Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Zmień lokalizację

Nowy Dwór Mazowiecki

Nowy Dwór Mazowiecki, nowodworski, mazowieckie
 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Znaleźliśmy 1 dewelopera w Nowym Dworze Mazowieckim

Aktualnie nasi deweloperzy w Nowym Dworze Mazowieckim realizują 1 inwestycję

Nie znaleźliśmy (więcej) deweloperów, którzy oferują inwestycje w tej lokalizacji.

Sprawdź deweloperów, którzy zakończyli już sprzedaż w tym regionie.

Rynek deweloperski w Nowym Dworze Mazowieckim

Aglomeracja warszawska obejmuje swym zasięgiem nie tylko stolicę, ale również kilkanaście mniejszych i okolicznych miast, w tym m.in. Nowy Dwór Mazowiecki. Atrakcyjne położenie przy węźle komunikacyjnym sprawia, że Nowy Dwór Mazowiecki postrzegany jest jako miasto z ogromnym potencjałem rozwoju. Bezpośredni dojazd do Warszawy umożliwia droga wojewódzka DW 630, którą pokonamy średnio w 45 minut, w zależności od pory dnia. Na zwolenników publicznych środków transportu czekają Koleje Mazowieckie, które regularnie dowożą mieszkańców do Warszawy. Warto wspomnieć również o największej inwestycji zlokalizowanej na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Port lotniczy Warszawa-Modlin obsługuje nawet do 7 000 pasażerów w ciągu doby. To między innymi dlatego miasto coraz bardziej zyskuje na znaczeniu. W regionie kryje się ogromny potencjał w skali całego kraju, niemal w każdym obszarze inwestycyjnym. Od budownictwa mieszkaniowego, przemysłowego po obiekty infrastruktury. Jednak to rynek nieruchomości zasługuje na szczególną uwagę. Deweloperzy w Nowym Dworze Mazowieckim mają duże pole do działania -  inwestycje muszą spełniają szereg oczekiwań klientów i idealnie wpisywać się w klimat miasta. 

Nowy Dwór Mazowiecki - podział administracyjny

W Nowym Dworze Mazowieckim utworzono podział na 9 osiedli, stanowiących jednostki pomocnicze miasta:

 1. Osiedle Centrum
 2. Osiedle Młodych
 3. Osiedle Pólko (północna strona ul. Bohaterów Modlina)
 4. Osiedle Pólko (południowa strona ul. Bohaterów Modlina)
 5. Osiedle Nowodworzanka
 6. Osiedle Modlin Twierdza
 7. Osiedle Modlin Stary
 8. Osiedle Okunin
 9. Osiedle Nr. 9

Każde z powyższych obszarów jest miejscem atrakcyjnym dla deweloperów, niemniej największym zainteresowaniem kupujących cieszą się nieruchomości zlokalizowane blisko centrum miasta - Osiedle Centrum i Osiedle Młodych. Tam za mkw zapłacimy najwięcej. 

Ile kosztuje mieszkanie w Nowym Dworze Mazowieckim?

Rynek nieruchomości w Nowym Dworze Mazowieckim, zwłaszcza na tle stolicy, prezentuje się bardzo atrakcyjnie i konkurencyjnie, zwłaszcza w zakresie kosztów. Zarówno lokale z rynku pierwotnego, jak i wtórnego są znacznie tańsze od ich warszawskich odpowiedników. Średnia cena mieszkania od dewelopera wynosi około 5 000 zł za metr kwadratowy i jest zależna m.in. od lokalizacji, powierzchni i standardu wykończenia. Podobnie przedstawia się sytuacja w przypadku kupna mieszkania z tzw. drugiej ręki - w dalszym ciągu będzie ono tańsze od lokali położonych bezpośrednio w Warszawie. Należy również zwrócić uwagę na coraz popularniejszą tendencję suburbanizacji, wedle której mieszkańcy osiedlają się w strefach podmiejskich, stopniowo wyludniając centrum. Taki trend, choć nie w ujęciu całościowym, widoczny jest również w województwie mazowieckim. Coraz więcej mieszkańców stolicy decyduje się na zakup nieruchomości poza miastem. Dla jednych motorem takiej decyzji jest cena (która potrafi być nawet kilkukrotnie niższa), dla innych kluczowe znaczenie ma okolica - cicha, spokojna, z dużą ilością terenów zielonych. Niemniej suburbanizacja stanowi duże wyzwanie dla dewelopera w Nowym Dworze Mazowieckim. Jego inwestycja musi bowiem zapewniać dobry dojazd do Warszawy, nieograniczony dostęp do różnego rodzaju usług, gwarantować bliskość przyrody i spełniać oczekiwania klientów m.in. w zakresie funkcjonalności pomieszczeń. 

Co budują deweloperzy w Nowym Dworze Mazowieckim?

Według statystyk, w 2017 roku oddano do użytkowania 73 mieszkania, z czego 66% stanowiły lokale przeznaczone na sprzedaż lub wynajem, 33% na cele indywidualne, zaś 1% lokale zakładowe. W porównaniu do innych miast, w Nowym Dworze Mazowieckim powstaje nieco mniej nowych inwestycji deweloperskich (w porównaniu do innych miast) głównie za sprawą powierzchni miasta, która wynosi nieco ponad 28 kilometrów kwadratowych. To nie znaczy jednak, że nowo budowane nieruchomości tracą na znaczeniu - wręcz przeciwnie. Spełniają oczekiwania klientów niemal w każdym zakresie. Różnorodny metraż, funkcjonalny układ pomieszczeń, wysoki standard wykończenia, przestronne tarasy i balkony, miejsca postojowe i komórki lokatorskie - to nie jedyne atuty nowych mieszkań w Nowym Dworze Mazowieckim. Co jeszcze działa na ich korzyść? Warto zwrócić szczególną uwagę na lokalizację - dogodny dojazd do stolicy, dużą liczbę terenów zielonych, dostęp do placówek administracyjnych, edukacyjnych, usługowych, handlowych, rekreacyjnych i zdrowotnych. Dzięki temu Nowy Dwór Mazowiecki wciąż uważany jest za atrakcyjne miejsce do zamieszkania. 

Rynek wtórny w Nowym Dworze Mazowieckim 

Nie maleje również sprzedaż mieszkań z rynku wtórnego w Nowym Dworze Mazowieckim, Dużo osób jest zainteresowanych kupnem bądź wynajmem mieszkania z tzw. drugiej ręki. Zazwyczaj znajdują się one w blokach z wielkiej płyty - osiedlach wybudowanych w latach 70 i 80. Atrakcyjnie przedstawiają się także ich ceny, które zaczynają się już od 3 000 zł/mkw. Przy zakupie takiego mieszkania warto jednak zwrócić uwagę na jego stan - niższa cena może niekiedy świadczyć o konieczności przeprowadzenia remontu, który może pochłonąć znaczną część funduszy. 

Deweloperzy w pobliskich lokalizacjach

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023