Rezydencja Sobieskiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBDC Development Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Dębinka(2.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Rubinowa 2 (13.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 763 netto/m2
  Osiedle Dębinka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 80 - 84 m2
  Liczba pokoi: 4
  Inżbud Błonie Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Rezydencja Sobieskiego to czterokondygnacyjny budynek mieszkalno- usługowy charakteryzujący się nowoczesną bryłą, energooszczędnością, dźwiękoszczelnością oraz wysoką jakością wykonania, położony w centrum Nowego Dworu przy ulicy Sobieskiego i Przejazd.Budynek wykonywany jest w technologii tradycyjnej, murowanej (z bloczków ceramicznych), z wysokim standardem wykończenia elewacji. Dodatkowa izolacja termiczna ścian i okien, zapewniająca komfort cieplny i akustyczny. Budynek powstaje w ścisłej strefie ochrony konserwatorskiej, jednak spośród istniejącej zabudowy sąsiedniej wyróżnia się nowoczesną architekturą. W ramach etapu I powstała część budynku przylegająca do Alei Jana Sobieskiego.W bieżącym roku rozpoczeliśmy realizację etapu II – fragmentu budynku położonego przy ulicy Przejazd, tworzącego z etapem I integralną całość.Projekt budynku cechują przemyślane rozwiązania architektoniczne. Starannie zaprojektowane, funkcjonalne przestrzenie mieszkalne z dużymi oknami balkonowymi. Nowoczesne układy mieszkań z aneksami kuchennymi oraz ciekawie rozmieszczonymi pokojami mają na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności i poczucia niczym nie skrępowanej przestrzeni. W budynku znajduje się 47 mieszkań o metrażach od 26 m? do 80m? oraz lokale usługowe na parterze. Założenia projektowe przewidują lokale mieszkalne jedno- dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanej powierzchni.Idealne miejsce do prowadzenia własnej działalności!Lokalizacja obiektu w samym centrum jest idealnym miejscem do prowadzenia własnej działalności i rozwoju firmy. Lokale usługowo-biurowe usytuowane są na parterze z wejściem od frontu budynku. Projektując pomieszczenia użytkowe, stworzyliśmy unikalną przestrzeń usługową o powierzchniach od 82m? do 116m?. W oferowanych lokalach usługowych doprowadzono media oraz instalację grzewczą (lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim).

Inwestycja Rezydencja Sobieskiego znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, Ul. Sobieskiego (16.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BDC Development Sp. z o.o..

Inwestycja Rezydencja Sobieskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Sobieskiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BDC Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Sobieskiego

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone w odległości 34 km od Warszawy, stanowiące przemysłowo-usługowy ośrodek powiatu nowodworskiego. Obszar o powierzchni ok. 28 km2 podzielony jest na 8 osiedli, a zabudowę mieszkaniową tworzą niskie bloki oraz domy jednorodzinne. Do zabytkowej architektury należą m.in.: Kasyno Oficerskie, Spichlerz i Bloki carskie, a najbardziej charakterystyczny obiekt to Twierdza Modlin. Na terenie miasta zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych, np. Reckitt Benckiser, Pollena Aroma, Alpla czy EcoWipes EWS. Zieleń miejska to Las Dębinka oraz parki i skwery, jak: Park Miejski im. Józefa Wybickiego, Skwer im. abp. Dobrogosta, Skwer im. Stanisława Poniatowskiego.

Komunikacja

W Nowym Dworze Mazowieckim znajduje się drugi dla aglomeracji warszawskiej międzynarodowy port lotniczy Modlin. Przez obszar miasta przebiegają drogi krajowe: nr 7 (Gdańsk –Warszawa – granica ze Słowacją) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze), a także arteria nr 85, która łączy Nowy Dwór Mazowiecki z Kazuniem. Połączenie z Warszawą umożliwia m.in. linia kolejowa nr 9 (Warszawa Wschodnia – Gdańsk Główny) i linie Kolei Mazowieckich oraz drogi wojewódzkie: nr 630 i nr 631. W obrębie miasta kursuje komunikacja miejska kolejowa i autobusowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Sobieskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Rezydencja Sobieskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urząd Miasta 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Sobieskiego znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 300 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MUZYCZNO-JĘZYKOWE "NUTKA"NDM w odległości 320 m, Publiczne Przedszkole nr1 w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Sobieskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gramed w odległości 190 m, Vital Medica w odległości 270 m, Życie w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Sobieskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 290 m znajduje się EKOSklepik, w odległości 310 m znajduje się Kołacz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Sobieskiego w odległości 510 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie