Rezydencja Sobieskiego

Oferta archiwalna

Nowy Dwór Mazowiecki, Ul. Sobieskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Sobieskiego

6 zdjęć

Rezydencja Sobieskiego
Rezydencja Sobieskiego
Rezydencja Sobieskiego
Rezydencja Sobieskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Rezydencja Sobieskiego to czterokondygnacyjny budynek mieszkalno- usługowy charakteryzujący się nowoczesną bryłą, energooszczędnością, dźwiękoszczelnością oraz wysoką jakością wykonania, położony w centrum Nowego Dworu przy ulicy Sobieskiego i Przejazd.

Budynek wykonywany jest w technologii tradycyjnej, murowanej (z bloczków ceramicznych), z wysokim standardem wykończenia elewacji. Dodatkowa izolacja termiczna ścian i okien, zapewniająca komfort cieplny i akustyczny. Budynek powstaje w ścisłej strefie ochrony konserwatorskiej, jednak spośród istniejącej zabudowy sąsiedniej wyróżnia się nowoczesną architekturą. W ramach etapu I powstała część budynku przylegająca do Alei Jana Sobieskiego.

W bieżącym roku rozpoczeliśmy realizację etapu II – fragmentu budynku położonego przy ulicy Przejazd, tworzącego z etapem I integralną całość.

Projekt budynku cechują przemyślane rozwiązania architektoniczne. Starannie zaprojektowane, funkcjonalne przestrzenie mieszkalne z dużymi oknami balkonowymi. Nowoczesne układy mieszkań z aneksami kuchennymi oraz ciekawie rozmieszczonymi pokojami mają na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności i poczucia niczym nie skrępowanej przestrzeni. W budynku znajduje się 47 mieszkań o metrażach od 26 m? do 80m? oraz lokale usługowe na parterze. Założenia projektowe przewidują lokale mieszkalne jedno- dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanej powierzchni.

Idealne miejsce do prowadzenia własnej działalności!

Lokalizacja obiektu w samym centrum jest idealnym miejscem do prowadzenia własnej działalności i rozwoju firmy. Lokale usługowo-biurowe usytuowane są na parterze z wejściem od frontu budynku. Projektując pomieszczenia użytkowe, stworzyliśmy unikalną przestrzeń usługową o powierzchniach od 82m? do 116m?. W oferowanych lokalach usługowych doprowadzono media oraz instalację grzewczą (lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim).

Inwestycja Rezydencja Sobieskiego znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim (16.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez BDC Development Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Sobieskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Sobieskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BDC Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone w odległości 34 km od Warszawy, stanowiące przemysłowo-usługowy ośrodek powiatu nowodworskiego. Obszar o powierzchni ok. 28 km2 podzielony jest na 8 osiedli, a zabudowę mieszkaniową tworzą niskie bloki oraz domy jednorodzinne. Do zabytkowej architektury należą m.in.: Kasyno Oficerskie, Spichlerz i Bloki carskie, a najbardziej charakterystyczny obiekt to Twierdza Modlin. Na terenie miasta zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych, np. Reckitt Benckiser, Pollena Aroma, Alpla czy EcoWipes EWS. Zieleń miejska to Las Dębinka oraz parki i skwery, jak: Park Miejski im. Józefa Wybickiego, Skwer im. abp. Dobrogosta, Skwer im. Stanisława Poniatowskiego.

Komunikacja

W Nowym Dworze Mazowieckim znajduje się drugi dla aglomeracji warszawskiej międzynarodowy port lotniczy Modlin. Przez obszar miasta przebiegają drogi krajowe: nr 7 (Gdańsk –Warszawa – granica ze Słowacją) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze), a także arteria nr 85, która łączy Nowy Dwór Mazowiecki z Kazuniem. Połączenie z Warszawą umożliwia m.in. linia kolejowa nr 9 (Warszawa Wschodnia – Gdańsk Główny) i linie Kolei Mazowieckich oraz drogi wojewódzkie: nr 630 i nr 631. W obrębie miasta kursuje komunikacja miejska kolejowa i autobusowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Sobieskiego?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Sobieskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Rezydencja Sobieskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urząd Miasta 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Sobieskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Sobieskiego znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 300 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE MUZYCZNO-JĘZYKOWE "NUTKA"NDM w odległości 320 m, Publiczne Przedszkole nr1 w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Sobieskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 400 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Sobieskiego w odległości 510 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Inwestycje w pobliżu w Nowym Dworze Mazowieckim

Oferty w Nowym Dworze Mazowieckim

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: