zgierskim

W powiecie zgierskim dostępnych jest 21 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy w powiecie zgierskim mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 47 do 101 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (14 mieszkań).
 • 3-pokojowe (5 mieszkań).
 • 4-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w powiecie zgierskim nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w powiecie zgierskim kosztuje 257 840 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Miejsca w pobliżu

Oferty w powiecie zgierskim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: