Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowy Zakroczym

3 zdjęcia

Nowy Zakroczym
Nowy Zakroczym
Nowy Zakroczym

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: w cenie lokalu!

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : w cenie lokalu!.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Opis inwestycji

Inwestycja Nowy Zakroczym to wygodne i nowoczesne apartamenty położone w samym centrum Zakroczymia, przy spokojnej ulicy Tylnej. W budynku znajdować się będzie 31 lokali mieszkalnych 2 i 3 pokojowych o powierzchni od 37 m2 do 53 m2 położonych na 4 kondygnacjach. Mieszkania na parterze posiadać będą ogródki, a mieszkania na piętrach balkony.

Budynek wyposażony będzie w windę oraz parking naziemny. Do każdego lokalu przynależeć będzie 1 miejsce parkingowe i komórka lokatorska w cenie!

Inwestycja Nowy Zakroczym znajduje się Zakroczymiu, ul. Tylna (22.4 km od Warszawy), jest realizowana przez ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowy Zakroczym nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie lokalu!.

Lokalizacja inwestycji

Zakroczym znajduje się w powiecie nowodworskim, w północno-zachodniej części województwa mazowieckiego. Bliskość trasy E7 zapewnia dobry i szybki dojazd do Warszawy – ok. 45 km do centrum miasta. Gmina Zakroczym posiada wiele atutów przyrodniczych, krajobrazowych i terenów zielonych. Są to m.in. Kraina Wąwozów, Wyspy Smoszewskie, zabytkowe forty. Blisko znajduje się lotnisko Modlin – ok. 4 km Trasą E7 szybko można dojechać na Mazury i nad morze. Okolica inwestycji zapewni przyszłym mieszkańcom przyjazne i spokojne miejsce do życia i pracy. W najbliższej okolicy: - Szkoła Podstawowa – 450 m - Przedszkole – 850 m - Sklepy spożywcze – 400 m - Apteka – 300 m - Punkt Pocztowy – 300 m - Boiska sportowe – 450 m - Port Lotniczy Modlin – 4 km - Rezerwat przyrody Zakole Zakroczymskie – 5 km - Rezerwat przyrody Wikliny Wiślane – 18 km - Kampinoski Park Narodowy – 38 km

Powiat nowodworski położony jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar ok. 692 km2. W obrębie powiatu znajdują się: miasto Nowy Dwór Mazowiecki, gminy miejsko-wiejskie: Nasielsk i Zakroczym oraz wsie: Czosnów, Leocin i Pomiechówek. Powiat słynie jako ośrodek turystyczno-wypoczynkowy, a 61% jego terenu stanowią rezerwaty i obszary chronionego krajobrazu, jak: Kampinoski Park Narodowy, Zakole Zakroczymskie, Wikliny Wiślane czy Wyspy Smoszewskie. Miejscami o wyjątkowych walorach pejzażowych są doliny Wisły, Narwi i Wkry oraz Jezioro Błędowskie, a także liczne jary i wąwozy, m.in. Wilczy Jar czy Wąwóz Mochta. Do najciekawszych zabytków należą: Twierdza Modlin oraz Góra Zamkowa w Zakroczymiu. Centrami przemysłowymi oraz handlowo-usługowymi są Nowy Dwór Mazowiecki i Nasielsk. Na zabudowę mieszkaniową rejonu składają się domy jednorodzinne oraz niskie bloki. Dogodną komunikację z Warszawą zapewniają drogi krajowe: nr 7 i nr 62 oraz linia kolejowa E-65 Warszawa–Gdańsk.

Komunikacja

Podstawowym środkiem komunikacji w obrębie powiatu nowodworskiego są autobusy PKS. W Nowym Dworze Mazowieckim kursują autobusy miejskie, zaś do Warszawy można dojechać zarówno autobusem, jak i pociągiem, np. Kolei Mazowieckich. Przez teren powiatu przebiegają drogi krajowe: nr 7 (Gdańsk – Warszawa– Kraków – granica ze Słowacją) oraz nr 62 (Włocławek – Płock – Wyszków – Węgrów). Ważnym połączeniem jest magistrala kolejowa E-65 Warszawa – Gdańsk. W Modlinie znajduje się międzynarodowy port lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowy Zakroczym?

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowy Zakroczym składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowy Zakroczym w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.07.2022
Data aktualizacji: 19.08.2022

Pobliskie Lokalizacje

Oferty Zakroczymiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: