Willa Legionów

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez BDC Development Sp. z o.o.

nowodworski, Nowy Dwór Mazowiecki, ul. Legionów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Willa Legionów

3 zdjęcia

Willa Legionów
Willa Legionów
Willa Legionów

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Dębinka
    od: 4 763 zł/m2

    Inżbud Błonie Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

BUDYNEK wielorodzinny mieszkalno-usługowy w Centrum Nowego Dworu Mazowieckiego „WILLA LEGIONÓW” już w sprzedaży

Projektowany budynek posiada bogatą formę architektoniczną i stonowaną kolorystykę, zaprojektowano go jako obiekt wolnostojący, posadowiony na ławach fundamentowych żelbetowych. Pięć kondygnacji użytkowych, winda, przestronne korytarze, widna klatka schodowa, balkony gratis do każdego mieszkania. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku występuje zabudowa o zbliżonej funkcji.

Inwestycja nowoczesna, skierowana do osób, które pragną niezależności mieszkając w śródmieściu otaczać się zielenią miejskich parków i spacerować wzdłuż rzeki Narwii.

W budynku znajdują się 4 lokale usługowe i 28 lokali mieszkalnych, szeroki wachlarz dostępnych powierzchni od 28 do 75 m2 na najwyższym piętrze z widokiem na trzy strony świata i i 28m2 dostępnej powierzchni balkonu. Różnorodność rozkładu pomieszczeń sprawia, iż w ofercie inwestycji nawet najwybredniejszy klient znajdzie dla siebie wymarzone lokum.

Budynek posiada przyłączenie do miejskiej sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, ciepłowniczej i energetycznej.

• Cena 1-go mkw w lokalu mieszkalnym w budynku Willa Legionów została ustalona na 4.500,00 do 4.600,00 brutto.

• Cena 1-go mkw w pomieszczeniu gospodarczym to 3.000,00 brutto

Zainteresowanych inwestycją prosimy o kontakt pod numerem 509-212-339 oraz adresem e-mailowym [email protected]

Inwestycja Willa Legionów znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Legionów (16 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera BDC Development Sp. z o.o..

Inwestycja Willa Legionów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Legionów pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 29 do 57 metrów kwadratowych w cenie od 4 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper BDC Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Nowy Dwór Mazowiecki to miasto położone w odległości 34 km od Warszawy, stanowiące przemysłowo-usługowy ośrodek powiatu nowodworskiego. Obszar o powierzchni ok. 28 km2 podzielony jest na 8 osiedli, a zabudowę mieszkaniową tworzą niskie bloki oraz domy jednorodzinne. Do zabytkowej architektury należą m.in.: Kasyno Oficerskie, Spichlerz i Bloki carskie, a najbardziej charakterystyczny obiekt to Twierdza Modlin. Na terenie miasta zlokalizowanych jest wiele zakładów przemysłowych, np. Reckitt Benckiser, Pollena Aroma, Alpla czy EcoWipes EWS. Zieleń miejska to Las Dębinka oraz parki i skwery, jak: Park Miejski im. Józefa Wybickiego, Skwer im. abp. Dobrogosta, Skwer im. Stanisława Poniatowskiego.

Komunikacja

W Nowym Dworze Mazowieckim znajduje się drugi dla aglomeracji warszawskiej międzynarodowy port lotniczy Modlin. Przez obszar miasta przebiegają drogi krajowe: nr 7 (Gdańsk –Warszawa – granica ze Słowacją) i nr 62 (Strzelno – Siemiatycze), a także arteria nr 85, która łączy Nowy Dwór Mazowiecki z Kazuniem. Połączenie z Warszawą umożliwia m.in. linia kolejowa nr 9 (Warszawa Wschodnia – Gdańsk Główny) i linie Kolei Mazowieckich oraz drogi wojewódzkie: nr 630 i nr 631. W obrębie miasta kursuje komunikacja miejska kolejowa i autobusowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Legionów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Willa Legionów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Legionów znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole nr1 w odległości 170 m, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Warszawie-Filia w Nowym Dworze Mazowieckim w odległości 200 m, Zespół Placówek Edukacyjnych w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Legionów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Vital Medica w odległości 310 m, Gramed w odległości 410 m, Życie w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Legionów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się EKOSklepik, w odległości 220 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 220 m znajduje się Kołacz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Legionów w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.04.2017
Data aktualizacji: 28.08.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: