Rezydencja Sobieskiego

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Sobieskiego, oferowane bezpośrednio przez

BDC Development Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki, Ul. Sobieskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rezydencja Sobieskiego

6 zdjęć

Rezydencja Sobieskiego
Rezydencja Sobieskiego
Rezydencja Sobieskiego
Rezydencja Sobieskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Rezydencja Sobieskiego to czterokondygnacyjny budynek mieszkalno- usługowy charakteryzujący się nowoczesną bryłą, energooszczędnością, dźwiękoszczelnością oraz wysoką jakością wykonania, położony w centrum Nowego Dworu przy ulicy Sobieskiego i Przejazd.

Budynek wykonywany jest w technologii tradycyjnej, murowanej (z bloczków ceramicznych), z wysokim standardem wykończenia elewacji. Dodatkowa izolacja termiczna ścian i okien, zapewniająca komfort cieplny i akustyczny. Budynek powstaje w ścisłej strefie ochrony konserwatorskiej, jednak spośród istniejącej zabudowy sąsiedniej wyróżnia się nowoczesną architekturą. W ramach etapu I powstała część budynku przylegająca do Alei Jana Sobieskiego.

W bieżącym roku rozpoczeliśmy realizację etapu II – fragmentu budynku położonego przy ulicy Przejazd, tworzącego z etapem I integralną całość.

Projekt budynku cechują przemyślane rozwiązania architektoniczne. Starannie zaprojektowane, funkcjonalne przestrzenie mieszkalne z dużymi oknami balkonowymi. Nowoczesne układy mieszkań z aneksami kuchennymi oraz ciekawie rozmieszczonymi pokojami mają na celu zapewnienie maksymalnej funkcjonalności i poczucia niczym nie skrępowanej przestrzeni. W budynku znajduje się 47 mieszkań o metrażach od 26 m? do 80m? oraz lokale usługowe na parterze. Założenia projektowe przewidują lokale mieszkalne jedno- dwu- i trzypokojowe o zróżnicowanej powierzchni.

Idealne miejsce do prowadzenia własnej działalności!

Lokalizacja obiektu w samym centrum jest idealnym miejscem do prowadzenia własnej działalności i rozwoju firmy. Lokale usługowo-biurowe usytuowane są na parterze z wejściem od frontu budynku. Projektując pomieszczenia użytkowe, stworzyliśmy unikalną przestrzeń usługową o powierzchniach od 82m? do 116m?. W oferowanych lokalach usługowych doprowadzono media oraz instalację grzewczą (lokale są sprzedawane w stanie deweloperskim).

Inwestycja Rezydencja Sobieskiego znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim (16.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez BDC Development Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Sobieskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Sobieskiego nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców BDC Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone w odległości 34 km od Warszawy, stanowiące przemysłowo-usługowy ośrodek powiatu nowodworskiego. Obszar o powierzchni ok. 28 km2 podzielony jest na 8 osiedli, a zabudowę mieszkaniową tworzą niskie bloki oraz domy jednorodzinne. Do zabytkowej architektury należą m.in.: Kasyno Oficerskie, Spichlerz i Bloki carskie, a najbardziej charakterystyczny obiekt to Twierdza Modlin. Na terenie miasta zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych, np. Reckitt Benckiser, Pollena Aroma, Alpla czy EcoWipes EWS. Zieleń miejska to Las Dębinka oraz parki i skwery, jak: Park Miejski im. Józefa Wybickiego, Skwer im. abp. Dobrogosta, Skwer im. Stanisława Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Sobieskiego?

W Nowym Dworze Mazowieckim znajduje się drugi dla aglomeracji warszawskiej międzynarodowy port lotniczy Modlin. Przez obszar miasta przebiegają drogi krajowe: nr 7 (Gdańsk –Warszawa – granica ze Słowacją) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze), a także arteria nr 85, która łączy Nowy Dwór Mazowiecki z Kazuniem. Połączenie z Warszawą umożliwia m.in. linia kolejowa nr 9 (Warszawa Wschodnia – Gdańsk Główny) i linie Kolei Mazowieckich oraz drogi wojewódzkie: nr 630 i nr 631. W obrębie miasta kursuje komunikacja miejska kolejowa i autobusowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Sobieskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1017 metrów od inwestycji Rezydencja Sobieskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowy Dwór Mazowiecki tor 1.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Sobieskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Sobieskiego znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Nr 1 w odległości 326 m, szkoła w odległości 347 m, Szkoła Podstawowa nr 1 im. św. Jana Pawła II w odległości 403 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Sobieskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gramed w odległości 186 m, Vital Medica w odległości 259 m, Życie w odległości 338 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Sobieskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 121 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 139 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 287 m znajduje się EKOSklepik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Sobieskiego w odległości 413 m znajduje się boisko / kort, w odległości 493 m znajduje się boisko / kort, w odległości 498 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: