Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Dawidy Bankowe, powiat pruszkowski

144 oferty w 2 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Sfera
  3 kw. 2023
  Kameralne, spokojne z mnóstwem zieleni – dokładnie takie będzie Osiedle Sfera w Dawidach Bankowych, zacisznej miejscowości sąsiadującej z warszawskim Ursynowem. To miejsce dla wszystkich osób, które chcą odpocząć od zgiełku i pędu miasta. Stawy położone w sąsiedztwie inwestycji oraz oddalony zaledwie kilka minut drogi urokliwy Rezerwat Przyrody Stawy Raszyńskie idealnie nadają się na spacery, bieganie czy wycieczki rowerowe.Na Osiedlu Sfera możesz cieszyć się dużym, przestronnym i komfortowym mieszkaniem za kwotę o jakiej w Warszawie można tylko pomarzyć. W naszej ofercie znajdują się mieszkania od 42 m2 do 112 m2.

  Osiedle Sfera

  od 7 200 zł/m2
  ul. Oleńki 12 , Dawidy Bankowe, pruszkowski(1.6 km od Warszawy)
  KG Group Sp. z o.o.
 • Zielona Przystań
  2 kw. 2024
  Zielona Przystań to kameralna inwestycja położona w zielonej części Dawid w Gminie Raszyn na pograniczu Warszawy Ursynowa i Włoch. Urokliwe i zaciszne miejsce otulone przyrodą. Zielona Przystań oferuje 64 mieszkania i 2 lokale usługowe w III-kondygnacyjnym budynku wraz z komfortowym garażem podziemnym. Mieszkańcy naszego osiedla będą mogli cieszyć się zielonym otoczeniem na które składać się będą stawy zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie, estetyczny i zaprojektowany ogród o powierzchni około 720 m2, jak i zaaranżowana architektura krajobrazu na częściach wspólnych i w alejkach prowadzących do budynków.Co wyróżnia Zieloną Przystań:• Innowacyjne podejście do kreowania zielonego otoczenia• Duże ogródki przynależne do mieszkań zlokalizowanych na parterze budynku.• Duża i urządzona przestrzeń dla relaksu i nawiązywania sąsiedzkich relacji• Innowacyjne podejście do wykorzystania szarej wody i wody deszczowej• Świetna lokalizacja – blisko a zarazem daleko. Lokalizacja i zagospodarowaniem terenu uzyskujemy ciężką w dzisiejszych czasach do zaobserwowania harmonię pomiędzy miejscem do odpoczynku a zarazem bliskością dużego miasta.Otoczenie:Zieleń: przy granicy z nieruchomością znajdującą się malownicze stawy, duży ogród do dyspozycji mieszkańców o powierzchni ca. 1200 m2 i nowoczesnym placem zabaw.

  Zielona Przystań

  ul. Warszawska 39 , Dawidy, pruszkowski(0.7 km od Warszawy)
  Supremi Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Nowe Zamienie
  Oferta archiwalna
  Osiedle "Nowe Zamienie" znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Ursynowa, na południowych przedmieściach Warszawy, w gminie Lesznowola należącej do czołówki najprężniej działających gmin w kraju. Nowe Zamienie z centrum stolicy łączy ul. Puławska, Wirażowa oraz Al. Krakowska, a w niedługim czasie również trasa S7, której węzeł "Zamienie" zlokalizowany będzie w odległości 1 km od Osiedla. Osiedle tworzy 10 czterokondygnacyjnych kameralnych budynków z garażami podziemnymi, w których zaprojektowano 123 funkcjonalne mieszkania z tarasami, loggiami i balkonami, od kawalerek po mieszkania 5-pokojowe, o powierzchni od 36 do 93 m2, z przydomowymi ogródkami na parterze, komórkami lokatorskimi oraz wózkowniami. W ramach zagospodarowania terenu powstała część rekreacyjna z oczkiem wodnym, placami zabaw dla dzieci młodszych i starszych, placem sportowym, wyznaczonym miejscem do gier terenowych oraz siłownią zewnętrzną. Funkcjonalność osiedla dopełniają lokale usługowe, w których przewidziano sklepy, punkty usługowe, gastronomię oraz Kampus Kultury.

  Nowe Zamienie

  od 8 950 zł/m2
  ul. Arakowa , Zamienie, piaseczyński(1 km od Warszawy)
  K+ Zamienie A Sp. z o.o.
 • Osiedle Pod Topolami
  Oferta archiwalna
  Osiedle Pod Topolami to elitarny zespół czterech kameralnych budynków mieszkalnych zlokalizowany na pięknej, otoczonej starodrzewem działce. W każdym budynku znajduje się zaledwie 12 mieszkań. Nowoczesna architektura z panoramicznymi przeszkleniami oraz bardzo duże odległości między budynkami powodują, iż jest to oferta unikatowa, zapewniająca przyszłym mieszkańcom wyjątkowy spokój i prywatność. Tylko dla najbardziej wymagających.Wszystkie mieszkania zaprojektowaliśmy jako trzypokojowe – o powierzchni od 53 do 65 m² , złożone z salonu z kuchnią, dwóch sypialni, przestronnej łazienki oraz tarasu lub balkonu. Właściciele mieszkań na parterze będą dysponowali pięknymi ogródkami, a Państwa pociechy będą mogły korzystać z nowoczesnego placu zabaw. Na ogrodzonym terenie osiedla znajdą się także miejsca postojowe.

  Osiedle Pod Topolami

  ul. Błędna , Zamienie, piaseczyński(0.7 km od Warszawy)
  Novisa Development Sp. z o.o.

Informacje o Dawidach Bankowych

W Dawidach Bankowych dostępne są 152 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 4 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Dawidach Bankowych mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 39 do 91 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (3 mieszkania).
 • 2-pokojowe (70 mieszkań).
 • 3-pokojowe (61 mieszkań).
 • 4-pokojowe (10 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Dawidach Bankowych dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 63 do 81 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Dawidach Bankowych kosztuje 331 674 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 559 000 zł.

W ostatnim czasie w 1 nieruchomości zostały obniżone ceny.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Dawidach Bankowych

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: